Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 15 juli 2018

Herrer - Lang løype

6 000 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Forseth IndgaardFrol IL35:235:53
2Marcus MillegårdSävedalens AIK35:49+0:265:58
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL36:26+1:036:04
4Isak BergsetFrol IL36:36+1:136:06
5Simen AamodtNTNUI37:25+2:026:14
6Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK39:51+4:286:38
7Mattis HoltFreidig41:47+6:246:57
8Njaal Ellegaard MelbyVang OL42:39+7:167:06
9Hans UrsetIL BUL-Tromsø43:20+7:577:13
10Anders HaugskottOL Trollelg44:09+8:467:21
11Tobias AlstadFrol IL44:51+9:287:28
12Bjørnar ValstadNittedal OL44:55+9:327:29
13Tore NymarkVaregg Fleridrett45:46+10:237:37
14Jo Even KolstadFreidig47:58+12:357:59
15Kristen MikkelsplassBromma IL48:05+12:428:00
16Gaute Kvittum NytrøenTynset IF48:43+13:208:07
17Lars OwrenFreidig48:45+13:228:07
18Frode HaugskottOL Trollelg50:59+15:368:29
19Pål Gunnar MikkelsplassBromma IL51:15+15:528:32
20Brynjar Larssen BakkenNTNUI52:39+17:168:46
21Sondre Zahl HagenFossum IF53:11+17:488:51
22Mikkel HoltFreidig53:27+18:048:54
23Stein H. HagenFossum IF53:35+18:128:55
24Ingar HalsSogndal IL53:44+18:218:57
25Svein Erik BratsbergWing OK53:51+18:288:58
26Per Einar PedersliOL Trollelg55:22+19:599:13
27Anders BergsetIL Veten55:55+20:329:19
28Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Club58:04+22:419:40
29Trond RønnebergAsker Skiklubb59:25+24:029:54
30Jens Kjetil MehammerWing OK59:56+24:339:59
31Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:02:31+27:0810:25
32Petter Andreas BerghMalvik IL1:03:44+28:2110:37
33Per Arne TrosetWing OK1:04:44+29:2110:47
34Jonas VindalWing OK1:05:33+30:1010:55
35Svein UnsgårdLeik1:12:03+36:4012:00
36Nils Ola KvamFreidig1:15:23+40:0012:33
37Elias BergsetIL Veten1:17:05+41:4212:50
38Per Erik KvamFreidig1:17:32+42:0912:55
Christer EricsonÅmåls OKdiskvalifisert
Robert StrømWing OKdiskvalifisert
Mathias BjuganWing OKdiskvalifisert
Atle PedersenMelhus ILdiskvalifisert

Damer - Lang løype

6 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna UlvensøenNTNUI48:378:06
2Maren Jansson HaverstadNTNUI49:25+0:488:14
3Frida HaugskottOL Trollelg53:14+4:378:52
4Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK53:50+5:138:58
5Kristin HaugskottOL Trollelg54:15+5:389:02
6Vera MelkildFreidig54:25+5:489:04
7Karen Oline KolstadNTNUI55:18+6:419:13
8Hanne StaffNittedal OL55:35+6:589:15
9Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett55:43+7:069:17
10Ane Malene KolstadFreidig1:02:02+13:2510:20
11Tonje Aasheim NymarkNTNUI1:02:22+13:4510:23
12Sara ProforsFrol IL1:02:32+13:5510:25
13Kårhild Husby NordstadNTNUI1:02:44+14:0710:27
14Tone AlmåsIL Leik1:04:18+15:4110:43
15Anne UrsetIL BUL-Tromsø1:12:21+23:4412:03
16Maria EricsonÅmåls OK1:19:45+31:0813:17

Herrer - Mellomlang løype

4 300 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rolf AlstadFrol IL38:028:50
2Einar LundVerdal OK38:28+0:268:56
3Siggen YtrehusBø OL41:24+3:229:37
4Stig BratsbergMolde og Omegn IF43:57+5:5510:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Harald OftedalFreidig45:18+7:1610:32
6Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering45:32+7:3010:35
7Anders WestlundKils OK46:09+8:0710:43
8Inge NørstebøOL Trollelg46:52+8:5010:53
9Iver Gjedrem LundVerdal OK49:08+11:0611:25
10Nils-Erik HirschIL Tyrving52:27+14:2512:11
11Jon VindalWing OK53:28+15:2612:26
12Edvin SivertsenVerdal OK53:45+15:4312:30
13Mart BroerenArgus53:53+15:5112:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Øystein MelbyVang OL53:53+15:5112:31
15Gunnar ØsterbøFreidig55:49+17:4712:58
16Sondre OldervollByåsen IL56:44+18:4213:11
17Asbjørn HeggemHalsa IL57:32+19:3013:22
18Svein Grotli SkogenFreidig58:45+20:4313:39
19Tom RådahlIL Tyrving59:20+21:1813:47
20Ingemar Persson1:00:59+22:5714:10
21Rune M HoltFreidig1:02:59+24:5714:38
22Per AasenTormod Skilag1:03:38+25:3614:47
23Harald OmlandSkien OK1:05:35+27:3315:15
Nils Olav VennevikFreidigdiskvalifisert
Terje GudbrandsenHamar OKdiskvalifisert
Fredrik WestlundKils OKdiskvalifisert
Trond SletnerFreidigdiskvalifisert

Damer - Mellomlang løype

4 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege FeiringIL Tyrving41:079:33
2Ida Feiring HaltiaIL Tyrving42:26+1:199:52
3Eva TesarovaWing OK42:38+1:319:54
4Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg47:41+6:3411:05
5Tove AasheimVaregg Fleridrett47:49+6:4211:07
6Marit MikkelsplassBromma IL49:43+8:3611:33
7Wenche HultgreenIL Tyrving51:21+10:1411:56
8Kathinka Zahl HagenFossum IF52:13+11:0612:08
9Eli M ForsethTrollelg OK56:41+15:3413:10
10Trine M J RaaenLierbygda58:24+17:1713:34
11May Toril MoenOL Trollelg1:00:58+19:5114:10
12Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering1:01:04+19:5714:12
13Andrine VikenByåsen IL1:02:33+21:2614:32
14Margit EideStjørdals-Blink Orientering1:02:56+21:4914:38
15Maren VikenByåsen IL1:03:50+22:4314:50
16Mai Iren AlmåsIL Leik1:04:58+23:5115:06
17Rebecka WestlundKils OK1:07:54+26:4715:47
18May Jorunn RognlienModum OL1:10:20+29:1316:21
19Torid KvaalFreidig1:10:35+29:2816:24
20Gunnhild OftedalFreidig1:11:43+30:3616:40
21Lena Persson1:13:16+32:0917:02
22Lise HavikAsker Skiklubb1:26:58+45:5120:13
Sigrid MelkildFreidigdiskvalifisert

Herrer - Kort løype

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Idar LillekrokenFolldal IF24:349:49
2Magnus AlstadFrol IL29:13+4:3911:41
3Olav M IndgaardFrol IL29:55+5:2111:58
4Erik HaugenRingsaker OK31:45+7:1112:42
5Eystein WeltzienIL Tyrving32:15+7:4112:54
6Frank FinstadRaumar Orientering34:14+9:4013:41
7Håkon RøedOppsal Orientering34:15+9:4113:42
8Nils Erlend HeggemHalsa IL36:30+11:5614:36
9Egil SletnerTormod Skilag38:05+13:3115:14
10Kjetil JacobsenHamar OK38:24+13:5015:21
11Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett38:29+13:5515:23
12Edvard StorlerMelhus IL57:45+33:1123:06
13Arne SvalundØyer-Tretten IF57:52+33:1823:08
14Oskar StorlerMelhus IL58:41+34:0723:28
Hans Ivar KolstadKlubbløsdiskvalifisert

Damer - Kort løype

2 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid HaugskottOL Trollelg25:5010:20
2Fanny Staff ValstadNittedal OL31:06+5:1612:26
3Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL33:39+7:4913:27
4Elisabeth StørsethSelbu OK33:46+7:5613:30
5Maja Kalleson RøedOppsal Orientering34:15+8:2513:42
6Linea Kalleson RøedOppsal Orientering34:17+8:2713:42
7Inger FinstadRaumar Orientering35:54+10:0414:21
8Magnhild ForsethFrol IL36:00+10:1014:24
9Tina WestlundKils OK42:09+16:1916:51
10Hanne KongsvikWing OK43:55+18:0517:34
11Åse NybakkenTormod Skilag44:15+18:2517:42
12Anne-Lise SletnerTormod Skilag45:20+19:3018:08
13Grete UrsetVingelen IL48:40+22:5019:28
14Ingrid HaugenTormod Skilag50:44+24:5420:17
15Klara StorlerMelhus IL51:02+25:1220:24
16Anne-Grete OlsenFreidig51:14+25:2420:29
17Marlene SkramdalHedrum OL52:32+26:4221:00
18Kristin JohanssonHedrum OL52:54+27:0421:09
19Solveig AasenTormod Skilag1:15:31+49:4130:12

Herrer - nybegynner

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Dagfinn StenvikByåsen IL18:1411:23
Ludvig SkramdalHedrum OL23:2314:36
Jonas AlstadFrol IL22:5314:18
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering22:3814:08
Lavrans HirschIL Tyrving27:3817:16
Åsmund Hirsch26:0816:20

Damer - nybegynner

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingeborg KolstadWing OK22:2414:00
May-Britt SkramdalHedrum OL35:4022:17
Kaja Staff ValstadNittedal OL37:4623:36
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett31:3519:44
Eline SteinhovdenKlubbløs19:1011:58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor