Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 2
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 24 mai 2018

N-åpen

56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Saga Melbye-BergWing OK19:26
Emma ImslandWing OK18:57
Eline Jøsang WithWing OK24:32
Thomas GundersenNidarøst OK27:13
Lina SandquistOL Trollelg16:57
Adrian HankøNidarøst OK20:30
Aksel MardalByåsen IL19:48
Karoline Tøndel ChutkoWing OK15:39
Tuva Holck SandbergWing OK15:10
Bjørn Noah ØvervikNidarøst OK34:00
Mari Damman HamstadNidarøst OK30:55
Martin Sæther LevinFreidig13:41
Gaute Holck SandbergWing OK26:27
Maia Ruano StrandWing OK15:14
Torvin Bergh-HansenByåsen IL26:37
Iselin TorbjørnsenNidarøst OK23:49
Ingrid RøFreidig31:35
Even Hoff BjørklundNidarøst OK26:27
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK26:26
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL20:27
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL24:21
Herman Lund GjerdeByåsen IL23:52
Mia Rosvold OtterleiByåsen IL23:01
Kornelia SkumsvollMalvik IL24:02
Olav BjørkanByåsen IL18:35
Henrik BjørkanByåsen IL34:43
Lone SætherByåsen IL14:58
Nora Rosvold OtterleiByåsen IL15:19
Magnus Elden EggenWing OK19:09
Leo Næbb-MelumWing OK20:06
Erik LyftingmoWing OK19:07
Aksel HanssenByåsen IL20:49
Carlos Adrian Delgado Olsen20:24
Brage Strøm HaugsnesWing OK17:10
Hauk Vold KirkvoldWing OK18:08
Emre Vold KirkvoldWing OK17:03
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig20:27
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK29:10
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK29:46
Vilde HaalandWing OK13:58
Scott SjølieFreidig16:32
Jakob StensethByåsen IL28:07
Eva AmundsenFreidig15:22
Eira Forsbak AsplemFreidig28:51
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig28:53
Ole Einar AndresenMalvik IL36:21
Sondre StensethByåsen IL10:52
Elias StensethByåsen IL16:47
Martin MelhuusWing OK16:47
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg19:33
Sverre Nordgår LeirenByåsen IL22:53
Clara LeroyerFreidig17:37
Odin Bang LukassenWing OK30:37
Filip Leonard NolteFreidig19:14
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelgfullført
Sotic Lavra AndresenMalvik ILdiskvalifisert
Linus Fossum MalmringFreidigikke startet
Haakon Alexander RogstadNidarøst OKikke startet
Sigve Bohnhorst TegdanFreidigikke startet
Lucas C. WestreByåsen ILikke startet

D -10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda SæbøNidarøst OK21:05
2Frida HolmqvistByåsen IL23:47+2:42
3Sigrid HægstadByåsen IL24:50+3:45
4Guro HaalandWing OK25:09+4:04
5Frida SkumsvollMalvik IL29:50+8:45
6Vilde Nordgård LeirenByåsen IL44:44+23:39

D 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora HalvorsenFreidig22:47
2Ingrid Wollan BenumByåsen IL25:19+2:32
3Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering27:11+4:24
4Nora Sumstad HanssenByåsen IL28:14+5:27
5Marie Wollan BenumByåsen IL28:32+5:45
6Eir Sverresdotter EksethFreidig30:24+7:37
7Ingeborg KolstadWing OK30:37+7:50
8Silja FuglemMalvik IL38:56+16:09
9Ine Bohnhorst TegdanFreidig46:27+23:40
10Ella Bruchmüller SundtByåsen IL48:49+26:02
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigdiskvalifisert
Louise Hals StensrudOL Trollelgikke startet

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina UglemsmoSelbu OK41:43
2Aurora Linnea FaanesFreidig1:28:16+46:33

D 13-14

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig25:08
2Anna Aurora NolteFreidig28:51+3:43
3Una KittilsenFreidig35:11+10:03
4Sigrid HaugskottOL Trollelg36:11+11:03
5Tora KittilsenFreidig36:37+11:29
6Marita AskeFreidig36:38+11:30
7Solveig Louise NissenFreidig38:40+13:32
8Maria Strømdal WikFreidig39:25+14:17
9Astrid Berge MjølhusOL Trollelg41:02+15:54
10Eira Ausen FossmarkFreidig41:29+16:21
11Malin Nordgård LeirenByåsen IL44:00+18:52
12Vilde Talgø-KristiansenFreidig44:32+19:24
13Ella SandstadFreidig49:01+23:53
14Selma NevinFreidig51:04+25:56
15Marion Dyrset StangenesByåsen IL52:04+26:56
16Åsa BullByåsen IL58:41+33:33
17Astrid Oline Rinnan GreenWing OK1:12:46+47:38

D 13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma B. HjelmenOL Trollelg35:48
2Anna HeksemOL Trollelg35:59+0:11
3Karoline B. HjelmenOL Trollelg45:48+10:00

D 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK33:28
2Leah Korsnes VinjeNidarøst OK36:16+2:48

D 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida HaugskottOL Trollelg31:53
2Vilde Lereim StorliFreidig35:23+3:30
3Ane Malene KolstadFreidig37:56+6:03
4Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering41:15+9:22
5Tale Tannvik SkeiFreidig44:28+12:35
6Silje Marie NissenFreidig54:46+22:53
7Maren VikenByåsen IL58:03+26:10
8Stine AuneNidarøst OK58:23+26:30
9Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig1:38:24+1:06:31
Anna ChristensenFreidigdiskvalifisert
Mari EidsmoFreidigikke startet

D 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK46:38
2Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK1:26:32+39:54
Anna RenolenWing OKikke startet

H -10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Aleksander NolteFreidig15:11
2Oliver Vatterholm JernbergFreidig17:19+2:08
3Dagfinn StenvikByåsen IL18:18+3:07
4Mathias LeroyerFreidig18:53+3:42
5Ole Ulseth SylteFreidig22:56+7:45
6Finn Einar BrandsenMalvik IL23:07+7:56
7Erlend GrønliFreidig24:28+9:17
8Jens Anton AndresenMalvik IL28:56+13:45
Kristoffer LodgaardByåsen ILikke startet

H 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL26:22
2Anders Berge MjølhusOL Trollelg27:03+0:41
3Hallvard HellevikFreidig29:26+3:04
4Alf Petter LynumFreidig30:09+3:47
5Sven NevinFreidig32:23+6:01
6Johannes StordalByåsen IL39:43+13:21
7Loke Strøm HaugsnesWing OK40:08+13:46
Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidigdiskvalifisert
Sivert Sæther LevinFreidigikke startet

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak MoxnessByåsen IL17:56
2Sivert AalmoMalvik IL35:28+17:32

H 13-14

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig20:51
2Tristan HalvorsenFreidig25:15+4:24
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig26:12+5:21
4Kristoffer LerliMelhus IL28:35+7:44
5Magne GuttvikWing OK31:42+10:51
6Emil GrønliFreidig32:03+11:12
7Herman Bruchmüller SundtByåsen IL33:49+12:58
8Ådne StordalByåsen IL34:41+13:50
9Imre Overgård FremstadByåsen IL36:46+15:55
10Jørgen AuneByåsen IL39:47+18:56
11Sverre HellevikFreidig39:55+19:04
12Vegard Lereim StorliFreidig42:49+21:58
13Tobias Eid-JohansenNidarøst OK47:23+26:32
14Kasper LodgaardByåsen IL47:25+26:34
15Aksel VikenByåsen IL49:51+29:00
16Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK55:10+34:19
17Sigurd BraathenWing OK1:07:00+46:09
18Borgar StavrumWing OK1:07:17+46:26
19Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK1:19:48+58:57
Tord RomundstadNidarøst OKdiskvalifisert
Iver Dalsaune ThunFreidigikke startet

H 15-16

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel HoltFreidig30:59
2Erlend AuneByåsen IL41:02+10:03
3Petter Andreas LonaWing OK41:24+10:25
4Jostein RøFreidig41:58+10:59
5August MaskeFreidig42:22+11:23
6Vetle Grønvik EkraFreidig43:24+12:25
7Einar EideByåsen IL44:24+13:25
8Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig46:11+15:12
9Joakim Solberg QvenildMelhus IL46:32+15:33
10Håkon SæternesByåsen IL46:37+15:38
11Peter Prytz JensenMelhus IL51:36+20:37
12August Hopstad NykvistWing OK52:52+21:53
13Vegard Ulseth SylteFreidig54:31+23:32
14Brage AsplemFreidig1:00:48+29:49
15Gabriel CallananWing OK1:00:53+29:54
16Nikolai RenolenWing OK1:05:27+34:28
17Antonius Herskedal AmundsenFreidig1:09:35+38:36
18Oskar StorlerMelhus IL1:11:33+40:34
Andreas AagesenMelhus ILdiskvalifisert
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILikke startet

H 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittelsenFreidig33:35
2Johannes LangaasNidarøst OK44:24+10:49
3Ådne Skjæveland JøssingWing OK55:54+22:19
Jonas VindalWing OKikke startet

D 15-20B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Hongslo SiiriOL Trollelg1:23:41

H 15-20B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen KarlsenMelhus IL29:37
2Lars Erik UglemsmoSelbu OK42:54+13:17
3Martin AuneMelhus IL48:44+19:07
4Mathias Enebak IversenFreidig49:38+20:01
5Edvin Skauby grønningSelbu OK1:17:08+47:31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor