Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 23 januar 2018

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aurora GjølsjøOK Moss44:45
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss53:51+9:06
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:09:14
2Svein NygårdLillomarka OL1:11:24+2:10

H 17-A kort

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering36:04
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering39:34+3:30
3Jan Tore HenriksenNydalens SK39:43+3:39
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL40:27+4:23
5Thomas TubbehaugenOK Moss40:33+4:29
6Håkon GjerdeIndre Østfold OK41:25+5:21
7Henning Bratland CarlsenOK Moss43:25+7:21
8Thomas BedinIndre Østfold OK45:17+9:13
9Fredrik HolthÅs-NMBU Orientering46:00+9:56
10Karl Aasmund ErøyOK Moss48:02+11:58
11Donatas KontautasOK Moss53:29+17:25
12Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK54:59+18:55
13Tormod ØvergaardVestre Akers SK1:01:34+25:30
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Audun BjerknesMåren OKikke startet
Alfred BjørnerødOK Mossikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Magnus NordbrødenHalden SKikke startet
Morten TangenOK Mossikke startet
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 13-16B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie Sophie WoldOK Moss35:24
2Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss46:32+11:08
3Emma Aune JakobsenOK Moss50:22+14:58
4Erle WetterhusOK Moss50:28+15:04
5Lea LydersenOK Moss50:29+15:05
6Erika Lind-LarsenOK Moss50:30+15:06
7Stine NielsenOK Moss50:35+15:11
Frida Hovgaard EisvangOK Mossikke startet
Erle Elise WoldOK Mossikke startet

H 13-16B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK34:09
2Selmer LøkenOK Moss47:12+13:03
3Anders Hovgaard EisvangOK Moss1:01:42+27:33
4Birk BreimoOK Moss1:01:47+27:38

Åpen B

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL29:52
2Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering31:34+1:42
3Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL33:02+3:10
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering35:23+5:31
5Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL40:58+11:06
6Hanne WoldOK Moss44:01+14:09
7Egil HusethKamp/Vestheim IF44:04+14:12
8Sindre ValsgårdIndre Østfold OK54:13+24:21
9Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1:03:12+33:20
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor