Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Individuelle klasser NM ski-o

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Individuelle klasser NM ski-o
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 18 februar 2018

N-åpen

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Tuva HaugeAsker Skiklubb1:00:38+5:0122:27
0Jakob EidNOTEAM55:3720:35
0Mathias EidNOTEAM46:30+-9:0717:13
0Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL1:24:48+29:1131:24
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL54:44+-0:5320:16

D 11-12

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna SpangbergKonnerud IL31:4411:45
2Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL39:38+7:5414:40
3Adele TeigenKongsberg OL51:37+19:5319:07
4Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK52:36+20:5219:28

D 13-14

4 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild GustafssonKongsberg OL35:558:17
2Kathinka Zahl HagenFossum IF42:34+6:399:49
3Marie KvarmeSturla, IF49:28+13:3311:25
4Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1:01:25+25:3014:11
5Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL1:02:23+26:2814:24
6Tiril Ebon EspedalNydalens SK1:09:17+33:2216:00

D 15-16

4 330 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL27:376:22
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL29:54+2:176:54
3Kristine KravdalGjø-Vard OL32:00+4:237:23
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL32:29+4:527:30
5Emma EngehultNotodden OL37:40+10:038:41
6Karoline TorøKongsberg OL41:56+14:199:41
7Hedda SpangbergKonnerud IL42:13+14:369:44
8Nora Småge HilsenKonnerud IL44:33+16:5610:17
9Tiril HolenKonnerud IL46:14+18:3710:40
10Ingrid MobråthenBotne SK50:40+23:0311:42
Kristin Melby JacobsenLardal OLikke startet

D 40-

6 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette SpangbergKonnerud IL1:10:0910:16
2Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1:18:05+7:5611:25

D 50-

5 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne MadslienNydalens SK41:428:00
2Gunhild HennumLierbygda OL44:45+3:038:35
3Tove HeimdalKonnerud IL50:00+8:189:35
4Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1:02:07+20:2511:55
5Hanne KvåleHadeland OL1:05:49+24:0712:37
6Hege HeibergHadeland OL1:29:16+47:3417:08

H 10

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL45:5016:58
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL45:07+-0:4316:42

H 11-12

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel RastadAsker Skiklubb34:5312:55
2Ask Felland SætnanFossum IF39:01+4:0814:27
3Jon StrandKongsberg OL40:17+5:2414:55
Jan Olav BerganKongsberg OLdiskvalifisert

H 13-14

4 330 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll30:036:56
2Halvor LøkenKongsberg OL32:26+2:237:29
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL32:41+2:387:32 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Johannes Salvesen-LundeIL Koll36:54+6:518:31
5Arne BerganKongsberg OL42:24+12:219:47
6Jakob RastadAsker Skiklubb43:33+13:3010:03
7Endre SandKongsberg OL44:24+14:2110:15
8Martin Christoffer BorgIL Koll47:49+17:4611:02
9Jonas Johansen HickenIL Koll1:01:41+31:3814:14
10Jo Randar HolmøyHadeland OL1:03:24+33:2114:38

H 15-16

5 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL35:196:46
2Henrik ReuschHeming Orientering37:40+2:217:13
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering38:46+3:277:26
4Sondre Zahl HagenFossum IF38:48+3:297:26
5Mats LindaasElverum OK40:03+4:447:41
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL43:41+8:228:23
7Birk Felland SætnanFossum IF44:06+8:478:27
8Vetle DrageKongsberg OL46:18+10:598:53
9Åsmund SlokvikNotodden OL49:21+14:029:28
10Olav Kristian LundKongsberg OL50:19+15:009:39
11Johan EgerKongsberg OL55:29+20:1010:38
12Snorre SlokvikNotodden OL1:00:55+25:3611:41
Tobias EspedalNydalens SKikke startet

H 40-

6 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Jostein SætnanFossum IF44:186:29
2André JægtvikKonnerud IL51:18+7:007:30
3Kjell Petter SmågeKonnerud IL56:41+12:238:17
Sverre WisløffAsker Skiklubbikke startet

H 50-

6 830 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll38:445:40
2Kim Farnes HansenLierbygda OL43:16+4:326:20
3Harald Eide-FredriksenHeming Orientering50:48+12:047:26
4Stein H. HagenFossum IF51:41+12:577:34
5Rune EngehultNotodden OL52:03+13:197:37
6Kjetil EspedalNydalens SK52:58+14:147:45
7Geir Holm GundersenSturla, IF1:02:23+23:399:08
Ole Petter HaugenNydalens SKikke startet

Direkte Kort

4 330 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn35:348:12
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll39:03+3:299:01
3Ingeborg KvarmeSturla, IF49:23+13:4911:24
4Birgitte RastadAsker Skiklubb56:59+21:2513:09
5Kjetil SpangbergKonnerud IL57:36+22:0213:18
6Ingrid LestebergKongsberg OL1:07:00+31:2615:28
7Ane Kristine EidNOTEAM1:19:02+43:2818:15
8Marthe Graff-WiikSturla, IF1:29:45+54:1120:43
Brynjar HolenKonnerud ILdiskvalifisert

Direkte Lang

6 830 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind HelgerudHalden SK45:436:41
2Bodil HelgerudHalden SK53:01+7:187:45
3Johan LundeIL Koll54:18+8:357:57
4Roger WiikSturla, IF56:07+10:248:12
5Jon Erik KvarmeSturla, IF1:03:54+18:119:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor