Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 13 januar 2018

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17- (10)1:17:41+6:3418:16
4Eivind TonnaH 17- (9)1:27:19+16:0211:44
8Henrik Fredriksen AasH 17- (9)1:38:14+26:5713:12

Fossum IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Erling HjermstadH 17- (9)1:23:50+12:3311:16
7Øyvind HjermstadH 17- (9)1:36:09+24:5212:55
9Richard Zeiner-GundersenH 17- (9)1:51:25+40:0814:58
Peter GisholtH 17- (9)ikke startet
Martin Borge HeirH 17- (9)ikke startet
Leif StørmerH 17- (9)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Terje GudbrandsenH 17-A kort (24)1:10:36+25:0916:36

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigÅpen B (12)42:5914:00
8Stig Hultgreen KarlsenÅpen B (12)1:03:03+20:0420:32
11Sharon BroadwellÅpen B (12)1:27:09+44:1028:23

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ådne SkjærsteinH 17- (9)1:29:59+18:4212:05
8Are KristiansenH 17-A kort (24)59:44+14:1714:03
Synne SkjærsteinD 17- (10)diskvalifisert

Indre Østfold OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristoffer HalsnesH 13-16B (3)46:5315:16
3Thomas BedinH 17-A kort (24)48:11+2:4411:20
4Vegar ArnesenÅpen B (12)53:21+10:2217:22
5Håkon GjerdeH 17-A kort (24)58:23+12:5613:44
10Sindre ValsgårdÅpen B (12)1:27:08+44:0928:22
Øyvind ThømtH 17-A kort (24)ikke startet

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Egil HusethÅpen B (12)1:04:38+21:3921:03

Kolbotn og Skimt OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanna RehnD 13-16B (3)56:2518:22
2Trond Sigvald HetlandÅpen B (12)49:07+6:0815:59
3Tor LahlumÅpen B (12)51:45+8:4616:51
7Bjørn Sverre GulheimÅpen B (12)1:00:24+17:2519:40
7Bjørnar GammelsæterH 17-A kort (24)59:36+14:0914:01
9Knut BjørkeloH 17-A kort (24)1:01:15+15:4814:24
16Erlend RehnH 17-A kort (24)1:12:12+26:4516:59
Linda GammelsæterD 17- (10)diskvalifisert

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Trine Marit Justad RaaenD 17- (10)1:42:06+30:5924:01

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Svein NygårdH 17- (9)1:28:46+17:2911:55

Måren OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Linn Mei WaalerD 17- (10)1:20:53+9:4619:01
11Audun BjerknesH 17-A kort (24)1:03:06+17:3914:50
23Peter KlavenessH 17-A kort (24)1:25:16+39:4920:03

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olai Stensland LillevoldH 17- (9)1:11:179:34

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Terje Wiig MathisenH 17-A kort (24)59:08+13:4113:54

OK Moss

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Karoline BjørnerødD 17- (10)1:11:0716:44
2Frida Hovgaard EisvangD 13-16B (3)1:20:02+23:3726:04
2Sondre LadimH 13-16B (3)1:03:08+16:1520:33
2Christian SchiveH 17-A kort (24)45:37+0:1010:44
3Anders Hovgaard EisvangH 13-16B (3)1:25:03+38:1027:42
3Emma Aune JakobsenD 13-16B (3)1:44:45+48:2034:07
4Henning Bratland CarlsenH 17-A kort (24)55:57+10:3013:09
10Erik Rytter JakobsenH 17-A kort (24)1:01:27+16:0014:27
12Elisabeth Aune JakobsenÅpen B (12)1:45:01+1:02:0234:12
12Alfred BjørnerødH 17-A kort (24)1:04:13+18:4615:06
13Christopher SchiveH 17-A kort (24)1:04:25+18:5815:09
14Morten TangenH 17-A kort (24)1:05:11+19:4415:20
18Thomas TubbehaugenH 17-A kort (24)1:16:46+31:1918:03
Christopher LadimH 17-A kort (24)diskvalifisert
Linda FredhD 17- (10)diskvalifisert

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Lisa AnnersandD 17- (10)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Are EriksenH 17-A kort (24)1:20:33+35:0618:57

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Erling SommerfeldtH 17- (9)1:20:27+9:1010:48

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Tormod ØvergaardH 17-A kort (24)1:16:32+31:0518:00

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håkon DanevadH 17-A kort (24)45:2710:41
2Mari Brøndbo DahlD 17- (10)1:11:13+0:0616:45
4Ina Catharina StorrønningD 17- (10)1:19:16+8:0918:39
5Anne NilsenÅpen B (12)55:45+12:4618:09
6Mads LillevoldÅpen B (12)58:32+15:3319:03
19May Bente BrurbergH 17-A kort (24)1:19:01+33:3418:35
21Vincent EijsinkH 17-A kort (24)1:21:10+35:4319:05
22Robert BanfiH 17-A kort (24)1:22:22+36:5519:22
Linus OlhansH 17- (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018