Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 7 februar 2018

Damer - kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rowena NaileJWC BIL22:28
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)22:29+0:01
3Randi RothSandnes IL (Rogaland)23:23+0:55
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb23:33+1:05
5Helga KlausenKlepp Kommune BIL25:35+3:07
6Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb26:45+4:17
7Randi BuggeGanddal IL31:26+8:58

Damer - mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marie GauselGanddal IL33:45
2Randi LadstenTime kommune BIL36:25+2:40
3Mariann SveinsvollGanddal IL38:53+5:08

Herrer - mellom

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb24:04
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb27:01+2:57
3Tor Sverre SkåraEgersund OK29:17+5:13
4Erlend BremnesGanddal IL30:02+5:58
5Raymond B PettersenÅlgård Orientering30:29+6:25
6Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb30:57+6:53
7Frank HansenEgersund OK31:19+7:15
8Lars PrimstadKlepp Kommune BIL33:09+9:05
9Bjarne GimreGanddal IL34:56+10:52
10Aksel DommersnesGanddal IL35:12+11:08
11Bjørn SivertsenSkanska Norge36:04+12:00
12Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)37:33+13:29
13Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb37:39+13:35
14Ole AuklendSkattesport BIL42:33+18:29
15Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv46:31+22:27
16Charles FarbosJWC BIL52:14+28:10
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Terje StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Damer - lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid LamarkGanddal IL31:16
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb35:37+4:21
3Trine BolstadGanddal IL35:39+4:23
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)37:53+6:37

Herrer - lang

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Olav HaarrGanddal IL27:05
2Otte OmdalGanddal IL27:22+0:17
3Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb27:55+0:50
4Trond LamarkGanddal IL29:14+2:09
5Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb32:34+5:29
6Paul Terje HaarrGanddal IL32:56+5:51
7Bertrand DenieulJWC BIL36:20+9:15
8Ove OalandGanddal IL43:00+15:55
Per Ingar HadlandGanddal ILdiskvalifisert

Damer - XL

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marjo LiikanenGanddal IL28:19
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb31:18+2:59

Herrer - XL

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarthe WesterheimStord Orientering24:50
2Morten Bjerga SundliGanddal IL25:16+0:26
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb27:45+2:55
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL28:12+3:22
5Fredrik SandalGanddal IL30:11+5:21
6Odd FuglestadÅlgård Orientering30:53+6:03
7Oddvar TaksdalGanddal IL31:22+6:32
8Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL31:45+6:55
9Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)32:07+7:17
10Joar EilevstjønnGanddal IL32:09+7:19
11Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb33:19+8:29
12Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering33:55+9:05
13Svein-Erik KvameGanddal IL35:10+10:20
14Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb38:24+13:34
15Jakob KarlsenGanddal IL43:09+18:19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor