Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 6 februar 2018

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aurora GjølsjøOK Moss32:11
2Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering32:57+0:46
3Karoline BjørnerødOK Moss36:18+4:07
4Linn Mei WaalerMåren OK37:53+5:42
5Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss38:12+6:01

H 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK38:34
2Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät46:17+7:43
3Svein NygårdLillomarka OL51:24+12:50
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17-A kort

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering27:25
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK29:10+1:45
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering29:17+1:52
4Thomas BedinIndre Østfold OK29:50+2:25
5Alfred BjørnerødOK Moss29:58+2:33
6Jan Tore HenriksenNydalens SK30:39+3:14
7Audun BjerknesMåren OK32:04+4:39
8Henning Bratland CarlsenOK Moss32:16+4:51
9Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering32:41+5:16
10Donatas KontautasOK Moss32:47+5:22
11Morten TangenOK Moss34:01+6:36
12Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK34:52+7:27
13Terje Wiig MathisenOpen iT35:21+7:56
14Ove MartinsenHauketo IF35:43+8:18
15Karl Aasmund ErøyOK Moss36:13+8:48
16Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL36:41+9:16
17Thomas TubbehaugenOK Moss36:50+9:25
18Erlend RehnKolbotn og Skimt OL37:37+10:12
19Christopher SchiveOK Moss37:56+10:31
20Richard Zeiner-GundersenFossum IF38:26+11:01
21Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering38:28+11:03
22Robert BanfiÅs-NMBU Orientering40:15+12:50
23Jon FredriksenHauketo IF42:10+14:45
24Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm43:23+15:58
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Are EriksenOslostudentenes IKikke startet

D 13-16B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL21:33
2Julie Sophie WoldOK Moss23:47+2:14
3Erika Lind-LarsenOK Moss31:12+9:39
4Erle Elise WoldOK Moss31:51+10:18
5Emma Aune JakobsenOK Moss33:16+11:43
6Erle WetterhusOK Moss34:07+12:34
Frida Hovgaard EisvangOK Mossikke startet
Leah LydersenOK Mossikke startet

H 13-16B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK19:14
2Sondre LadimOK Moss20:49+1:35
3Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss32:54+13:40
4Selmer LøkenOK Moss35:31+16:17
5Birk BreimoOK Moss36:10+16:56
6Steinar Kreken KvalnesOK Moss48:24+29:10
Anders Hovgaard EisvangOK Mossikke startet

Åpen B

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm20:30
2Vegar ArnesenIndre Østfold OK23:32+3:02
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering23:36+3:06
4Anne NilsenÅs-NMBU Orientering24:02+3:32
5Hanne WoldOK Moss27:13+6:43
6Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering27:29+6:59
7Tor LahlumKolbotn og Skimt OL28:26+7:56
8Sindre ValsgårdIndre Østfold OK30:28+9:58
9Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering32:45+12:15
10Elisabeth JacobsenOK Moss42:46+22:16
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor