Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 12
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 17 januar 2018

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Elling AakreA-kort (30)55:52+11:0416:31

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltA-lang (11)54:399:25
2Kristin JohanssonC-nivå (4)57:45+12:2026:59
14Roger LysnesA-kort (30)52:08+7:2015:25
22Espen JohnsenA-kort (30)1:02:24+17:3618:27
26Elin BordøyA-kort (30)1:36:54+52:0628:40
26Tone Sølie LysnesA-kort (30)1:36:54+52:0628:40

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Henrik Repstad StoremyrA-kort (30)1:20:01+35:1323:40

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jørn SundbyA-lang (11)1:02:32+7:5310:46
5Iver RingheimA-lang (11)1:07:46+13:0711:41
7Tom KristensenA-lang (11)1:08:03+13:2411:43
11Per Olav GulbrandsenA-lang (11)1:28:50+34:1115:18
17Per Henrik ZagarA-kort (30)55:04+10:1616:17
25Per Øystein AndersenA-kort (30)1:23:42+38:5424:45

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jørn MyrlandA-kort (30)46:43+1:5513:49
12Sveinung RekaaA-kort (30)51:30+6:4215:14

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Helge GisholtA-lang (11)1:07:58+13:1911:43
10Jan GlittumA-kort (30)47:58+3:1014:11
Torgeir SundbyA-kort (30)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Frode RobertsenA-kort (30)45:03+0:1513:19

Porsgrunn OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rolf LyeC-nivå (4)45:2521:13
1Anna MeenA-kort (30)44:4813:15
2Tobias MathisenA-lang (11)1:02:22+7:4310:45
2Une HoltermannA-kort (30)44:49+0:0113:15
3Inger Marie JohanssonC-nivå (4)57:48+12:2327:00
4Magne Wiig MathisenA-lang (11)1:04:17+9:3811:05
5Hilde VassendA-kort (30)45:07+0:1913:20
6Lars Ole ThunoldA-kort (30)45:10+0:2213:21
8Jan GatevoldA-lang (11)1:12:27+17:4812:29
8Camilla L. RosenvoldA-kort (30)46:24+1:3613:43
9Dag AusenA-lang (11)1:14:07+19:2812:46
10Håvard SkriubakkenA-lang (11)1:20:21+25:4213:51
11Anders L. RosenvoldA-kort (30)49:14+4:2614:33
13Oscar Wiersdalen ThunoldA-kort (30)52:02+7:1415:23
15Dagfinn TorpeA-kort (30)53:32+8:4415:50
16Atle RemmeA-kort (30)54:19+9:3116:04
18Eli Marie WiigA-kort (30)55:39+10:5116:27
19Ole JohanssonA-kort (30)55:49+11:0116:30
21Hilde Kristine RosenvoldA-kort (30)59:54+15:0617:43
Magnus BrodinA-kort (30)diskvalifisert

Sandefjord OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gabriel GjoneA-kort (30)44:53+0:0513:16
Benjamin GjoneA-kort (30)diskvalifisert
Knut GjoneC-nivå (4)diskvalifisert

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Espen RaastadA-kort (30)45:51+1:0313:33
23Harald OmlandA-kort (30)1:09:22+24:3420:31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor