Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten - 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten - 1
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 18 april 2018

N-åpen

1 225 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ville Emil WingstedtHalden SK9:187:35
2Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12:27+3:0910:09
3Isak SolbergFredrikstad SK12:30+3:1210:12
4Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK12:34+3:1610:15
5Troy Victor StoksethHalden SK14:22+5:0411:43
6Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK14:47+5:2912:04
7Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19:58+10:4016:17
8Malin Husebye AamodtFredrikstad SK21:07+11:4917:14
9Halvor Ek HedlundTrøsken IL23:16+13:5818:59

D 11-12

1 325 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK8:216:18
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK8:50+0:296:40
3Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL9:52+1:317:26
4Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK10:16+1:557:44
5Ingrid SteinslandFredrikstad SK10:42+2:218:04
6Thea KvalheimHalden SK10:43+2:228:05
7Emma Aune JakobsenOK Moss10:59+2:388:17
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11:48+3:278:54
9Julie SåheimFredrikstad SK12:02+3:419:04
10Guro OttesenFredrikstad SK13:09+4:489:55
11Erle VoldOK Moss14:02+5:4110:35
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert

D 13-16C

1 325 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helle KvalheimHalden SK8:396:31
2Sigrid HaugeSarpsborg OL9:07+0:286:52
3Marikken ChristensenSarpsborg OL10:00+1:217:32
Josefin EylertsenHalden SKdiskvalifisert

D 17-

2 125 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia BekkhusFredrikstad SK16:407:50
2Jo ShepherdHalden SK17:09+0:298:04
3Tara MelhuishHalden SK17:18+0:388:08
4Lone MalmgrenHalden SK17:44+1:048:20
5Hedda Raadal BjørloHalden SK17:49+1:098:23
6Linda SolbergFredrikstad SK18:50+2:108:51
7Runa Lien BackstrømHalden SK19:17+2:379:04
8Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK19:21+2:419:06
9Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss19:34+2:549:12
9Karoline BjørnerødOK Moss19:34+2:549:12
11Anja WingstedtHalden SK19:54+3:149:21
12Heidi StoksethHalden SK20:07+3:279:28
13Marie HansenSarpsborg OL21:18+4:3810:01
14Hanne Lerche RaadalHalden SK21:35+4:5510:09
15Marie Lindløv JensenSarpsborg OL21:38+4:5810:10
16Helena ÅsbergSarpsborg OL22:10+5:3010:25
17Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK24:34+7:5411:33
18Linda FredhOK Moss25:20+8:4011:55
19Reidun HansenSarpsborg OL25:35+8:5512:02
20Hanne WoldOK Moss25:42+9:0212:05
21Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK29:39+12:5913:57
22Camilla ImrikFredrikstad SK30:38+13:5814:24
23Elisabeth Aune JakobsenOK Moss34:53+18:1316:24

D 50-

2 125 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche LindløvSarpsborg OL22:4810:43
2Tone Karina IngesenSarpsborg OL26:22+3:3412:24
3Heidi BørstadSarpsborg OL27:45+4:5713:03
4Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL32:30+9:4215:17
Bente LineIndre Østfold OKdiskvalifisert
Unni Strand KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 11-12

1 325 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun NordbyFredrikstad SK8:486:38
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11:32+2:448:42
3Sverre SandvikHalden SK23:02+14:1417:23
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKdiskvalifisert

H 13-16C

1 325 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian GjoneFredrikstad SK13:149:59
Jacob ØdegaardFredrikstad SKikke startet

H 17-

2 125 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander ChepelinHalden SK14:026:36
2Eirik ImrikFredrikstad SK15:35+1:337:20
3Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL15:57+1:557:30
4Sondre OttesenFredrikstad SK16:02+2:007:32
5Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK17:07+3:058:03
6Henning Bratland CarlsenOK Moss17:42+3:408:19
7Runar Saur ModahlFredrikstad SK17:53+3:518:24
8Benjamin AasenSarpsborg OL17:57+3:558:26
9Bjørn BrækkeHalden SK18:12+4:108:33
10Morten TangenOK Moss18:57+4:558:55
11Espen SvaeSarpsborg OL19:37+5:359:13
12Magnus HolmskauTrøsken IL20:40+6:389:43
13Erik Rytter JakobsenOK Moss20:43+6:419:44
14Pål AngvollFredrikstad SK21:17+7:1510:00
Tore SandvikHalden SKdiskvalifisert

H 50-

2 125 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BrenåsVarteig OL19:028:57
2Ole IngesenSarpsborg OL21:26+2:2410:05
3Tor Ragnar AndersenHalden SK21:46+2:4410:14
4Jens Erik MjølnerødHalden SK22:05+3:0310:23
5Tom WahlgrenSarpsborg OL23:02+4:0010:50
6Bent GalborgenIndre Østfold OK24:58+5:5611:44
7Dag SyversenSarpsborg OL25:10+6:0811:50
8Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL37:48+18:4617:47

D-16

2 125 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Embla ØvretveitFredrikstad SK19:129:02
2Emma Helene OlsenHalden SK20:09+0:579:28
3Amalie LøkkebergFredrikstad SK20:17+1:059:32
4Marie Lien BackstrømHalden SK21:10+1:589:57
5Alexandra AngvollFredrikstad SK21:35+2:2310:09
6Elida Sagli GudimIndre Østfold OK21:52+2:4010:17
7Frida Hovgaard EisvangOK Moss23:12+4:0010:55
8Julie Sophie WoldOK Moss25:22+6:1011:56
9Elma Sagli GudimIndre Østfold OK27:17+8:0512:50
10Julie BrenåsVarteig OL38:25+19:1318:04
Sylvia DannevigHalden SKdiskvalifisert
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLikke startet

H-16

2 125 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss15:177:11
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK15:37+0:207:20
3Sivert PoppeFredrikstad SK16:23+1:067:42
4Ludvik SætherFredrikstad SK16:32+1:157:46
5Alfred BjørnerødOK Moss17:09+1:528:04
6Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18:02+2:458:29
7Jakob TorgersenHalden SK18:16+2:598:35
8Sondre LadimOK Moss19:11+3:549:01
9Thomas BlomkvistFredrikstad SK19:53+4:369:21
10Martin BrækkeHalden SK20:06+4:499:27
11Sigurd Saxe SandvikHalden SK20:16+4:599:32
12Jonathan EylertsenHalden SK24:10+8:5311:22
13Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL31:59+16:4215:03
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor