Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Unionsmatchen, Indivduelt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen, Indivduelt
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 26 mai 2018

D 13-14

3 520 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Mo HjelsethAkershus og Oslo25:577:22
2Maja AxelssonGöteborg OF26:23+0:267:29
3Elina ReinholdssonGöteborg OF26:37+0:407:33
4Ebba ThernVästergötlands OF27:28+1:317:48
5Ingvild GustafssonBuskerud28:01+2:047:57
6Marie KvarmeBuskerud28:02+2:057:57
7Ida BengtssonGöteborg OF28:11+2:148:00
8Marie KravdalMjøs-O28:19+2:228:02
9Alva BjörkVästergötlands OF28:52+2:558:12
10Ingeborg Roll MoslandAkershus og Oslo29:18+3:218:19
11Heidi Kristina SebjørnsenAkershus og Oslo29:30+3:338:22
12Alice OlvegårdHalland-Skåne30:21+4:248:37
13Maja KarmstigHalland-Skåne31:21+5:248:54
14Mina Akiko JohnsenBuskerud31:39+5:428:59
15Frida Hovgaard EisvangØstfold31:59+6:029:05
16Aurora Wilkens JernbergAkershus og Oslo32:12+6:159:08
17Maja KarlssonGöteborg OF32:30+6:339:13
18Matilda CederbergVästergötlands OF33:11+7:149:25
19Marta TörnströmHalland-Skåne33:34+7:379:32
20Tuva SelinHalland-Skåne33:35+7:389:32
21Wilma PetterssonVästergötlands OF34:06+8:099:41
22Julia WesthVästergötlands OF34:13+8:169:43
23Maja GraadHalland-Skåne34:27+8:309:47
24Inga Skaarer WiklundAkershus og Oslo34:28+8:319:47
25Silje RingstadGöteborg OF34:46+8:499:52
26Lovis BergstrandBohuslän-Dal34:52+8:559:54
27Emma Helene OlsenØstfold35:23+9:2610:03
28Linnea RydlundHalland-Skåne36:23+10:2610:20
29Audrey HanssonGöteborg OF36:30+10:3310:22
30Alice PerssonHalland-Skåne37:06+11:0910:32
31Live Raknes SogstadMjøs-O37:16+11:1910:35
32Synne Sommerstad RøsteBuskerud37:51+11:5410:45
32Marie Lien BackstrømØstfold37:51+11:5410:45
34Linnea HolstAkershus og Oslo38:50+12:5311:01
35Lisa ÖstenssonVästergötlands OF38:54+12:5711:03
36Agnes KamforsVästergötlands OF39:24+13:2711:11
37Amalie LøkkebergØstfold39:43+13:4611:16
38Ella PetterssonGöteborg OF39:48+13:5111:18
39Signe HoloAkershus og Oslo40:29+14:3211:30
40Julie Sophie WoldØstfold40:55+14:5811:37
41Serine JørgensenMjøs-O40:59+15:0211:38
42Emma Visted-HansenMjøs-O41:00+15:0311:38
43Guro SchjølbergMjøs-O42:56+16:5912:11
44Elma Sagli GudimØstfold43:29+17:3212:21
45Martine Gjermstad PettersenBuskerud45:22+19:2512:53
46Anne FrøislandMjøs-O45:56+19:5913:02
47Mari Ovidia RanestadMjøs-O52:24+26:2714:53
48Solveig Pehrsen-LundeØstfold53:22+27:2515:09
49Amanda AxelsonBuskerud59:15+33:1816:49

D 15-16

5 130 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenBuskerud34:406:45
2Pia Young VikAkershus og Oslo35:16+0:366:52
3Lisa ÅkessonVästergötlands OF37:17+2:377:16
4Oda ScheeleAkershus og Oslo38:08+3:287:26
5Sabina AumoGöteborg OF38:44+4:047:33
6Erika ÅkessonVästergötlands OF38:58+4:187:35
7Elsa SonessonVästergötlands OF40:28+5:487:53
8Klara PerssonHalland-Skåne40:53+6:137:58
9Live ØstvoldAkershus og Oslo41:24+6:448:04
10Kristine KravdalMjøs-O41:57+7:178:10
11Elonora AlinderGöteborg OF42:36+7:568:18
12Thea BökmanHalland-Skåne42:51+8:118:21
13Märta LjungbergGöteborg OF43:13+8:338:25
14Ebba LindBohuslän-Dal43:49+9:098:32
14Tina KallesonAkershus og Oslo43:49+9:098:32
16Thea FagerströmGöteborg OF43:53+9:138:33
17Alma HjertbergVästergötlands OF44:09+9:298:36
18Mathilde Sæter FlessebergBuskerud45:52+11:128:56
19Birgit Dorthea Kleppa MadslienMjøs-O46:29+11:499:03
20Olivia AspGöteborg OF46:40+12:009:05
21Lovisa MoqvistGöteborg OF47:20+12:409:13
22Maya Jones ArnesenAkershus og Oslo48:27+13:479:26
23Konstanse MoholthBuskerud48:30+13:509:27
24Hanna Eckhardt AndersenAkershus og Oslo49:02+14:229:33
25Emely WeihartVästergötlands OF49:17+14:379:36
26Nellie RydlundHalland-Skåne49:29+14:499:38
27Mari ØverbyBuskerud49:33+14:539:39
28Amélie AamodtAkershus og Oslo50:26+15:469:49
29Moa ErikssonVästergötlands OF50:49+16:099:54
30Sofia PalmHalland-Skåne50:50+16:109:54
31Malene InstanesBuskerud50:57+16:179:55
32Embla ØvretveitØstfold52:06+17:2610:09
33Thilda SeldenHalland-Skåne52:32+17:5210:14
34Moa SkoogVästergötlands OF52:45+18:0510:16
35Nora Småge HilsenBuskerud53:37+18:5710:27
36Elin NilssonHalland-Skåne54:08+19:2810:33
37Oda Isnes TyseBuskerud57:54+23:1411:17
38Ingrid Bratland TjernshaugenØstfold58:14+23:3411:21
39Klara JohanssonBohuslän-Dal59:08+24:2811:31
40Agnes LindblomHalland-Skåne59:35+24:5511:36
41Elida Sagli GudimØstfold1:02:17+27:3712:08
42Elsa KarlssonGöteborg OF1:02:36+27:5612:12
43Nina PedersenØstfold1:07:29+32:4913:09
44Ida SudhoffBohuslän-Dal1:08:01+33:2113:15
45Alexandra AngvollØstfold1:08:50+34:1013:25
46Adine Blakkestad IngesenØstfold1:09:26+34:4613:32
47Signe Strand GulbrandsenØstfold1:09:57+35:1713:38
48Marion Halvorsen NustadMjøs-O1:16:01+41:2114:49
49Astrid RognstadMjøs-O1:16:05+41:2514:49
50Berthe TesloMjøs-O1:37:30+1:02:5019:00

H 13-14

4 000 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienMjøs-O24:336:08
2Arvid SkeppGöteborg OF25:41+1:086:25
3Simon CorneliussonHalland-Skåne26:15+1:426:33
4Henrik Julian Fontes AarbuØstfold26:45+2:126:41
5Ole Gunnar Kleppa MadslienMjøs-O27:43+3:106:55
6Alfred BjørnerødØstfold28:18+3:457:04
7Lars Sigurd Baugstø RødnesAkershus og Oslo28:24+3:517:06
8Tobias JohanssonHalland-Skåne28:26+3:537:06
9Wilmer SelinHalland-Skåne29:09+4:367:17
10Ludvik SætherØstfold29:12+4:397:18
11Alfred HallqvistVästergötlands OF29:26+4:537:21
12Christian Fredrik BorgAkershus og Oslo29:29+4:567:22
13Halvor LøkenBuskerud30:08+5:357:32
14Martin Nøkleby MellingBuskerud30:17+5:447:34
15Elias NordbergGöteborg OF30:30+5:577:37
16Sondre LadimØstfold31:04+6:317:46
17Axel AaldeAkershus og Oslo31:09+6:367:47
18Karl GranforsGöteborg OF31:22+6:497:50
19Victor BeischerGöteborg OF31:30+6:577:52
20Isak AnderssonHalland-Skåne31:33+7:007:53
21Melker ÅkessonGöteborg OF31:37+7:047:54
22Martin Størmer-AntonsenAkershus og Oslo32:16+7:438:04
23Axel BrönnestamBohuslän-Dal32:46+8:138:11
24Hugo CedervallHalland-Skåne33:03+8:308:15
25Ludvig HedströmVästergötlands OF33:13+8:408:18
26Tom WeihartVästergötlands OF33:25+8:528:21
27William RönnborgGöteborg OF34:54+10:218:43
28Andreas Myrvold SkovlystBuskerud34:55+10:228:43
29Endre SandBuskerud35:27+10:548:51
30Johan ErikssonVästergötlands OF35:39+11:068:54
31Svante SelinHalland-Skåne36:24+11:519:06
32Viktor HanssonHalland-Skåne37:29+12:569:22
32Annar Erlien SolerødMjøs-O37:29+12:569:22
34Filip IngemarssonVästergötlands OF38:06+13:339:31
35Arne BerganBuskerud38:37+14:049:39
36Herman Lien BackstrømØstfold38:39+14:069:39
37Fridtjof ReuschAkershus og Oslo38:44+14:119:41
38Rasmus BerglundBuskerud38:46+14:139:41
39Edvin OckbornVästergötlands OF39:58+15:259:59
40Simon WesthVästergötlands OF41:12+16:3910:18
41Hjalmar OlssonBohuslän-Dal42:12+17:3910:33
42Simon BååthGöteborg OF44:27+19:5411:06
43Peder BryggenØstfold48:44+24:1112:11
44David HermanssonBohuslän-Dal50:26+25:5312:36
45Anders TaraldsenMjøs-O50:29+25:5612:37
46Linus NilssonBohuslän-Dal51:08+26:3512:47
47Mikael BirkelundAkershus og Oslo51:43+27:1012:55
48Ivar HansenØstfold54:19+29:4613:34
49Magnus Skourup RognebakkeBuskerud58:38+34:0514:39
Martin Christoffer BorgAkershus og Oslodiskvalifisert
Thomas KalgraffMjøs-Odiskvalifisert
Jo Randar HolmøyMjøs-Odiskvalifisert

H 15-16

5 930 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldAkershus og Oslo36:156:06
2Jesper JohanssonHalland-Skåne36:54+0:396:13
3Teodor Mo HjelsethAkershus og Oslo37:56+1:416:23
4Nils TveiteAkershus og Oslo38:49+2:346:32
5Lukas LarssonVästergötlands OF40:05+3:506:45
6Emil AxelssonGöteborg OF40:47+4:326:52
7Sander Tonjer FingarsenMjøs-O41:25+5:106:59
8Arvid AronssonGöteborg OF42:30+6:157:10
8Christopher LadimØstfold42:30+6:157:10
10Gustav OhlinVästergötlands OF42:42+6:277:12
11Vetle DrageBuskerud43:09+6:547:16
12Kristoffer B. HelminsenØstfold44:19+8:047:28
13Mathias Skourup RognebakkeBuskerud44:24+8:097:29
14Johan MårtenssonVästergötlands OF44:34+8:197:30
15Hugo MandingerVästergötlands OF44:54+8:397:34
16Casper SkeppGöteborg OF44:56+8:417:34
17Rolf Trygve HaugBuskerud45:05+8:507:36
18Nils KörleGöteborg OF45:38+9:237:41
19Adam ConwayBuskerud46:07+9:527:46
20Alfred ErdeliusHalland-Skåne46:12+9:577:47
21Isak OlssonBohuslän-Dal46:29+10:147:50
22Albin PerssonHalland-Skåne46:58+10:437:55
22Vegard RanestadMjøs-O46:58+10:437:55
24Sondre YtterbøAkershus og Oslo47:10+10:557:57
25Anton CarlssonVästergötlands OF47:54+11:398:04
26Willy FjällborgBohuslän-Dal48:24+12:098:09
27Henrik ReuschAkershus og Oslo48:42+12:278:12
28Grunde IsaksætreMjøs-O48:53+12:388:14
29Jakob TorgersenØstfold49:00+12:458:15
30Felix DrejmoGöteborg OF49:01+12:468:15
31Carl ÅsHalland-Skåne49:38+13:238:22
32William SturessonGöteborg OF50:25+14:108:30
33Loke HedbergHalland-Skåne50:42+14:278:32
34Tobias EspedalAkershus og Oslo50:50+14:358:34
35Erik IngemarssonVästergötlands OF51:32+15:178:41
36Albin WeidenHalland-Skåne52:19+16:048:49
37Melker AnderssonBohuslän-Dal56:00+19:459:26
38Viktor Jellvert BörjesonGöteborg OF56:05+19:509:27
39Sune Raknes SogstadMjøs-O56:27+20:129:31
40Sigurd Saxe SandvikØstfold56:43+20:289:33
41August KronkvistHalland-Skåne57:31+21:169:41
42Arvid EkströmBohuslän-Dal57:52+21:379:45
43Mats LindaasMjøs-O1:00:02+23:4710:07
44Alf Kristian HelleØstfold1:00:41+24:2610:13
45Jørgen SchjølbergMjøs-O1:01:32+25:1710:22
46Felix FinsrudAkershus og Oslo1:04:11+27:5610:49
47Mikkel BerglundBuskerud1:06:30+30:1511:12
48Atle Nikolai WølloBuskerud1:07:27+31:1211:22
49Sander Solheim OttesenBuskerud1:15:24+39:0912:42
50Jonathan EylertsenØstfold1:21:02+44:4713:39
51Adam KristiansenØstfold1:26:33+50:1814:35
Gaute LindaasMjøs-Odiskvalifisert
Axel NalbinVästergötlands OFdiskvalifisert

Reserve D13-14

3 520 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilia LundstedtGöteborg OF31:499:02
2Filippa FagerströmGöteborg OF32:31+0:429:14
3Sara OhlinVästergötlands OF32:54+1:059:20
4Emma DåsnesMjøs-O35:53+4:0410:11
5Maja NordenfeltGöteborg OF37:46+5:5710:43
6Ragnhild Øfsthus GravirAkershus og Oslo39:12+7:2311:08
7Agnes IvarssonVästergötlands OF40:12+8:2311:25
8Maja InghammarVästergötlands OF40:43+8:5411:34
9Ingeborg Hasle HaslestadMjøs-O46:04+14:1513:05
10Marikken ChristensenØstfold50:13+18:2414:15
Emmy PalmHalland-Skåneikke startet

Reserve D15-16

5 130 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vera PetterssonVästergötlands OF51:2110:00
2Iselin SørensenBuskerud51:25+0:0410:01
3Karoline TorøBuskerud51:50+0:2910:06
4Maria LogrenGöteborg OF58:38+7:1711:25
5Ingrid Marie Stubban HygenAkershus og Oslo59:49+8:2811:39
6Ine InstanesBuskerud1:11:37+20:1613:57
7Linnea Wedberg-KilnäsGöteborg OF1:16:14+24:5314:51
Ida JohanssonVästergötlands OFdiskvalifisert
Elin FlakbergGöteborg OFdiskvalifisert
Moa WallenborgHalland-Skånediskvalifisert
Tilda WiklundVästergötlands OFikke startet

Reserve H13-14

4 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Philip Lehmann RomørenAkershus og Oslo29:487:27
2Gunnar FovaeusGöteborg OF30:28+0:407:37
3Hannes PerssonGöteborg OF34:41+4:538:40
4David MorenHalland-Skåne36:39+6:519:09
5Joel HolmbergVästergötlands OF41:37+11:4910:24
6Kasper VemdalVästergötlands OF41:44+11:5610:26
7Elias NyqvistGöteborg OF50:00+20:1212:30
8Mathias Pedersen HolmskauØstfold51:13+21:2512:48
9Mathias AxelsonBuskerud57:06+27:1814:16
10Oskar BaklidBuskerud59:30+29:4214:52
Martin KaiserBuskerudikke startet

Reserve H15-16

5 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Eide-FredriksenAkershus og Oslo36:306:09
2Adam SkoglundVästergötlands OF52:33+16:038:51
3Anton KastrupGöteborg OF53:44+17:149:03
4Johan WinbladhHalland-Skåne58:06+21:369:47
5Samuel BökeVästergötlands OF1:01:28+24:5810:21
6Jakob GunnarssonGöteborg OF1:06:39+30:0911:14
7Olav MelheimBuskerud1:19:01+42:3113:19
8Sigurd SmemoBuskerud1:25:07+48:3714:21
9Olav Kristian LundBuskerud1:32:50+56:2015:39
Oscar Wall JungbjerGöteborg OFdiskvalifisert
Arvid BjörkVästergötlands OFikke startet

Åpen D 13-14

3 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per  GustafssonBuskerud28:248:04
2Ingjerd  SommerstadBuskerud30:46+2:228:44
3Anders IvarssonHalland-Skåne31:33+3:098:57

Åpen D 15-16

5 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Patric CorneliussonHalland-Skåne44:258:39
2Runa BackstrømØstfold51:09+6:449:58
3Phil ConwayBohuslän-Dal1:01:20+16:5511:57
Therese DahlströmGöteborg OFikke startet

Åpen H 13-14

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Moltas ViebkeHalland-Skåne29:087:17
2Filip LemanGöteborg OF37:17+8:099:19
3Dan LundstedtGöteborg OF43:28+14:2010:52

Åpen H 15-16

5 930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Filip KarlssonVästergötlands OF36:396:10
2Tore SandvikØstfold37:50+1:116:22
3Daniel BogrenVästergötlands OF39:24+2:456:38
4Håkan ErikssonGöteborg OF45:46+9:077:43
5Dyre Martin GulbrandsenØstfold47:17+10:387:58
6Terje W. PettersenBuskerud47:37+10:588:01
7Stefan GraadHalland-Skåne53:06+16:278:57
Eilert AamodtAkershus og Oslodiskvalifisert
Thomas BergstrandBohuslän-Dalikke startet
Tomas HermanssonBohuslän-Dalikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor