Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 6 januar 2018

Damer - kort

1 820 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Taugbøl LomelandÅlgård Orientering22:4012:27
2Tone GiskeGanddal IL41:18+18:3822:41
3Aase SveinsvollGanddal IL1:05:22+42:4235:54

Herrer - kort

1 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøGanddal IL27:2615:04
2Ole Morten SvendsenGanddal IL28:41+1:1515:45
3Kristoffer TveitGanddal IL43:43+16:1724:01
4Eivind RothGanddal IL54:32+27:0629:57
Marius RøddeGanddal ILikke startet

Damer - mellom

3 430 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Glenne KallhovdEgersund OK42:3512:24
2Anna TaksdalGanddal IL44:44+2:0913:02
3Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb48:26+5:5114:07
4Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb54:11+11:3615:47
5Mariann SveinsvollGanddal IL56:07+13:3216:21
6Inger Skretting OpstadEgersund OK59:08+16:3317:14
7Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb59:44+17:0917:24
8Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb59:54+17:1917:27
9Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1:07:15+24:4019:36
10Helga KlausenKlepp Kommune BIL1:07:28+24:5319:40
11Randi RothSandnes IL (Rogaland)1:09:40+27:0520:18
12Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:15:00+32:2521:51
13Maria NilssonGanddal IL1:29:18+46:4326:02
Toril DahleGanddal ILdiskvalifisert
Ragnhild AuglændGanddal ILikke startet

Herrer - mellom

3 430 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb31:309:11
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb35:28+3:5810:20
3Rune SvihusFrøyland ski fritid37:51+6:2111:02
4Per Ingar HadlandGanddal IL37:53+6:2311:02
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38:34+7:0411:14
6Øyvind LamarkGanddal IL41:25+9:5512:04
7Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)42:38+11:0812:25
8Frank HansenEgersund OK43:03+11:3312:33
9Raymond B PettersenÅlgård Orientering44:00+12:3012:49
10Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb44:35+13:0512:59
11Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb44:46+13:1613:03
12Arne NygaardGanddal IL45:17+13:4713:12
13Bjarne GimreGanddal IL46:14+14:4413:28
14Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb46:51+15:2113:39
15Erlend BremnesGanddal IL47:48+16:1813:56
16Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb48:37+17:0714:10
17Leif Gunnar WikeneGanddal IL49:20+17:5014:22
18Håvard SvihusFrøyland ski fritid49:45+18:1514:30
19Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)50:49+19:1914:48
20Inge SkrettingCegal BIL51:19+19:4914:57
21Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb51:37+20:0715:02
22Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb53:43+22:1315:39
23Tore RøddeGanddal IL53:46+22:1615:40
24Jan Inge LundeGanddal IL54:46+23:1615:58
25Lars PrimstadNOTEAM58:10+26:4016:57
26Hans KlausenKlepp Kommune BIL58:36+27:0617:05
27Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1:03:03+31:3318:22
28Ole AuklendSkattesport BIL1:03:19+31:4918:27
Knut SkjævelandGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang

4 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL38:239:04
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL49:45+11:2211:45
3Nora SvendsenGanddal IL50:27+12:0411:55
4Vibeke LamarkGanddal IL57:09+18:4613:30
5Lise IsachsenCegal BIL57:32+19:0913:36
6Helen LomelandÅlgård Orientering1:02:19+23:5614:43
7Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1:02:41+24:1814:49
8Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:06:55+28:3215:49
9May MelingStavanger Orienteringsklubb1:12:16+33:5317:05
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang

4 230 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL33:427:58
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb37:24+3:428:50
3Morten Bjerga SundliGanddal IL37:36+3:548:53
4Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb38:17+4:359:03
5Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orientering40:54+7:129:40
6Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb41:05+7:239:42
7Trond LamarkGanddal IL41:15+7:339:45
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering42:18+8:369:59
9Svein-Erik KvameGanddal IL43:15+9:3310:13
10Otte OmdalGanddal IL43:16+9:3410:13
11Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb44:53+11:1110:36
12John BreilandKlepp IL45:35+11:5310:46
13Øystein HuglenNOTEAM46:00+12:1810:52
14Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)46:09+12:2710:54
15Jone SæbbøGanddal IL47:37+13:5511:15
16Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)48:23+14:4111:26
17Tore SvendsenGanddal IL50:09+16:2711:51
18Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb53:28+19:4612:38
19Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb55:33+21:5113:07
20Trond BreilandNOTEAM56:43+23:0113:24
21Tor Sverre SkåraEgersund OK59:50+26:0814:08
Paul Terje HaarrGanddal ILikke startet
André SirevågGanddal ILikke startet

Nybegynner

790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL14:3618:28
2Inge LølandGanddal IL43:41+29:0555:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor