Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule
Arrangørorganisasjon: Sveio OL - Orientering
Dato: lørdag 28 april 2018

N-open

950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering12:0412:42
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering23:15+11:1124:28
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)22:37+10:3323:48

D -10

1 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)35:25+0:0821:51
0Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)35:1721:46
0Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)1:24:01+48:4451:51

D 11-12

1 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering28:2917:34
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)32:59+4:3020:21
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)36:19+7:5022:25
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)52:35+24:0632:27
5Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1:21:04+52:3550:02
Ada C StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 11-12N

1 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Nilsen EnerstvedtSveio OL - Orientering14:1013:37

D 13-14

1 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL28:5215:21
2Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)31:42+2:5016:51
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)35:07+6:1518:40
4Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)36:47+7:5519:33
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering37:48+8:5620:06
6Sara HetlandHaugesund IL Orientering39:27+10:3520:59
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 13-16C

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL1:03:3339:13

D 15-16

2 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LamarkGanddal IL28:0713:27
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-

3 050 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL29:379:42
2Kristina VollHaugesund IL Orientering40:17+10:4013:12
3Irinja AlmåsStord Orientering42:30+12:5313:56
4Trine BolstadGanddal IL46:18+16:4115:10
5Janne Tjørhom AasheimGanddal IL47:30+17:5315:34
6Vibeke LamarkGanddal IL48:21+18:4415:51
7Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL48:31+18:5415:54
8Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:01:28+31:5120:09
9Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:02:32+32:5520:30
10Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1:07:27+37:5022:06
11Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1:10:39+41:0223:09
12Madli HjermannHaugesund IL Orientering1:33:03+1:03:2630:30
Kaya DirksenSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 50-

2 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK28:2113:33
2Ann Karin TjørhomGanddal IL32:59+4:3815:46

D 70-

2 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering41:5520:03

H -10

1 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)59:58+17:2137:00
0Filip SveenHaugesund IL Orientering42:3726:18

H 11-12

1 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)45:3028:05
2Marius RøddeGanddal IL51:38+6:0831:52

H 11-12N

1 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)26:3025:28

H 13-14

1 880 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind LamarkGanddal IL20:2710:52
2Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)26:36+6:0914:08
3Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)27:04+6:3714:23
4Markus RichterSandnes IL (Rogaland)27:11+6:4414:27
5Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)30:41+10:1416:19
6Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb37:40+17:1320:02
7Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)38:03+17:3620:14
8Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb41:11+20:4421:54
9Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)42:07+21:4022:24
10Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1:02:15+41:4833:06

H 13-16C

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars WikstrømHaugesund IL Orientering55:0333:58

H 15-16

3 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering42:4214:00
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL44:14+1:3214:30
3Tobias RøddeGanddal IL47:09+4:2715:27
4Jens Øien KlosterFitjar IL51:34+8:5216:54
5Sven StielstraSauda Orienteringsklubb1:09:52+27:1022:54

H 17-

4 130 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb40:049:42
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)42:48+2:4410:21
3Arild AasheimGanddal IL42:50+2:4610:22
4Oddvar TaksdalGanddal IL43:01+2:5710:24
5Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)43:18+3:1410:29
6Morten Bjerga SundliGanddal IL43:28+3:2410:31
7Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering43:51+3:4710:37
8Asbjørn BygglandHøydalsmo IL45:11+5:0710:56
9Kim RichterSandnes IL (Rogaland)45:54+5:5011:06
10Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb46:44+6:4011:18
11Sturla StokkelandÅlgård Orientering50:41+10:3712:16
12Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering53:48+13:4413:01
13Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb57:47+17:4313:59
14Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1:11:02+30:5817:11 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1:18:49+38:4519:05
16Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering1:26:23+46:1920:54
17Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2:12:45+1:32:4132:08
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 50-

3 050 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)37:4912:23
2Arne JohannesenIL Gular39:16+1:2712:52
3Rolf Atle RolfsnesFitjar IL40:01+2:1213:07
4Trond LamarkGanddal IL42:04+4:1513:47
5Jon Magne BratsethStord Orientering42:51+5:0214:02
6Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46:19+8:3015:11
7Peter DirksenSauda Orienteringsklubb47:25+9:3615:32
8Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1:04:15+26:2621:03
Jarle HallandStord Orienteringdiskvalifisert

H 60-

2 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb22:1510:38
2Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering26:08+3:5312:30
3Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb28:05+5:5013:26
4Knut Ove LienSauda Orienteringsklubb32:26+10:1115:31
5Bjarne GimreGanddal IL32:49+10:3415:42
6Jan Inge LundeGanddal IL33:36+11:2116:04

H 70-

2 090 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell SvihusGanddal IL30:1214:26
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb30:20+0:0814:30
3Sigved GramstadHaugesund IL Orientering30:55+0:4314:47
4Harald WesterheimFitjar IL32:27+2:1515:31
5Sigvald RobberstadStord Orientering33:25+3:1315:59
6Ingolf DybvikStord Orientering51:14+21:0224:30
7Steinar SlettemarkStord Orientering51:17+21:0524:32

B-open

1 880 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar S. FørdeSveio OL - Orientering28:5315:21
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)33:44+4:5117:56
3Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering37:41+8:4820:02
4Ann Charlotte WallHaugesund IL Orientering40:11+11:1821:22
5Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb45:28+16:3524:11
6Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)50:58+22:0527:06
7Tore RøddeGanddal IL54:01+25:0828:43
8Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb55:33+26:4029:32
9Arild SvihusGanddal IL58:23+29:3031:03
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Alice EnerstvedtSveio OL - Orienteringdiskvalifisert

C-open

1 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid SandvikSveio OL - Orientering26:5416:36
2Maria Nilsson RøddeGanddal IL1:03:56+37:0239:27
Gunnar AlneHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 17-20B

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering43:2923:07

H 17-20B

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering35:2918:52
Martin Nilsen EnerstvedtSveio OL - Orienteringikke startet

A-open L3

2 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1:08:2432:43
2Randi RothSandnes IL (Rogaland)1:18:15+9:5137:26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018