Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Varteig O-lag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Varteig O-lag
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: søndag 10 juni 2018

N-åpen

1 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maja Dyrlie AndersenVarteig OL17:5813:49
Mats Dyrlie AndersenVarteig OL18:0013:50
Johannes BergerudVarteig OL31:5024:29
Trym BreimoOK Moss23:0217:43
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK22:3317:20
Håkon BryggenHalden SK19:0214:38
Hanna HaldinHalden SK24:4419:01
ing Heier JacobsenIL Tyrving1:01:2547:14
Aleksandra KullerudSarpsborg OL37:5629:10
Andrea KullerudSarpsborg OL37:5829:12
Nicoline KullerudSarpsborg OL35:1027:03
Eline LarsenSarpsborg OL37:2128:43
Enia LarsenSarpsborg OL37:3528:54
Liv SandnesVarteig OL18:1814:04
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL12:599:59
William SandnesVarteig OLikke startet

D -10

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sofie Holm NedrebøOK Moss52:2023:47

D 11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK32:3414:48
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL34:23+1:4915:37
3Emma Aune JakobsenOK Moss38:31+5:5717:30
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKikke startet

D 13-14

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 17-

5 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vendula HaldinHalden SK51:209:52
2Runa Lien BackstrømHalden SK52:08+0:4810:01
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK54:04+2:4410:23
4Oda J SikkelandIL Tyrving1:01:47+10:2711:52
Anniken Helland-HansenIL Tyrvingdiskvalifisert
Lizzie InghamHalden SKdiskvalifisert
Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SKdiskvalifisert
Lone Malmgren MolstadHalden SKdiskvalifisert
Marie Lindløv JensenSarpsborg OLikke startet

D 17-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving54:1315:56

D 17-C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Brenne AndersenVarteig OL34:0615:30
2Vibeke LarsenSarpsborg OL42:43+8:3719:25
3Elisabeth Aune JakobsenOK Moss46:34+12:2821:09
Hege Maria BlomkvistFredrikstad SKikke startet

D 50-

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig SikkelandIL Tyrving1:03:5512:17
2Heidi BørstadSarpsborg OL1:39:31+35:3619:08
3Wenche LindløvSarpsborg OL1:41:56+38:0119:36

D 50-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elsie BrenneVarteig OL59:1517:25

D 60-B

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK51:2315:06
2Tove WahlgrenSarpsborg OL1:17:07+25:4422:40

D 70-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tordis Rytter JakobsenOK Moss1:45:1330:56

H -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK42:2519:16
Ville WingstedtHalden SK50:4023:01

H 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin BryggenHalden SK29:1413:17
2Birk BreimoOK Moss1:04:59+35:4529:32

H 13-14

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL36:2410:42
2Isak HoltHalden SK50:59+14:3514:59
3Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1:13:20+36:5621:34

H 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas TveterHalden SK1:14:2533:49

H 15-16

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK58:5711:20
2Thomas BlomkvistFredrikstad SK1:13:53+14:5614:12

H 17-

5 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats HaldinHalden SK36:036:55
2Alexander ChepelinHalden SK38:32+2:297:24
3Sindre ØsthagenFredrikstad SK39:51+3:487:39
4Emil WingstedtHalden SK44:02+7:598:28
5Mathias BjuganWing OK44:21+8:188:31
6Stian BergersenIL Tyrving46:18+10:158:54
7Hallvard NordbrødenIL BUL Tromsø54:29+18:2610:28
8Erik Rytter JakobsenOK Moss55:43+19:4010:42
9Morten TangenOK Moss59:44+23:4111:29
Andreas JohanssonHalden SKdiskvalifisert
Donatas KontautasOK Mossikke startet
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKikke startet

H 17-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik RamtvedtSarpsborg OL33:569:58

H 17-C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole JohansenVarteig OL25:3311:36

H 40-

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen DanevadFredrikstad SK44:088:29
2Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK59:33+15:2511:27
3Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1:18:28+34:2015:05
Øyvind ThømtIndre Østfold OKikke startet
Tore Grønlund MoenGimle IFikke startet

H 40-B

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HoltHalden SK50:3414:52
2Bjørn BrækkeHalden SK53:13+2:3915:39

H 50-

5 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen MortenssonModum OL49:409:33
2Tormod JensenSarpsborg OL56:13+6:3310:48
3Øystein JensenSarpsborg OL1:02:42+13:0212:03
4Kjetil KarlsenTeam Jeløy1:03:33+13:5312:13
5Egil W IversenHeming Orientering1:09:37+19:5713:23
6Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1:11:38+21:5813:46
7Trygve LeivestadSarpsborg OL1:12:33+22:5313:57
8Christopher SchiveOK Moss1:13:35+23:5514:09
9Per KaarbyFossum1:14:24+24:4414:18
10Dag BrenåsVarteig OL1:14:50+25:1014:23
11Jim OlaussenHalden SK1:16:46+27:0614:45
12Per Øivind BraarudHalden SK1:17:04+27:2414:49
Dag SyversenSarpsborg OLdiskvalifisert
Kjell Einar AndersenVarteig OLikke startet

H 60-

5 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenNydalen47:329:08
2Arild KirkerødSarpsborg OL58:49+11:1711:18
3Tor Ragnar AndersenHalden SK59:17+11:4511:24
4Bent GalborgenIndre Østfold OK1:23:46+36:1416:06
5Øivind BergetSarpsborg OL1:31:39+44:0717:37
6Roy GjerdingOK Moss1:32:29+44:5717:47
7Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1:55:58+1:08:2622:18
Svein S JacobsenIL Tyrvingikke startet

H 70-

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Willy GrønstadGimle IF1:09:5813:27
2Per Reidulf HolmOK Moss1:21:20+11:2215:38
Tom WahlgrenSarpsborg OLdiskvalifisert
Leif BokerødIDDikke startet

H 70-B

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss46:3913:43
2Tore AabergIndre Østfold OK51:31+4:5215:09
3Per LøvaasOL Trollelg1:14:18+27:3921:51
4Henry SundsetvikOL Trollelg1:14:25+27:4621:53
5Harald WibyeOK Moss1:14:49+28:1022:00

H 80-C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar G BrænneNOTEAM59:4827:10

Trim Mellom

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten BreimoOK Moss53:0615:37

Trim Kort

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olaf KlemsdalVarteig OL46:4921:16
2Elisabet BreimoOK Moss1:16:09+29:2034:36

Trim Nybegynner

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund BlomkvistNOTEAM18:173:30

A-kort 17-

3 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK30:048:50
2Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK30:14+0:108:53
3Karin DanevandFredrikstad SK31:51+1:479:22
4Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL32:57+2:539:41
5Hans HusebySarpsborg OL33:06+3:029:44
6Eirik NordbrødenHalden SK36:33+6:2910:45
7Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI37:15+7:1110:57
8Runa SkyttersæterHeming Orientering38:26+8:2211:18
9Guro BryggenHalden SK39:08+9:0411:30
10Anne Julsrud HaugenHalden SK43:09+13:0512:41
11Liv Inger PrangerødTistedalen FL43:59+13:5512:56
12Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK46:51+16:4713:46
13Irene Felde OlaussenHalden SK47:09+17:0513:52
14Marit-Elin IdenTeam Jeløy47:17+17:1313:54
15Gabrielle AxselssonIddefjorden SK48:09+18:0514:09
16Linda FredhOK Moss56:20+26:1616:34
17Tonje HolmOK Moss1:23:52+53:4824:40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor