Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 10 juni 2018

N-åpen

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mekdes KasahunSandnes IL (Rogaland)28:10+1:4618:46
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)28:36+2:1219:04
0Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)29:58+3:3419:58
0Pernille BreivoldGanddal IL31:31+5:0721:00
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)37:24+11:0024:56
0Tea StokkelandÅlgård Orientering55:01+28:3736:40
0Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)26:2417:36
0Lea StokkelandÅlgård Orientering54:52+28:2836:34
0Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)30:09+3:4520:06
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D -10

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren OftedalÅlgård Orientering25:1814:03
2Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)34:20+9:0219:04
3Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering35:06+9:4819:30

D 11-12

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17:589:58
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering19:10+1:1210:38
3Synne Skeie PettersonEgersund OK21:14+3:1611:47
4Norah BreivoldGanddal IL23:08+5:1012:51
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)19:5113:14

D 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL29:5611:58
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)32:10+2:1412:52
3Alida OftedalÅlgård Orientering45:57+16:0118:22
4Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1:06:41+36:4526:40

D 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)19:1812:52

D 15-16

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb51:3712:00
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb52:50+1:1312:17
3Ingrid LamarkGanddal IL1:02:20+10:4314:29

D 17-A kort

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida MonsenEgersund OK1:09:3616:11
2Julie PuntervoldEgersund OK1:40:32+30:5623:22
3Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1:44:38+35:0224:20
4Randi RothSandnes IL (Rogaland)2:13:15+1:03:3930:59
Mariann SveinsvollGanddal ILdiskvalifisert

D 17-20

4 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL56:1811:29
2Nora SvendsenGanddal IL1:01:19+5:0112:30
3Kristina VollHaugesund IL Orientering1:04:24+8:0613:08
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:04:28+8:1013:09

D 21-

6 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenGanddal IL1:06:1411:02
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1:07:06+0:5211:11
3Trine BolstadGanddal IL1:16:22+10:0812:43
4Helene OmdalNTNUI1:20:32+14:1813:25

D 40-

4 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:05:0513:16
2Vibeke LamarkGanddal IL1:06:09+1:0413:29
3Otilie OftedalÅlgård Orientering1:08:06+3:0113:53
4Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1:29:17+24:1218:13
5Annette LeonhardtSVIHW Alex1:43:47+38:4221:10
Anita Glenne KallhovdEgersund OKikke startet
Anita SælevikHaugesund IL Orienteringikke startet

D 50-

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK51:5612:04
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)53:56+2:0012:32
3Ann Karin TjørhomGanddal IL1:03:06+11:1014:40
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1:03:49+11:5314:50

D 60-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb33:3613:26
2Inger Skretting OpstadEgersund OK53:16+19:4021:18
3May MelingStavanger Orienteringsklubb1:13:28+39:5229:23

D 70-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb44:0317:37
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:08:02+23:5927:12

H -10

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering23:1712:56
2Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)25:11+1:5413:59
3Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)26:28+3:1114:42
4Vebjørn BreilandSandnes IL (Rogaland)26:33+3:1614:45
5Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)28:27+5:1015:48
6Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)31:09+7:5217:18
7Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)32:57+9:4018:18
8Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)48:51+25:3427:08
9Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)49:01+25:4427:13
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12

1 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)15:068:23
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)15:24+0:188:33
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb16:23+1:179:06
4Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)21:46+6:4012:05
5Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)22:34+7:2812:32
6Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)23:10+8:0412:52
7Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)23:28+8:2213:02
8Marius RøddeGanddal IL27:31+12:2515:17
9Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)39:18+24:1221:50
10Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)41:28+26:2223:02
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Livar OftedalÅlgård Orienteringikke startet

H 13-14

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)29:5811:59
2Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)30:21+0:2312:08
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb31:22+1:2412:32
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)31:57+1:5912:46
5Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)34:01+4:0313:36
6Øyvind LamarkGanddal IL35:04+5:0614:01
7Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)38:44+8:4615:29
8Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)40:06+10:0816:02
9Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)44:08+14:1017:39
10Erlend BremnesGanddal IL52:42+22:4421:04
11Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1:12:25+42:2728:58
Samuel A StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 15-16

4 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL54:0111:01
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering55:28+1:2711:19
3Markus Andreas BreivoldGanddal IL1:04:55+10:5413:14
4Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1:13:01+19:0014:54
5Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1:13:22+19:2114:58
Sindre Skeie PettersonEgersund OKikke startet

H 17-20

6 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:05:4610:57
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1:10:40+4:5411:46

H 21-

7 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Klausen EspedalNTNUI1:05:048:47
2Fredrik OmdalGanddal IL1:08:22+3:189:14
3Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)1:08:28+3:249:15
4Arild AasheimGanddal IL1:09:49+4:459:26
5Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1:14:28+9:2410:03
6Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1:16:34+11:3010:20
7Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1:19:27+14:2310:44
8Sturla StokkelandÅlgård Orientering1:32:41+27:3712:31
9Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1:36:20+31:1613:01
10Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:51:32+46:2815:04

H 40-

6 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1:04:0210:40
2Jørgen BreivoldGanddal IL1:23:24+19:2213:54
3Gunnar PettersonEgersund OK1:32:23+28:2115:23
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK1:37:41+33:3916:16
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1:37:47+33:4516:17
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 50-

4 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)48:439:56
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb50:04+1:2110:13
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb50:33+1:5010:18
4Svein-Erik KvameGanddal IL54:33+5:5011:07
5Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb56:47+8:0411:35
6Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1:02:08+13:2512:40
7Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:03:01+14:1812:51
8Maik KurrSVIHW Alex1:10:51+22:0814:27
9Trond LamarkGanddal IL1:11:35+22:5214:36
10John WhittingtonWROC1:24:00+35:1717:08
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Tor BrekkenGanddal ILikke startet

H 60-

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL52:2512:11
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb54:38+2:1312:42
3Ove OalandGanddal IL1:06:50+14:2515:32
4Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb1:09:35+17:1016:10
5Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1:12:02+19:3716:45

H 70-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb30:0012:00
2Kjell SvihusGanddal IL32:05+2:0512:50
3Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb36:49+6:4914:43
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb41:32+11:3216:36
5Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb47:59+17:5919:11
Jan VærpSøgne og Songdalen OKikke startet

B-Åpen

2 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)27:1110:52
2Tore RøddeGanddal IL32:05+4:5412:50
3Erik EngløkkHaugesund IL Orientering32:53+5:4213:09
4Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)33:56+6:4513:34
5Eino J. OltedalCERN orienteering37:54+10:4315:09
6Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)40:59+13:4816:23
7TorSverre E. SkåraEgersund OK41:44+14:3316:41
8Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)43:22+16:1117:20
9Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)47:12+20:0118:52
10Kristin BreivoldGanddal IL49:50+22:3919:56
11Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering50:29+23:1820:11
12Tone M. Seglem GiskeGanddal IL57:17+30:0622:54
13Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb1:01:40+34:2924:40
14May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)1:04:40+37:2925:52
15Maria Nilsson RøddeGanddal IL1:08:06+40:5527:14
16Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1:14:33+47:2229:49

C-Åpen

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)21:0611:43
2Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)21:14+0:0811:47
3Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)30:58+9:5217:12
4Mari BremnesGanddal IL34:26+13:2019:07
Tore BrielandSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse

H 15-16 B

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering34:5913:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor