Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, jaktstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 april 2018 - søndag 22 april 2018

PrologMellomMellom (totalt)JaktstartJaktstart (totalt)

D 17-A kort

3 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie PuntervoldEgersund OK54:2017:38
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering54:29+0:0917:41
3Mariann SveinsvollGanddal IL1:00:46+6:2619:43
4Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1:17:17+22:5725:05

D 50-

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK29:589:45
2Ann Karin TjørhomGanddal IL35:28+5:3011:33
3Helen LomelandÅlgård Orientering35:55+5:5711:41
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb47:14+17:1615:23

D 60-

3 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Skretting OpstadEgersund OK53:4017:28

D 70-

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb46:1015:02
2Synnøve FuglestadÅlgård Orientering47:10+1:0015:21
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb47:49+1:3915:34
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb51:29+5:1916:46

H 17-A kort

3 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BreivoldGanddal IL42:2412:04
2Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb54:26+12:0215:30
3Alexander HorpestadEgersund OK1:04:45+22:2118:26
Jonas Lye ScheieFrøyland Ski og Fritiddiskvalifisert

H 50-

3 590 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb31:228:44
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb31:53+0:318:52
3Geir FrøytlogEgersund OK36:50+5:2810:15
4Trond LamarkGanddal IL36:52+5:3010:16
5Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)36:54+5:3210:16
6Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)36:55+5:3310:16
7Svein-Erik KvameGanddal IL38:09+6:4710:37
8Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb38:11+6:4910:38 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)42:39+11:1711:52
10Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb43:13+11:5112:02
11Peter DirksenSauda Orienteringsklubb43:35+12:1312:08
12Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46:38+15:1612:59
13Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering51:07+19:4514:14

H 60-

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Otte OmdalGanddal IL24:398:01
2Arvid MydlandEgersund OK25:31+0:528:18
3Harry BreilandÅlgård Orientering31:42+7:0310:19
4Ove OalandGanddal IL36:14+11:3511:48
5Terje StokkelandÅlgård Orientering36:44+12:0511:57
5Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb36:44+12:0511:57
7Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb42:04+17:2513:42

H 70-

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell SvihusGanddal IL34:2311:11
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb35:57+1:3411:42
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38:51+4:2812:39
4Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)39:58+5:3513:01
5Geir HusdalTIF Viking44:46+10:2314:34
6Arnulf FuglestadÅlgård Orientering50:02+15:3916:17
Magnar NerheimSuldal Orienteringslagdiskvalifisert

H 13-16

3 510 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering32:539:22
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL33:16+0:239:28
3Tobias RøddeGanddal IL33:18+0:259:29
4Sindre Skeie PettersonEgersund OK35:58+3:0510:14
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL36:49+3:5610:29
6Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)37:09+4:1610:35
7Øyvind LamarkGanddal IL38:21+5:2810:55
8Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb39:16+6:2311:11
9Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)39:43+6:5011:18
10Samuel KleppaÅlgård Orientering42:13+9:2012:01
11Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)43:27+10:3412:22
12Andreas Nybak UrdalGanddal IL48:26+15:3313:47
13Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)49:10+16:1714:00
14Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering51:28+18:3514:39
15Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)52:44+19:5115:01
16Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1:00:18+27:2517:10
17Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1:01:22+28:2917:29
18Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1:01:27+28:3417:30
Edvin AakreEgersund OKdiskvalifisert
Ole Andre BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

D 13-16

3 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb28:289:14
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32:28+4:0010:32
3Ingrid LamarkGanddal IL34:20+5:5211:08
4Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)35:16+6:4811:27
5Alida OftedalÅlgård Orientering38:22+9:5412:27
6Anna TaksdalGanddal IL39:27+10:5912:48
7Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)44:30+16:0214:26
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-

4 230 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb31:407:29
2Fredrik OmdalGanddal IL31:56+0:167:32
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)32:29+0:497:40
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering32:53+1:137:46
5Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb35:56+4:168:29
6Oddvar TaksdalGanddal IL36:52+5:128:42
7Arild AasheimGanddal IL37:01+5:218:45
8Kenneth MydlandEgersund OK37:25+5:458:50
9Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL38:10+6:309:01
10Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)39:07+7:279:14
11Nils Tore PuntervoldEgersund OK41:47+10:079:52
12Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb42:29+10:4910:02
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering43:16+11:3610:13
14Per Inge EspedalÅlgård Orientering43:59+12:1910:23
15Mathieu McGuireGanddal IL44:01+12:2110:24
16Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering44:02+12:2210:24
17Gunnar PettersonEgersund OK44:30+12:5010:31
18Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb47:00+15:2011:06

D 17-

3 590 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL31:318:46
2Jorunn HadlandEgersund OK32:48+1:179:08
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL37:38+6:0710:28
4Kristina VollHaugesund IL Orientering38:13+6:4210:38
5Trine BolstadGanddal IL38:56+7:2510:50
6Nora SvendsenGanddal IL39:03+7:3210:52
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb40:47+9:1611:21
8Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb40:56+9:2511:24
9Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)41:02+9:3111:25
10Hilde HetlandEgersund OK41:09+9:3811:27
11Anita Glenne KallhovdEgersund OK41:45+10:1411:37
12Vibeke LamarkGanddal IL41:47+10:1611:38
13Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL41:53+10:2211:40
14Jane M HellandEgersund OK48:41+17:1013:33
15Monica HorpestadEgersund OK49:52+18:2113:53
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor