Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 20 oktober 2018

Halden SK

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Johan Fredrik Svendsby BraarudH -1053:0714:21
0Ville Emil WingstedtH -1037:4810:12
1Tore SandvikH451:30:267:44
1Emil WingstedtH401:27:356:57
1Karoline AuneDamer åpen B44:3910:34
2Andreas JohanssonH401:29:22+1:477:05
3Marieluise Schmitt GranD15-161:22:49+0:089:18
4Runa Lien BackstrømD451:45:56+17:5511:54
4Heidi StoksethD401:59:32+21:5911:36
6Ane Sofie Næss BjørgulDamer åpen1:16:24+7:239:08
11Sigrid Schmitt GranD11-1243:21+10:2011:06
12Ingrid Kronborg BronebakkDamer åpen1:18:43+9:429:25
13Ellen Kathrine SvendsbyDamer åpen1:18:46+9:459:25
14Øyvind StoksethH451:36:06+5:408:13
14Anne Julsrud HaugenD551:53:49+19:2313:37
15Sverre SandvikH11-1244:48+13:2911:29
16Inger Anne Svendsby BraarudD11-1250:04+17:0312:50
19Geir TorgersenH451:42:25+11:598:46
20Iliana IlievaDamer åpen1:22:31+13:309:52
23Tor Ragnar AndersenH601:50:23+20:3110:43
24Espen BergstrømH451:44:35+14:098:57
24Anja WingstedtDamer åpen1:25:45+16:4410:16
25Jan GranstedtH551:47:42+19:3710:27
26Martin BryggenH11-1259:01+27:4215:07
29Thor PalmgrenH702:22:59+59:5517:07
31Eirik NordbrødenH601:59:24+29:3211:35
32Emma Helene OlsenD13-141:11:10+17:2912:56
35Herman Lien BackstrømH13-141:08:47+22:0712:30
36Marie Lien BackstrømD13-141:16:58+23:1713:59
38Tommy BunæsH552:01:16+33:1111:46
41Jonatan AuneHerrer åpen1:49:43+43:4512:19
43Peder BryggenH13-141:11:31+24:5113:00
48Martin BrækkeH15-161:40:49+26:539:47
49Jakob TorgersenH15-161:40:50+26:549:47
51Sigurd Saxe SandvikH15-161:40:55+26:599:47
60Anders BekkevardH13-142:07:21+1:20:4123:09
79Alf Kristian HelleH15-162:31:50+1:17:5414:44
Hanna Andreassen AasN-åpenfullført
Joel Bronebakk JohanssonN-åpenfullført
Håkon BryggenN-åpenfullført
Hanna HaldinN-åpenfullført
Sixten SandN-åpenfullført
Elias ThoresenH13-14diskvalifisert
Liam WingstedtH13-14diskvalifisert
Emma Nordlie MagnussenD -10ikke startet
Thea KvalheimD11-12ikke startet
Minna Sofie WingstedtD11-12ikke startet
Bjørn BrækkeHerrer åpen Bikke startet
Signe KvalheimN-åpenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor