Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 april 2018 - søndag 22 april 2018

PrologMellomMellom (totalt)JaktstartJaktstart (totalt)

N-åpen

980 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren OftedalÅlgård Orientering8:258:35
2Vilde PuntervoldEgersund OK9:56+1:3110:08
3Oline HestnesEgersund OK10:00+1:3510:12
4Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)10:03+1:3810:15
5Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering10:34+2:0910:46
6Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering10:37+2:1210:50
7Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering11:23+2:5811:36
8Brage LaugalandÅlgård Orientering11:32+3:0711:46
9Vetle LaugalandÅlgård Orientering11:40+3:1511:54
10Markus M. HellandEgersund OK11:50+3:2512:04
11Ruben M. HellandEgersund OK11:53+3:2812:07
12Pernille BreivoldGanddal IL12:17+3:5212:32
13Stine KleppaÅlgård Orientering12:55+4:3013:10
14Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering13:01+4:3613:16
15Erik Aarstad TorgersenEgersund OK14:01+5:3614:18
16Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering15:32+7:0715:51
17Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)15:38+7:1315:57
18Lea StokkelandÅlgård Orientering15:44+7:1916:03
19Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering16:01+7:3616:20
20Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)16:03+7:3816:22
21Tea StokkelandÅlgård Orientering16:19+7:5416:38
22Vetle AdamsenÅlgård Orientering19:26+11:0119:49
23Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)19:29+11:0419:52
24Maren Sofie PettersonEgersund OK21:18+12:5321:44
25Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)23:24+14:5923:52

D -10

1 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 11-12

1 990 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina KleppaÅlgård Orientering23:2511:46
2Julie M HellandEgersund OK23:42+0:1711:54
3Synne Skeie PettersonEgersund OK26:21+2:5613:14
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)26:58+3:3313:33
5Ada C StokkelandÅlgård Orientering29:42+6:1714:55
6Norah BreivoldGanddal IL30:43+7:1815:26
7Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)30:48+7:2315:28
8Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)32:54+9:2916:31
9Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering46:07+22:4223:10
10Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering47:35+24:1023:54

D 13-16B

2 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karine Aarstad TorgersenEgersund OK34:0713:19
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)50:08+16:0119:35
3Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb56:51+22:4422:12
Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 17-A kort

2 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)41:5814:04
2Julie PuntervoldEgersund OK50:37+8:3916:59
3Anita SælevikHaugesund IL Orientering50:41+8:4317:00
4Celina Iversen ÅseEgersund OK55:46+13:4818:42
5Mariann SveinsvollGanddal IL1:02:32+20:3420:59
6Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1:10:34+28:3623:40

D 17-B

2 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering53:1520:48
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-Åpen

1 990 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)27:0813:38
2Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)30:55+3:4715:32
3Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)34:24+7:1617:17
4Maria Nilsson RøddeGanddal IL41:02+13:5420:37

D 50-

2 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)34:3912:01
2Inger Tone NygårdEgersund OK35:40+1:0112:23
3Helen LomelandÅlgård Orientering38:56+4:1713:31
4Ann Karin TjørhomGanddal IL44:56+10:1715:36

D 60-

2 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK1:00:1520:55

D 70-

2 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb55:2319:13
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57:56+2:3320:06
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1:14:24+19:0125:50
4Synnøve FuglestadÅlgård Orientering1:26:08+30:4529:54

H -10

1 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)25:2912:48
2Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)28:02+2:3314:05
3Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)44:11+18:4222:12

H 11-12

1 990 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)19:379:51
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb27:41+8:0413:54
3Livar OftedalÅlgård Orientering29:39+10:0214:53
4Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)31:36+11:5915:52
5Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)38:14+18:3719:12
6Odin HorpestadEgersund OK38:24+18:4719:17
7Marius RøddeGanddal IL42:24+22:4721:18
8Arve LundeGanddal IL46:51+27:1423:32
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12N

1 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)29:2314:50

H 13-16B

2 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Barvik MælandGanddal IL31:5512:28

H 13-16N

1 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias AdamsenÅlgård Orientering37:2618:54

H 17-A kort

3 240 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb57:5117:51
2Jørgen BreivoldGanddal IL1:01:15+3:2418:54
3Alexander HorpestadEgersund OK1:03:32+5:4119:36
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 50-

3 440 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb38:0211:03
2Trond LamarkGanddal IL41:02+3:0011:55
3Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)43:14+5:1212:34
4Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)51:25+13:2314:56
5Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb56:45+18:4316:29
6Peter DirksenSauda Orienteringsklubb57:20+19:1816:40
7Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering58:04+20:0216:52
8Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:07:39+29:3719:39
9Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb1:09:33+31:3120:13
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 60-

2 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK34:2311:56
2Otte OmdalGanddal IL35:19+0:5612:15
3Harry BreilandÅlgård Orientering39:25+5:0213:41
4Terje StokkelandÅlgård Orientering45:46+11:2315:53
5Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb55:39+21:1619:19
6Ove OalandGanddal IL1:02:33+28:1021:43
7Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb1:03:56+29:3322:11

H 70-

2 880 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb41:3014:24
2Kjell SvihusGanddal IL43:40+2:1015:09
3Tormod AaslidEgersund OK43:47+2:1715:12
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb48:00+6:3016:40
5Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)49:55+8:2517:19
6Magnar NerheimSuldal Orienteringslag56:36+15:0619:39
7Arnulf FuglestadÅlgård Orientering57:21+15:5119:54
8Geir HusdalTIF Viking1:02:14+20:4421:36

H 13-16

3 240 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL33:3710:22
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL33:40+0:0310:23
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering34:08+0:3110:32
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)36:22+2:4511:13
5Øyvind LamarkGanddal IL40:31+6:5412:30
6Samuel KleppaÅlgård Orientering42:09+8:3213:00
7Andreas Nybak UrdalGanddal IL43:22+9:4513:23
8Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)43:35+9:5813:27
9Edvin AakreEgersund OK44:18+10:4113:40
10Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb46:22+12:4514:18
11Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)48:11+14:3414:52
12Sindre Skeie PettersonEgersund OK48:52+15:1515:04
13Markus Andreas BreivoldGanddal IL49:12+15:3515:11
14Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)51:18+17:4115:50
15Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)57:54+24:1717:52
16Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1:00:45+27:0818:45
17Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1:01:47+28:1019:04
18Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1:03:25+29:4819:34
19Ole Andre BrandsbergEgersund OK1:19:49+46:1224:38
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 13-16

2 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LamarkGanddal IL33:3011:14
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb35:22+1:5211:52
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb35:45+2:1511:59
4Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)37:17+3:4712:30
5Anna TaksdalGanddal IL37:46+4:1612:40
6Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)42:28+8:5814:15
7Alida OftedalÅlgård Orientering44:30+11:0014:55
8Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb55:18+21:4818:33
9Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering1:33:59+1:00:2931:32

H 17-

3 940 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AasheimGanddal IL38:189:43
2Fredrik OmdalGanddal IL38:19+0:019:43
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)39:18+1:009:58
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb39:52+1:3410:07
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering40:02+1:4410:09
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)41:58+3:4010:39
7Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)41:59+3:4110:39
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)42:42+4:2410:50
9Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL42:56+4:3810:53
10Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb43:47+5:2911:06
11Kenneth MydlandEgersund OK44:05+5:4711:11
12Oddvar TaksdalGanddal IL44:25+6:0711:16
13Per Inge EspedalÅlgård Orientering48:29+10:1112:18
14Sturla StokkelandÅlgård Orientering51:48+13:3013:08
15Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb59:29+21:1115:05
16Gunnar PettersonEgersund OK1:00:10+21:5215:16
17Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:02:56+24:3815:58
18Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1:03:52+25:3416:12
19Mathieu McGuireGanddal IL1:18:44+40:2619:58
Nils Tore PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

D 17-

3 440 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL35:4010:22
2Jorunn HadlandEgersund OK40:04+4:2411:38
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL43:49+8:0912:44
4Trine BolstadGanddal IL48:42+13:0214:09
5Kristina VollHaugesund IL Orientering48:53+13:1314:12
6Nora SvendsenGanddal IL49:45+14:0514:27
7Jane M HellandEgersund OK53:39+17:5915:35
8Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb54:00+18:2015:41
8Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL54:00+18:2015:41
10Vibeke LamarkGanddal IL1:02:05+26:2518:02
11Anita Glenne KallhovdEgersund OK1:09:03+33:2320:04
12Monica HorpestadEgersund OK1:10:08+34:2820:23
13Hilde HetlandEgersund OK1:11:04+35:2420:39
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

B åpen

2 560 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Lye ScheieFrøyland Ski og Fritid27:2410:42
2Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)29:14+1:5011:25
3Olav HellandEgersund OK33:45+6:2113:11
4May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)35:21+7:5713:48
5Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)36:16+8:5214:10
6Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)37:09+9:4514:30
7Steinar HorpestadEgersund OK41:19+13:5516:08
8Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)52:35+25:1120:32
9Arild SvihusGanddal IL1:00:14+32:5023:31
Pål LevangÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Anders WidénNOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor