Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Unionsmatchen, Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen, Stafett
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 27 mai 2018

Unionsmatchen

59 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Akershus og Oslo 11:40:22
1. Pia Young Vik26:533+0:2626:533+0:26
2. Lars Sigurd Baugstø Rødnes21:2210+4:4948:154+1+0:12-0:14
3. Maja Mo Hjelseth21:5913+2:291:10:1440+2:38+2:26
4. Kornelius Kriszat-Løvfald30:082+1:041:40:221-3-2:38
2Akershus og Oslo 21:40:48+0:26
1. Oda Scheele28:427+2:1528:427+2:15
2. Christian Fredrik Borg19:223+2:4948:042-5+0:01-2:14
3. Ingeborg Roll Mosland19:322+0:021:07:361-1-0:01
4. Teodor Mo Hjelseth33:1215+4:081:40:482+1+0:26+0:26
3Göteborg OF 11:45:39+5:17
1. Sabina Aumo28:529+2:2528:529+2:25
2. Arvid Skepp19:112+2:3848:031-8-2:25
3. Elina Reinholdsson21:095+1:391:09:123+2+1:36+1:36
4. Arvid Aronsson36:2729+7:231:45:3930+5:17+3:41
4Halland-Skåne 11:45:41+5:19
1. Klara Persson32:1120+5:4432:1120+5:44
2. Simon Corneliusson21:017+4:2853:129-11+5:09-0:35
3. Alice Olvegård21:5612+2:261:15:0890+7:32+2:23
4. Jesper Johansson30:333+1:291:45:414-5+5:19-2:13
5Göteborg OF 21:45:47+5:25
1. Elonora Alinder28:194+1:5228:194+1:52
2. Victor Beischer19:474+3:1448:063-1+0:03-1:49
3. Ida Bengtsson19:3011:07:361-2-0:03
4. Emil Axelsson38:1135+9:071:45:475+4+5:25+5:25
6Västergötlands OF 11:45:58+5:36
1. Lisa Åkesson28:235+1:5628:235+1:56
2. Ludvig Hedström23:2717+6:5451:506+1+3:47+1:51
3. Ebba Thern21:5913+2:291:13:495-1+6:13+2:26
4. Lukas Larsson32:096+3:051:45:586+1+5:36-0:37
7Mjøs-O 11:46:59+6:37
1. Kristine Kravdal28:508+2:2328:508+2:23
2. Lars Lien24:1625+7:4353:067-1+5:03+2:40
3. Marie Kravdal21:478+2:171:14:538+1+7:17+2:14
4. Sander Tonjer Fingarsen32:065+3:021:46:597-1+6:37-0:40
8Akershus og Oslo 71:47:10+6:48
1. Amélie Aamodt29:1312+2:4629:1312+2:46
2. Martin Christoffer Borg24:1524+7:4253:2810-2+5:25+2:39
3. Signe Holo21:206+1:501:14:487-3+7:12+1:47
4. Felix Finsrud32:228+3:181:47:108+1+6:48-0:24
9Västergötlands OF 21:48:35+8:13
1. Erika Åkesson26:402+0:1326:402+0:13
2. Alfred Hallqvist23:0114+6:2849:415+3+1:38+1:25
3. Alva Björk24:1027+4:401:13:516+1+6:15+4:37
4. Johan Mårtensson34:4423+5:401:48:359+3+8:13+1:58
10Akershus og Oslo 31:48:42+8:20
1. Live Østvold32:0018+5:3332:0018+5:33
2. Axel Aalde23:4219+7:0955:4217-1+7:39+2:06
3. Heidi Kristina Sebjørnsen21:5110+2:211:17:3311-6+9:57+2:18
4. Nils Tveite31:094+2:051:48:4210-1+8:20-1:37
11Akershus og Oslo 51:50:43+10:21
1. Maya Jones Arnesen28:5410+2:2728:5410+2:27
2. Fridtjof Reusch26:0033+9:2754:5415+5+6:51+4:24
3. Inga Skaarer Wiklund22:5019+3:201:17:4413-2+10:08+3:17
4. Henrik Reusch32:5913+3:551:50:4311-2+10:21+0:13
12Göteborg OF 51:50:50+10:28
1. Olivia Asp32:4523+6:1832:4523+6:18
2. Simon Bååth24:1926+7:4657:0420-3+9:01+2:43
3. Silje Ringstad20:333+1:031:17:3712-8+10:01+1:00
4. William Sturesson33:1316+4:091:50:50120+10:28+0:27
13Västergötlands OF 41:51:15+10:53
1. Alma Hjertberg32:5426+6:2732:5426+6:27
2. Johan Eriksson26:5738+10:2459:5134+8+11:48+5:21
3. Agnes Kamfors22:2015+2:501:22:1123-11+14:35+2:47
4. Hugo Mandinger29:0411:51:1513-10+10:53-3:42
14Göteborg OF 31:51:35+11:13
1. Märta Ljungberg31:5016+5:2331:5016+5:23
2. Elias Nordberg21:199+4:4653:098-8+5:06-0:17
3. Maja Axelsson24:2330+4:531:17:3210+2+9:56+4:50
4. Casper Skepp34:0318+4:591:51:3514+4+11:13+1:17
15Göteborg OF 41:51:49+11:27
1. Thea Fagerström30:4913+4:2230:4913+4:22
2. Karl Granfors24:3727+8:0455:2616+3+7:23+3:01
3. Maja Karlsson23:3824+4:081:19:04160+11:28+4:05
4. Viktor Jellvert Börjeson32:4512+3:411:51:4915-1+11:27-0:01
16Västergötlands OF 31:54:55+14:33
1. Elsa Sonesson28:376+2:1028:376+2:10
2. Tom Weihart30:2746+13:5459:0431+25+11:01+8:51
3. Matilda Cederberg23:2422+3:541:22:2827-4+14:52+3:51
4. Gustav Ohlin32:2710+3:231:54:5516-11+14:33-0:19
17Halland-Skåne 31:54:59+14:37
1. Nellie Rydlund34:5832+8:3134:5832+8:31
2. Wilmer Selin23:1316+6:4058:1125-7+10:08+1:37
3. Marta Törnström22:2616+2:561:20:3719-6+13:01+2:53
4. Albin Persson34:2219+5:181:54:5917-2+14:37+1:36
18Buskerud 21:55:00+14:38
1. Mathilde Sæter Flesseberg32:2122+5:5432:2122+5:54
2. Arne Bergan26:2136+9:4858:4228+6+10:39+4:45
3. Mina Akiko Johnsen21:509+2:201:20:3218-10+12:56+2:17
4. Mathias Skourup Rognebakke34:2820+5:241:55:00180+14:38+1:42
19Mjøs-O 21:55:03+14:41
1. Birgit Dorthea Kleppa Madslien31:5317+5:2631:5317+5:26
2. Ole Gunnar Kleppa Madslien25:4732+9:1457:4022+5+9:37+4:11
3. Live Raknes Sogstad21:277+1:571:19:0717-5+11:31+1:54
4. Jørgen Schjølberg35:5627+6:521:55:0319+2+14:41+3:10
20Akershus og Oslo 61:55:09+14:47
1. Hanna Eckhardt Andersen31:4815+5:2131:4815+5:21
2. Mikael Birkelund22:0012+5:2753:4811-4+5:45+0:24
3. Linnea Holst26:5137+7:211:20:3920+9+13:03+7:18
4. Tobias Espedal34:3021+5:261:55:09200+14:47+1:44
21Halland-Skåne 21:55:12+14:50
1. Thea Bökman30:5614+4:2930:5614+4:29
2. Tobias Johansson22:5813+6:2553:5413-1+5:51+1:22
3. Maja Karmstig24:4532+5:151:18:3914+1+11:03+5:12
4. Alfred Erdelius36:3331+7:291:55:1221+7+14:50+3:47
22Østfold 21:55:20+14:58
1. Elida Sagli Gudim32:5627+6:2932:5627+6:29
2. Alfred Bjørnerød24:1022+7:3757:0621-6+9:03+2:34
3. Emma Helene Olsen21:5411+2:241:19:0015-6+11:24+2:21
4. Kristoffer B. Helminsen36:2028+7:161:55:2022+7+14:58+3:34
23Göteborg OF 61:55:22+15:00
1. Lovisa Moqvist37:3635+11:0937:3635+11:09
2. Melker Åkesson20:285+3:5558:0424-11+10:01-1:08
3. Ella Petterson24:1828+4:481:22:2225+1+14:46+4:45
4. Nils Körle33:0014+3:561:55:2223-2+15:00+0:14
24Akershus og Oslo 41:55:34+15:12
1. Tina Kalleson37:3635+11:0937:3635+11:09
2. Martin Størmer-Antonsen20:526+4:1958:2827-8+10:25-0:44
3. Aurora Wilkens Jernberg23:4425+4:141:22:1224-3+14:36+4:11
4. Sondre Ytterbø33:2217+4:181:55:34240+15:12+0:36
25Göteborg OF 71:57:38+17:16
1. Elsa Karlsson38:5141+12:2438:5141+12:24
2. William Rönnborg23:2818+6:551:02:1935-6+14:16+1:52
3. Emilia Lundstedt23:0520+3:351:25:2429-6+17:48+3:32
4. Felix Drejmo32:147+3:101:57:3825-4+17:16-0:32
26Västergötlands OF 51:57:51+17:29
1. Moa Skoog32:0119+5:3432:0119+5:34
2. Edvin Ockborn27:4539+11:1259:4633+14+11:43+6:09
3. Julia Westh22:4018+3:101:22:2626-7+14:50+3:07
4. Erik Ingemarsson35:2525+6:211:57:51260+17:29+2:39
27Halland-Skåne 41:59:33+19:11
1. Sofia Palm39:2842+13:0139:2842+13:01
2. Isak Andersson25:0130+8:281:04:2938-4+16:26+3:25
3. Tuva Selin22:3817+3:081:27:0734-4+19:31+3:05
4. Carl Ås32:269+3:221:59:3327-7+19:11-0:20
28Halland-Skåne 51:59:37+19:15
1. Thilda Selden38:2439+11:5738:2439+11:57
2. Hugo Cedervall24:1423+7:411:02:3836-3+14:35+2:38
3. Maja Graad24:2831+4:581:27:0633-3+19:30+4:55
4. Loke Hedberg32:3111+3:271:59:3728-5+19:15-0:15
29Halland-Skåne 71:59:44+19:22
1. Agnes Lindblom32:1421+5:4732:1421+5:47
2. Viktor Hansson21:3511+5:0253:4912-9+5:46-0:01
3. Alice Persson27:2239+7:521:21:1121+9+13:35+7:49
4. August Kronkvist38:3337+9:291:59:4429+8+19:22+5:47
30Halland-Skåne 62:01:33+21:11
1. Elin Nilsson33:1930+6:5233:1930+6:52
2. Svante Selin23:4420+7:1157:0319-11+9:00+2:08
3. Linnea Rydlund28:5644+9:261:25:5931+12+18:23+9:23
4. Albin Weiden35:3426+6:302:01:3330-1+21:11+2:48
31Buskerud 12:01:36+21:14
1. Åsne Haavengen26:27126:271
2. Martin Nøkleby Melling31:2247+14:4957:4923+22+9:46+9:46
3. Ingvild Gustafsson23:4526+4:151:21:3422-1+13:58+4:12
4. Vetle Drage40:0239+10:582:01:3631+9+21:14+7:16
32Bohuslän-Dal 12:02:09+21:47
1. Ebba Lind32:5627+6:2932:5627+6:29
2. Axel Brönnestam26:1235+9:3959:0832+5+11:05+4:36
3. Lovis Bergstrand26:3034+7:001:25:3830-2+18:02+6:57
4. Isak Olsson36:3130+7:272:02:0932+2+21:47+3:45
33Västergötlands OF 62:03:15+22:53
1. Moa Eriksson28:5410+2:2728:5410+2:27
2. Filip Ingemarsson30:0544+13:3258:5930+20+10:56+8:29
3. Lisa Östensson28:5543+9:251:27:5435+5+20:18+9:22
4. Axel Nalbin35:2124+6:172:03:1533-2+22:53+2:35
34Buskerud 42:08:22+28:00
1. Mari Øverby39:3944+13:1239:3944+13:12
2. Andreas Myrvold Skovlyst24:4428+8:111:04:2337-7+16:20+3:08
3. Synne Sommerstad Røste26:5738+7:271:31:2038+1+23:44+7:24
4. Adam Conway37:0232+7:582:08:2234-4+28:00+4:16
35Västergötlands OF 82:08:29+28:07
1. Vera Pettersson32:4924+6:2232:4924+6:22
2. Joel Holmberg25:2531+8:5258:1426+2+10:11+3:49
3. Sara Ohlin27:4741+8:171:26:0132+6+18:25+8:14
4. Adam Skoglund42:2840+13:242:08:2935+3+28:07+9:42
36Göteborg OF 102:11:25+31:03
1. Ida Johansson37:4737+11:2037:4737+11:20
2. Elias Nyqvist26:4937+10:161:04:3640+3+16:33+5:13
3. Emma Visted-Hansen23:3023+4:001:28:0636-4+20:30+3:57
4. Jakob Gunnarsson43:1941+14:152:11:25360+31:03+10:33
37Bohuslän-Dal 32:11:32+31:10
1. Ida Sudhoff45:2646+18:5945:2646+18:59
2. Arvid Ekström21:148+4:411:06:4042-4+18:37-0:22
3. Linus Nilsson26:3235+7:021:33:1239-3+25:36+6:59
4. Willy Fjällborg38:2036+9:162:11:3237-2+31:10+5:34
38Göteborg OF 82:14:55+34:33
1. Maria Logren33:0829+6:4133:0829+6:41
2. Gunnar Fovaeus23:5421+7:2157:0218-11+8:59+2:18
3. Filippa Fagerstrôm40:2147+20:511:37:2341+23+29:47+20:48
4. Anton Kastrup37:3233+8:282:14:5538-3+34:33+4:46
39Buskerud 32:17:09+36:47
1. Konstanse Moholth34:5531+8:2834:5531+8:28
2. Halvor Løken29:4443+13:111:04:3941+10+16:36+8:08
3. Marie Kvarme20:414+1:111:25:2028-13+17:44+1:08
4. Rolf Trygve Haug51:4946+22:452:17:0939+11+36:47+19:03
40Akershus og Oslo 82:18:14+37:52
1. Ingrid Marie Stubban Hygen38:2038+11:5338:2038+11:53
2. Philip Lehmann Romøren41:0149+24:281:19:2149+11+31:18+19:25
3. Ragnhild Øfsthus Gravir24:2129+4:511:43:4245-4+36:06+4:48
4. Magnus Eide-Fredriksen34:3222+5:282:18:1440-5+37:52+1:46
41Bohuslän-Dal 22:22:48+42:26
1. Klara Johansson38:2740+12:0038:2740+12:00
2. David Hermansson28:2240+11:491:06:4943+3+18:46+6:46
3. Hjalmar Olsson23:0520+3:351:29:5437-6+22:18+3:32
4. Melker Andersson52:5448+23:502:22:4841+4+42:26+20:08
42Buskerud 102:23:36+43:14
1. Oda Isnes Tyse43:0345+16:3643:0345+16:36
2. Magnus Skourup Rognebakke29:1842+12:451:12:2146+1+24:18+7:42
3. Emma Dåsnes26:5036+7:201:39:1142-4+31:35+7:17
4. Sander Solheim Ottesen44:2542+15:212:23:36420+43:14+11:39
43Västergötlands OF 72:23:53+43:31
1. Emely Weihart35:2433+8:5735:2433+8:57
2. Simon Westh36:1748+19:441:11:4144+11+23:38+14:41
3. Wilma Pettersson27:3540+8:051:39:1643-1+31:40+8:02
4. Samuel Böke44:3743+15:332:23:53430+43:31+11:51
44Østfold 42:24:33+44:11
1. Nina Pedersen48:4248+22:1548:4248+22:15
2. Sondre Ladim23:0715+6:341:11:4945-3+23:46+1:31
3. Julie Sophie Wold27:5142+8:211:39:4044-1+32:04+8:18
4. Sigurd Saxe Sandvik44:5344+15:492:24:33440+44:11+12:07
45Østfold 52:27:51+47:29
1. Alexandra Angvoll39:3443+13:0739:3443+13:07
2. Herman Lien Backstrøm24:5729+8:241:04:3139-4+16:28+3:21
3. Elma Sagli Gudim30:3845+11:081:35:0940+1+27:33+11:05
4. Alf Kristian Helle52:4247+23:382:27:5145+5+47:29+19:56
46Mjøs-O 32:32:10+51:48
1. Astrid Rognstad48:5149+22:2448:5149+22:24
2. Annar Erlien Solerød30:1345+13:401:19:0448-1+31:01+8:37
3. Serine Jørgensen25:2733+5:571:44:3146-2+36:55+5:54
4. Mats Lindaas47:3945+18:352:32:10460+51:48+14:53
47Buskerud 52:32:27+52:05
1. Nora Småge Hilsen45:3747+19:1045:3747+19:10
2. Endre Sand29:0641+12:331:14:43470+26:40+7:30
3. Martine Gjermstad Pettersen39:5046+20:201:54:33470+46:57+20:17
4. Atle Nikolai Wøllo37:5434+8:502:32:27470+52:05+5:08
48Buskerud 62:33:48+53:26
1. Malene Instanes32:5025+6:2332:5025+6:23
2. Rasmus Berglund26:0033+9:2758:5029+4+10:47+4:24
3. Amanda Axelson56:1348+36:431:55:0348+19+47:27+36:40
4. Mikkel Berglund38:4538+9:412:33:48480+53:26+5:59
49Mjøs-O 42:45:06+1:04:44
1. Marion Halvorsen Nustad46:2651+19:5946:2651+19:59
2. Jo Randar Holmøy39:5952+23:261:26:25510+38:22+18:23
3. Anne Frøisland34:1950+14:492:00:4450-1+53:08+14:46
4. Vegard Ranestad44:2251+15:182:45:0649-1+1:04:44+11:36
50Mjøs-O 52:49:52+1:09:30
1. Berthe Teslo52:3352+26:0652:3352+26:06
2. Anders Taraldsen34:1751+17:441:26:5053+1+38:47+12:41
3. Guro Schjølberg39:4752+20:172:06:3752-1+59:01+20:14
4. Sune Raknes Sogstad43:1549+14:112:49:5250-2+1:09:30+10:29
51Østfold 12:52:41+1:12:19
1. Ingrid Bratland Tjernshaugen1:00:2954+34:021:00:2954+34:02
2. Henrik Julian Fontes Aarbu25:5650+9:231:26:2551-3+38:22+4:20
3. Frida Hovgaard Eisvang40:1553+20:452:06:4053+2+59:04+20:42
4. Christopher Ladim46:0152+16:572:52:4151-2+1:12:19+13:15
52Buskerud 92:56:54+1:16:32
1. Ine Instanes39:3750+13:1039:3750+13:10
2. Mathias Axelson45:3554+29:021:25:12500+37:09+23:59
3. Ingeborg Hasle Haslestad38:2251+18:522:03:3451+1+55:58+18:49
4. Sigurd Smemo53:2053+24:162:56:5452+1+1:16:32+20:34
53Østfold 33:24:34+1:44:12
1. Amalie Løkkeberg56:5653+30:2956:5653+30:29
2. Ludvik Sæther43:4653+27:131:40:4254+1+52:39+22:10
3. Marie Lien Backstrøm59:3354+40:032:40:15540+1:32:39+40:00
4. Jakob Torgersen44:1950+15:153:24:3453-1+1:44:12+11:33
54Østfold 63:44:07+2:03:45
1. Adine Blakkestad Ingesen1:07:5655+41:291:07:5655+41:29
2. Peder Bryggen47:1755+30:441:55:13550+1:07:10+25:41
3. Solveig Pehrsen-Lunde32:0055+12:302:27:13550+1:19:37+12:27
4. Jonathan Eylertsen1:16:5454+47:503:44:0754-1+2:03:45+44:08
Göteborg OF 9fullført
1. Linnea Wedberg-Kilnäs37:2734+11:0037:2734+11:00
2. Hannes Persson16:33154:0014-20+5:57-5:03
3. Oscar Wall Jungbjer1:50:3749+1:31:072:44:3749+35+1:37:01+1:31:04
4. fullførtfullført
Buskerud 12diskvalifisert
1. Karoline Torødiskvalifisertdiskvalifisert
2. Oskar Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Maja Inghammardiskvalifisertdiskvalifisert
4. Olav Kristian Lunddiskvalifisertdiskvalifisert
Buskerud 8diskvalifisert
1. Iselin Sørensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Pedersen Holmskaudiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
4. Olav Melheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Halland-Skåne 20diskvalifisert
1. Moa Wallenborgdiskvalifisertdiskvalifisert
2. David Morendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Agnes Ivarssondiskvalifisertdiskvalifisert
4. Johan Winbladhdiskvalifisertdiskvalifisert
Østfold 7brutt
1. Signe Strand Gulbrandsenbruttbrutt
2. Ivar Hansenbruttbrutt
3. Marikken Christensenbruttbrutt
4. Adam Kristiansenbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor