Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 9 januar 2018

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Richard Zeiner-GundersenH 17-A kort (36)1:06:01+17:07

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Magnus NordbrødenH 17-A kort (36)1:02:30+13:36

Hauketo IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Ove MartinsenH 17-A kort (36)1:13:06+24:12
Jon FredriksenÅpen B (20)diskvalifisert

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sofie Skyttersæter IversenD 17- (5)58:30+1:31
30Egil Wickstrand IversenH 17-A kort (36)1:23:01+34:07
Johan SvedbergH 17- (7)diskvalifisert

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vidar BerteigÅpen B (20)34:44
15Stig Hultgreen KarlsenÅpen B (20)56:09+21:25

Indre Østfold OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Thomas BedinH 17-A kort (36)48:54
2Peder Aabogen HaugaardH 13-16B (7)36:39+0:46
3Ole Sofus HaakaasH 13-16B (7)41:08+5:15
4Håkon GjerdeH 17-A kort (36)55:09+6:15
5Kristoffer HalsnesH 13-16B (7)45:27+9:34
5Claes-Tommy HerlandH 17-A kort (36)57:05+8:11
6Sture OttesenH 17-A kort (36)57:16+8:22
6Vegar ArnesenÅpen B (20)47:24+12:40
6Theodor LierH 13-16B (7)57:44+21:51
7Trond RetteraasenÅpen B (20)53:12+18:28
8Rune BlågestadH 17-A kort (36)1:01:58+13:04
17Ann Helen Aabogen HaugaardÅpen B (20)58:39+23:55
19Fredrik LarsenH 17-A kort (36)1:07:46+18:52
Øyvind ThømtH 17-A kort (36)diskvalifisert
Gea Øiseth BedinÅpen B (20)diskvalifisert
Vilde RetteraasenD 13-16B (9)diskvalifisert
Elida Sagli GudimD 13-16B (9)diskvalifisert
Sindre ValsgårdÅpen B (20)diskvalifisert
Eirik BlågestadH 17-A kort (36)diskvalifisert

Kamp/Vestheim IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Egil HusethÅpen B (20)53:14+18:30
13Odd Eide-FredriksenÅpen B (20)54:58+20:14

Kolbotn og Skimt OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Trond MøretrøÅpen B (20)39:31+4:47
3Hanna RehnD 13-16B (9)59:53+13:21
4Trond Sigvald HetlandÅpen B (20)41:23+6:39
12Knut BjørkeloH 17-A kort (36)1:05:38+16:44
16Bjørn Sverre GulheimÅpen B (20)56:10+21:26
23Erlend RehnH 17-A kort (36)1:10:24+21:30
Tor LahlumH 17-A kort (36)diskvalifisert

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Svein NygårdH 17- (7)1:49:52+36:48

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Audun BjerknesH 17-A kort (36)1:06:47+17:53
27Peter KlavenessH 17-A kort (36)1:16:49+27:55

Nydalens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anders NordbergH 17- (7)1:13:04
2Bojan BlumensteinH 17- (7)1:17:17+4:13
21Terje Wiig MathisenH 17-A kort (36)1:09:17+20:23
Jan Tore HenriksenH 17-A kort (36)diskvalifisert
Henrik EijsinkH 17- (7)ikke startet

OK Moss

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Julie Sophie WoldD 13-16B (9)46:32
1Tor Erling GjølsjøH 13-16B (7)35:53
1Aurora GjølsjøD 17- (5)56:59
2Ingrid Bratland TjernshaugenD 13-16B (9)56:44+10:12
3Christian SchiveH 17-A kort (36)51:09+2:15
4Erle Elise WoldD 13-16B (9)1:10:34+24:02
4Karoline BjørnerødD 17- (5)1:06:29+9:30
4Sondre LadimH 13-16B (7)42:07+6:14
5Emma Aune JakobsenD 13-16B (9)1:10:41+24:09
5Erika Lind-LarsenD 13-16B (9)1:10:41+24:09
5Johanne Bratland TjernshaugenD 17- (5)1:06:52+9:53
7Morten TangenH 17-A kort (36)59:13+10:19
7Frida Hovgaard EisvangD 13-16B (9)1:13:03+26:31
7Anders Hovgaard EisvangH 13-16B (7)1:11:32+35:39
12Hanne WoldÅpen B (20)54:52+20:08
13Torgeir SnilsbergH 17-A kort (36)1:05:49+16:55
15Henning Bratland CarlsenH 17-A kort (36)1:06:12+17:18
18Thomas TubbehaugenH 17-A kort (36)1:07:06+18:12
22Alfred BjørnerødH 17-A kort (36)1:09:29+20:35
26Karl Aasmund ErøyH 17-A kort (36)1:16:46+27:52
29Christopher SchiveH 17-A kort (36)1:17:06+28:12
Donatas KontautasH 17-A kort (36)ikke startet
Christopher LadimH 17-A kort (36)ikke startet
Thomas RoskifteH 17-A kort (36)ikke startet
Ola Torstein EndresenÅpen B (20)ikke startet
Linda FredhÅpen B (20)ikke startet

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Thor MellaH 17- (7)1:46:51+33:47
Ludvig RødnesH 17- (7)diskvalifisert
Are WigaardH 17- (7)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Are EriksenH 17-A kort (36)1:06:47+17:53
Bjørn GrindeH 17-A kort (36)diskvalifisert

Team Jeløy BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Marit-Elin IdenÅpen B (20)53:15+18:31
11Kjetil KarlsenÅpen B (20)53:46+19:02

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
28Tormod ØvergaardH 17-A kort (36)1:16:57+28:03
31Per OsenH 17-A kort (36)1:27:30+38:36

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Dag HauglandÅpen B (20)53:42+18:58
20Øystein KildahlH 17-A kort (36)1:08:20+19:26

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jo Inge FjellstadH 17-A kort (36)50:48+1:54
3Kaja Winsnes NordhagenD 17- (5)1:04:01+7:02
3Mari Brøndbo DahlÅpen B (20)39:35+4:51
5Sille WinsnesÅpen B (20)44:23+9:39
10Per Anders U. EngebakkenH 17-A kort (36)1:04:44+15:50
11Gunnar TengeH 17-A kort (36)1:05:03+16:09
14Anne NilsenÅpen B (20)56:05+21:21
24Robert BanfiH 17-A kort (36)1:11:02+22:08
Idar BrekkeH 17-A kort (36)ikke startet
Mads LillevoldÅpen B (20)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018