Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: onsdag 3 oktober 2018

D 13-14

1 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Aurora NolteFreidig17:449:25
2Selma NevinFreidig19:26+1:4210:20
3Mathea Spets StorhovFreidig19:38+1:5410:26
4Maria Strømdal WikFreidig23:43+5:5912:36
Åsa BullByåsen ILdiskvalifisert
Ragnhild Basso RøhrByåsen ILdiskvalifisert
Malin Nordgård LeirenByåsen ILdiskvalifisert

D 15-16

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tale Tannvik SkeiFreidig1:03:4919:45

D 17-20

4 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL45:1210:13
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss49:26+4:1411:11
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering49:31+4:1911:12
4Thea DyrkornEiker OL52:16+7:0411:49
5Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering57:32+12:2013:00
6Maria Ulseth SylteFreidig1:01:46+16:3413:58
7Anne Willkommen EikenKongsberg OL1:02:37+17:2514:10
8Nora GrafferNTNUI1:10:24+25:1215:55
9Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:12:47+27:3516:28
Kårhild Husby NordstadNTNUIikke startet

D 21-

5 160 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadNTNUI46:108:56
2Anna UlvensøenNTNUI46:40+0:309:02
3Anu TuomistoNTNUI48:31+2:219:24
4Ingrid GulbrandsenNTNUI48:48+2:389:27
5Ingunn Egeberg VáriNTNUI54:12+8:0210:30
6Åsne Skram TrømborgNTNUI59:39+13:2911:33
7Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI59:52+13:4211:36
8Ronja BjörklundNTNUI1:06:35+20:2512:54
Sonja MellbergNTNUIdiskvalifisert
Marte Hoff HagenNTNUIdiskvalifisert

D 35-

4 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL54:0012:13
2Randi Marie MohusWing OK1:00:51+6:5113:46

H 13-14

1 880 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tristan HalvorsenFreidig16:058:33
2Iver Dalsaune ThunFreidig17:02+0:579:03
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig18:05+2:009:37
4Vegard Lereim StorliFreidig21:55+5:5011:39
5Kristoffer LerliMelhus IL24:52+8:4713:13
Kristoffer Strømdal WikFreidigikke startet
Sverre HellevikFreidigikke startet

H 15-16

4 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig49:4011:14
2Erlend AuneByåsen IL51:54+2:1411:44
3Håvard SingsaasFreidig1:01:40+12:0013:57
4Håkon SæternesByåsen IL1:01:47+12:0713:58
5Petter Andreas LonaWing OK1:02:15+12:3514:05
6Einar EideByåsen IL1:06:14+16:3414:59
Edvard SørbyFreidigdiskvalifisert
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert

H 17-20

5 160 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas GrønliFreidig41:548:07
2Jo Even KolstadFreidig41:56+0:028:07
3Oscar LyngenFreidig42:03+0:098:08
4Tarjei HoloFossum IF43:09+1:158:21
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL45:58+4:048:54
6Lavran ThorstensenOppsal Orientering46:05+4:118:55
7Simen Spets StorhovFreidig47:01+5:079:06
8Håkon HolstadFreidig49:04+7:109:30
9Kristian Fredrik LynumFreidig49:28+7:349:35
10Bjørn Anders FlågenHeming Orientering56:07+14:1310:52
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert

H 21-

6 360 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK43:536:53
2Vegard Jarvis WestergårdNTNUI45:10+1:177:06
3Isak BergsetFrol IL47:23+3:307:27
4Oskar Spets StorhovFreidig48:51+4:587:40
5Anders HaugskottOL Trollelg49:53+6:007:50
6Anders TiltnesIL Tyrving50:15+6:227:54
7Jørgen WulfsbergNydalens SK51:27+7:348:05
8Simen AamodtNTNUI53:13+9:208:22
9Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK54:10+10:178:31
10Øystein Grande JarenFreidig55:14+11:218:41
11Anders Felde OlaussenNTNUI57:06+13:138:58
12Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving57:27+13:349:01
13Ola KeiseråsIL Leik59:23+15:309:20
14Kristoffer NeslandNTNUI1:02:28+18:359:49
15Erik GustafssonNTNUI1:02:29+18:369:49
16Jakob Kalvig SkoganNTNUI1:05:21+21:2810:16
17Markus GladEmblem IL1:07:25+23:3210:36
18Tobias KristensenNTNUI1:08:08+24:1510:42
19Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI1:09:24+25:3110:54
20Jørgen FiskumFrol IL1:09:41+25:4810:57
21Jostein MårdalenFreidig1:12:38+28:4511:25
22Stig Magnar LøvåsFreidig1:13:39+29:4611:34
23Håvard Mo VaadalNTNUI1:13:47+29:5411:36
24Agnar RenolenWing OK1:20:01+36:0812:34
25Øyvind SchjelderupWing OK1:21:08+37:1512:45
Kristian Nilsen SandnesNTNUIdiskvalifisert
Olav Milian Schmitt GranNTNUIdiskvalifisert
Anders EInumFreidigdiskvalifisert
Emil GranqvistNTNUIdiskvalifisert
Thorstein WangNTNUIikke startet
Sindre Østgulen DeiszNTNUIikke startet
Andreas SylteFreidigikke startet
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIikke startet
Dag BlandkjennKristiansand OKikke startet

H 35-

5 160 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard HansenByåsen IL1:02:5412:11
2Eivind LonaWing OK1:03:44+0:5012:21
3Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1:09:03+6:0913:22
4Geir HanssenByåsen IL1:23:35+20:4116:11
Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 50-

4 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bård Sverre SolemNTNUI1:16:2117:16
2John LerliMelhus IL1:21:55+5:3418:31
Atle PedersenMelhus ILikke startet

H 60-

4 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein AlvestadWing OK1:00:1713:38
Helge EriksenByåsen ILdiskvalifisert

Parløp D/H 10-14

1 880 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sigrid HægstadByåsen IL49:0926:08
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL49:0826:08
0Nora HalvorsenFreidig36:4719:33
0Frida HolmqvistByåsen IL49:0726:07
0Johannes HalvorsrudMelhus IL26:2914:05
0Ine Bohnhorst TegdanFreidig36:4719:33
0Mathias LeroyerFreidig16:288:45
0Sven NevinFreidig16:288:45
0Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL26:2914:05
0Jørgen AuneByåsen IL26:2914:05
0Aslak MoxnessByåsen IL45:0423:58
0Dagfinn StenvikByåsen IL45:0423:58

H 70-

3 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Olav VennevikFreidig1:01:3019:02
2Magnus LandstadFreidig1:22:20+20:5025:29
3Martin MelhuusMelhus IL1:30:21+28:5127:58
Robert StrømWing OKdiskvalifisert
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Egil RepvikOL Trollelgdiskvalifisert
Helge RevhaugRingerike OLikke startet

Dir B

3 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HeggesetFreidig51:4516:01
Peter Prytz JensenMelhus ILdiskvalifisert
Oskar StorlerMelhus ILdiskvalifisert
Erik Tofte jrMelhus ILdiskvalifisert
Martin AuneMelhus ILdiskvalifisert
Andreas AagesenMelhus ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor