Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 17 mars 2018

Damer - kort

3 290 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Stokke SeljeskogGanddal IL44:0713:24
2Ingrid O. FossStavanger kommune BIL45:35+1:2813:51
3May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)48:43+4:3614:48
4Helga KlausenKlepp Kommune BIL49:00+4:5314:53
5Randi RothSandnes IL (Rogaland)50:07+6:0015:13
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)51:38+7:3115:41
7Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb55:57+11:5017:00
8Ingunn LandsnesGanddal IL57:33+13:2617:29
9Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb58:03+13:5617:38
10Camilla HauglandNOTEAM1:02:15+18:0818:55
11Sigrid Mathilde AndersenGanddal IL1:02:31+18:2419:00
12Mari RichterSandnes IL (Rogaland)1:06:43+22:3620:16
13Kristin Furre OweGanddal IL1:33:32+49:2528:25
Kristin BreivoldGanddal ILdiskvalifisert
Norah BreivoldGanddal ILdiskvalifisert
Anne Marie GauselGanddal ILdiskvalifisert
Unni Byberg MæstadGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort

3 290 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarne GimreGanddal IL33:5210:17
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb34:24+0:3210:27
3Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)47:14+13:2214:21
4Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)56:28+22:3617:09
5Eivind RothGanddal IL1:00:48+26:5618:28
6Trygve BirkelandSandnes IL (Rogaland)1:02:19+28:2718:56
7Peder OrstadGanddal IL1:26:35+52:4326:19
8Marius RøddeGanddal IL1:58:58+1:25:0636:09
Hans KlausenKlepp Kommune BILdiskvalifisert

Damer - mellom

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL42:509:57
2Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb45:52+3:0210:40
3Mariann SveinsvollGanddal IL46:31+3:4110:49
4Karlotte Falch SørheimSUS BIL51:43+8:5312:01
5Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb51:57+9:0712:04
6Kristin SkadsemGanddal IL53:38+10:4812:28
7Inger Skretting OpstadEgersund OK1:00:02+17:1213:57
8Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1:00:55+18:0514:10
9Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:02:38+19:4814:33
10Ragnhild BerntsenTime kommune BIL1:06:15+23:2515:24
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellom

4 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb33:437:50
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb36:40+2:578:31
3Per Ingar HadlandGanddal IL38:40+4:578:59
4Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb40:00+6:179:18
5Ove OalandGanddal IL41:14+7:319:35
6Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb42:04+8:219:46
7Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb42:13+8:309:49
8Knut SkjævelandGanddal IL43:15+9:3210:03
9Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)43:38+9:5510:08
10Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb43:40+9:5710:09
11Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)44:16+10:3310:17
12Arne NygaardNOTEAM45:03+11:2010:28
13Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)47:36+13:5311:04
14Leif Gunnar WikeneNOTEAM48:08+14:2511:11
15Ernst KristensenStatoil BIL50:06+16:2311:39
16Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb52:48+19:0512:16
17Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb56:19+22:3613:05
18Eiliv Bjarne LønningenOtra IL59:48+26:0513:54
19Geir HusdalTIF Viking1:00:05+26:2213:58
Jan ArendalStatoil BILdiskvalifisert
Svein-Erik KvameGanddal ILikke startet
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Damer - lang

5 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora SvendsenGanddal IL46:178:11
2Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb50:16+3:598:53
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb50:25+4:088:55
4Lise IsachsenCegal BIL1:00:21+14:0410:40
Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang

5 650 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Bjerga SundliGanddal IL36:096:23
2Kristian Frafjord HaarrGanddal IL36:51+0:426:31
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb39:11+3:026:56
4Aart Joakim in't VeldGanddal IL39:12+3:036:56
5Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb39:21+3:126:57
6Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)39:34+3:257:00
7Oddvar TaksdalGanddal IL40:23+4:147:08
8Tobias RøddeGanddal IL41:37+5:287:21
9Ole Kristian TaksdalGanddal IL41:48+5:397:23
10Markus Andreas BreivoldGanddal IL42:03+5:547:26
11Kim RichterSandnes IL (Rogaland)42:30+6:217:31
12Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb45:49+9:408:06
13Jørgen BreivoldGanddal IL46:41+10:328:15
14Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb46:59+10:508:18
14Tore SvendsenGanddal IL46:59+10:508:18
16Øystein HuglenNOTEAM47:07+10:588:20
17Tor BrekkenGanddal IL52:22+16:139:16
18Erlend BremnesGanddal IL54:02+17:539:33
19Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb54:08+17:599:34
20Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb58:17+22:0810:18
21Torbjørn BøeNOTEAM1:12:44+36:3512:52
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynner

2 090 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL37:5218:07
0Pernille BreivoldGanddal IL35:42+-2:1017:04
0Mari BremnesGanddal IL37:11+-0:4117:47
0Terje Frafjord HaarrGanddal IL53:07+15:1525:24
0Karen OrstadGanddal IL58:09+20:1727:49
0Liven OrstadGanddal IL1:01:05+23:1329:13
0Inger RothGanddal IL32:24+-5:2815:30
0Gøril Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubb26:44+-11:0812:47
0Klara Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubb30:34+-7:1814:37
0Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)30:38+-7:1414:39
0Åsne Myklebost TorgersenStavanger Orienteringsklubb26:49+-11:0312:49
0Brage WickboSandnes IL (Rogaland)19:28+-18:249:18
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor