Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Unionsmatchen, Indivduelt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen, Indivduelt
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 26 mai 2018

D 15-16

5 130 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenBuskerud34:406:45
2Pia Young VikAkershus og Oslo35:16+0:366:52
3Lisa ÅkessonVästergötlands OF37:17+2:377:16
4Oda ScheeleAkershus og Oslo38:08+3:287:26
5Sabina AumoGöteborg OF38:44+4:047:33
6Erika ÅkessonVästergötlands OF38:58+4:187:35
7Elsa SonessonVästergötlands OF40:28+5:487:53
8Klara PerssonHalland-Skåne40:53+6:137:58
9Live ØstvoldAkershus og Oslo41:24+6:448:04
10Kristine KravdalMjøs-O41:57+7:178:10
11Elonora AlinderGöteborg OF42:36+7:568:18
12Thea BökmanHalland-Skåne42:51+8:118:21
13Märta LjungbergGöteborg OF43:13+8:338:25
14Ebba LindBohuslän-Dal43:49+9:098:32
14Tina KallesonAkershus og Oslo43:49+9:098:32
16Thea FagerströmGöteborg OF43:53+9:138:33
17Alma HjertbergVästergötlands OF44:09+9:298:36
18Mathilde Sæter FlessebergBuskerud45:52+11:128:56
19Birgit Dorthea Kleppa MadslienMjøs-O46:29+11:499:03
20Olivia AspGöteborg OF46:40+12:009:05
21Lovisa MoqvistGöteborg OF47:20+12:409:13
22Maya Jones ArnesenAkershus og Oslo48:27+13:479:26
23Konstanse MoholthBuskerud48:30+13:509:27
24Hanna Eckhardt AndersenAkershus og Oslo49:02+14:229:33
25Emely WeihartVästergötlands OF49:17+14:379:36
26Nellie RydlundHalland-Skåne49:29+14:499:38
27Mari ØverbyBuskerud49:33+14:539:39
28Amélie AamodtAkershus og Oslo50:26+15:469:49
29Moa ErikssonVästergötlands OF50:49+16:099:54
30Sofia PalmHalland-Skåne50:50+16:109:54
31Malene InstanesBuskerud50:57+16:179:55
32Embla ØvretveitØstfold52:06+17:2610:09
33Thilda SeldenHalland-Skåne52:32+17:5210:14
34Moa SkoogVästergötlands OF52:45+18:0510:16
35Nora Småge HilsenBuskerud53:37+18:5710:27
36Elin NilssonHalland-Skåne54:08+19:2810:33
37Oda Isnes TyseBuskerud57:54+23:1411:17
38Ingrid Bratland TjernshaugenØstfold58:14+23:3411:21
39Klara JohanssonBohuslän-Dal59:08+24:2811:31
40Agnes LindblomHalland-Skåne59:35+24:5511:36
41Elida Sagli GudimØstfold1:02:17+27:3712:08
42Elsa KarlssonGöteborg OF1:02:36+27:5612:12
43Nina PedersenØstfold1:07:29+32:4913:09
44Ida SudhoffBohuslän-Dal1:08:01+33:2113:15
45Alexandra AngvollØstfold1:08:50+34:1013:25
46Adine Blakkestad IngesenØstfold1:09:26+34:4613:32
47Signe Strand GulbrandsenØstfold1:09:57+35:1713:38
48Marion Halvorsen NustadMjøs-O1:16:01+41:2114:49
49Astrid RognstadMjøs-O1:16:05+41:2514:49
50Berthe TesloMjøs-O1:37:30+1:02:5019:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor