Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten Finale
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: onsdag 6 juni 2018

N-åpen

1 160 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK12:5711:09
0India HaavaldsenHalden SK15:27+2:3013:19
0Hanna HaldinHalden SK18:10+5:1315:39
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL14:27+1:3012:27
0Live Ek HedlundTrøsken IL28:51+15:5424:52
0Ivar HelgerudHalden SK27:39+14:4223:50
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK10:44+-2:139:15
0Signe KvalheimHalden SK16:51+3:5414:31
0Andrea LieHalden SK16:34+3:3714:16
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK14:01+1:0412:05
0Ville Emil WingstedtHalden SK7:38+-5:196:34
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet

D 11-12

2 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK18:018:27
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL19:15+1:149:02
3Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK20:06+2:059:26
4Ingrid SteinslandFredrikstad SK21:24+3:2310:02
5Emma Aune JakobsenOK Moss21:25+3:2410:03
6Thea KvalheimHalden SK22:33+4:3210:35
7Minna Sofie WingstedtHalden SK23:00+4:5910:47
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL25:20+7:1911:53
9Åse Valero KjerkreitHalden SK27:44+9:4313:01

D 13-16C

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugeSarpsborg OL19:038:56
2Julie BrenåsVarteig OL23:18+4:1510:56
3Sylvia DannevigHalden SK26:21+7:1812:22
4Josefin EylertsenHalden SK29:05+10:0213:39

D 17-

2 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora GjølsjøOK Moss15:166:58
2Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK15:17+0:016:58
3Anja WingstedtHalden SK15:32+0:167:05
4Hedda Raadal BjørloHalden SK15:43+0:277:10
5Runa Lien BackstrømHalden SK18:35+3:198:29
6Hanne WoldOK Moss21:10+5:549:39
7Marie Lindløv JensenSarpsborg OL23:20+8:0410:39
8Reidun HansenSarpsborg OL24:04+8:4810:59
9Helena ÅsbergSarpsborg OL24:14+8:5811:03
10Anne JohansenTrøsken IL24:47+9:3111:18
11Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL25:41+10:2511:43
Lone Malmgren MolstadHalden SKikke startet

D 50-

2 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Karina IngesenSarpsborg OL19:519:03
2Wenche LindløvSarpsborg OL22:03+2:1210:04
3Heidi BørstadSarpsborg OL27:24+7:3312:30

H 11-12

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK15:217:12
2Audun NordbyFredrikstad SK17:43+2:228:19
3Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL20:08+4:479:27
4Philip Orud HovlandHalden SK20:59+5:389:51

H 13-16C

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK20:329:38
2Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK21:43+1:1110:11
3Andreas TveterHalden SK28:55+8:2313:34
4Elias ThoresenHalden SK31:03+10:3114:34

H 17-

2 190 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore SandvikHalden SK13:366:12
2Runar Saur ModahlFredrikstad SK14:31+0:556:37
3Henning Bratland CarlsenOK Moss15:13+1:376:56
4Espen DanevadFredrikstad SK15:55+2:197:16
5Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL16:32+2:567:32
6Magne SætherFredrikstad SK16:42+3:067:37
7Erik Rytter JakobsenOK Moss17:01+3:257:46
8Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL17:42+4:068:04
9Pål AngvollFredrikstad SK18:44+5:088:33
10Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK19:05+5:298:42
11Magnus HolmskauTrøsken IL21:40+8:049:53
12Bjørn BrækkeHalden SK22:27+8:5110:15
13Atle Hindenes BørresenTrøsken IL23:10+9:3410:34
14Martin EysvangOK Moss24:01+10:2510:57
Espen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert

H 50-

2 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein JensenSarpsborg OL16:027:19
2Jan GranstedtHalden SK16:14+0:127:24
3Tormod JensenSarpsborg OL16:46+0:447:39
4Ole IngesenSarpsborg OL16:50+0:487:41
5Dag BrenåsVarteig OL17:21+1:197:55
6Christopher SchiveOK Moss17:25+1:237:57
7Tor Ragnar AndersenHalden SK19:18+3:168:48

H -16

2 190 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LadimOK Moss13:416:14
2Christopher LadimOK Moss13:53+0:126:20
3Sigurd Saxe SandvikHalden SK13:54+0:136:20
4Alfred BjørnerødOK Moss14:02+0:216:24
4Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL14:02+0:216:24
6Ludvik SætherFredrikstad SK15:13+1:326:56
7Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK15:16+1:356:58
8Sivert PoppeFredrikstad SK16:46+3:057:39
9Jonathan EylertsenHalden SK20:59+7:189:34
10Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL23:52+10:1110:53

D -16

2 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Embla ØvretveitFredrikstad SK17:047:47
2Marie Lien BackstrømHalden SK18:31+1:278:27
3Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18:44+1:408:33
4Julie Sophie WoldOK Moss19:18+2:148:48
5Amalie LøkkebergFredrikstad SK20:04+3:009:09
6Alexandra AngvollFredrikstad SK20:05+3:019:10
7Frida Hovgaard EisvangOK Moss20:42+3:389:27
8Elma Sagli GudimIndre Østfold OK22:22+5:1810:12
9Vilde RetteraasenIndre Østfold OK22:28+5:2410:15
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert
Emma Helene OlsenHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor