Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 14 august 2018

D/H-10N

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend V. LavikVaregg Fleridrett19:06
2Markus Heldal HersvikFana IL19:58+0:52
3Frida Ingeborg EikangerGneist, IL20:06+1:00
4Magnus Hennø HaugenFana IL20:49+1:43
5Emilie Breistein PedersenTIF Viking22:08+3:02
6Iris Popsueva BuanesTIF Viking22:55+3:49
7Live Albertsen MjeldeTIF Viking22:59+3:53
8Live ØenStord Orientering23:07+4:01
9Ingrid BrattbakkFana IL23:14+4:08
10Hedda Jansson RønnestadFana IL23:20+4:14
11Brede HauglandOs Orienteringsklubb26:54+7:48
12Emil HauglandOs Orienteringsklubb27:04+7:58
13Jonas Breistein PedersenTIF Viking27:12+8:06
14Ida HopsnesFana IL28:52+9:46
15Fredrik BlomquistBergens TF29:27+10:21
16Pål NordOs Orienteringsklubb29:52+10:46
17Josefine BlomquistBergens TF34:00+14:54
18Sigve Popsuev BuanesTIF Viking34:24+15:18
19Gard Nystuen SolliAskøy OL34:39+15:33
19Sigurd Nystuen SolliAskøy OL34:39+15:33
21Vegard WollanFana IL35:17+16:11
22Frida NordOs Orienteringsklubb53:59+34:53

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett24:00

H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett17:18

Åpen N

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry Ane V. LavikVaregg Fleridrett19:17
2Kirsti LysakerFana IL20:50+1:33
3Erik Serck-HanssenTIF Viking21:02+1:45
4Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett23:46+4:29
5Camilla HauglandOs Orienteringsklubb27:02+7:45
6Lene HauglandOs Orienteringsklubb27:04+7:47
7Astri Ese HoleBergens TF29:45+10:28
8Rannveig Wolden StaverFana IL30:46+11:29
9Camilla NystuenAskøy OL34:38+15:21
10Silje WollanFana IL35:18+16:01
11Marie Tschudi MadsenTIF Viking36:54+17:37
12Kari NordOs Orienteringsklubb54:34+35:17

D-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett39:33

H-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL24:44
2Emil HeksemFana IL37:21+12:37
3Thord Nystuen SolliAskøy OL53:53+29:09

D11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erle Schjølberg EvensenGneist, IL29:03
2Dorthea Hennø HaugenFana IL29:12+0:09
3Karoline StrandenesFana IL29:14+0:11
4Kristin HopsnesFana IL29:20+0:17
5Stine Marie Tefre GriegFana IL30:29+1:26
6Tonje RykkjeVaregg Fleridrett32:10+3:07
7Ane Sofie NærheimIL Gular36:59+7:56
8Marie ThomassenVaregg Fleridrett37:17+8:14

H11-13

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL20:16
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett23:51+3:35
3Kristoffer Heldal HersvikFana IL24:35+4:19
4Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett34:29+14:13
5Mats Askeland HalvorsenGneist, IL36:39+16:23
6Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett46:17+26:01

Åpen C

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL28:49
2Linda BønesVaregg Fleridrett29:45+0:56
3Stella S. DahleFana IL30:35+1:46
4Karen Clementsen KayserFana IL31:07+2:18
5Espen SeebergOsterøy IL32:53+4:04
6Anders HalvorsenOsterøy IL33:40+4:51
7Sondre BataldenFana IL34:45+5:56
8Ingunn EikelandBergens TF35:44+6:55
9Marianne HeksemFana IL37:23+8:34
10Cecilie Heldal HersvikFana IL37:36+8:47
11Olav TalleVaregg Fleridrett38:04+9:15
12May-lill DammTIF Viking38:39+9:50
13Anne GjestemoenBergens TF38:48+9:59
14Bodil HåheimIL Gular39:41+10:52
15Monica Askeland HalvorsenGneist, IL41:52+13:03
16Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett42:56+14:07
17Ragnar KayserFana IL46:02+17:13
18Jostein DøsenOs Orienteringsklubb46:04+17:15
18Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb46:04+17:15
20Ragnhild Louise ErvikVaregg Fleridrett47:37+18:48
21Turid TangenOs Orienteringsklubb49:12+20:23
22Per Olaf TangenFana IL49:17+20:28
23Bjørge SolliAskøy OL54:02+25:13
24Per MathismoenFana IL56:09+27:20
25Geir RognsvågOs Orienteringsklubb59:40+30:51
26Ingrid RollFana IL1:30:51+1:02:02

D12-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL35:22
2Iris SkageGneist, IL43:18+7:56
3Marie HopsnesFana IL48:56+13:34
4Ingeborg StrandenesFana IL49:00+13:38

H12-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL26:59
2Hans RogstadkjernetBergens TF37:35+10:36

D50-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgitte TorbjørnsenIL Gular29:50
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb32:28+2:38
3Liv Sylvi MeyerGneist, IL35:04+5:14
4Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett35:34+5:44
5Turid VrålstadVaregg Fleridrett36:23+6:33
6Hege FjellbirkelandIL Gular37:13+7:23
7Anne FjeldstadÅrstad IL39:05+9:15
8Rannveig SolliAskøy OL40:07+10:17
9Mette RogneVaregg Fleridrett41:26+11:36
10Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb57:28+27:38
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D65-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF34:16
2Bjørg KocbachBergens TF34:19+0:03
3Marie HerigstadOs Orienteringsklubb37:57+3:41
4Anne Kjersti DaltveitFana IL43:54+9:38
5Ingjerd SognnæsBergens TF47:49+13:33
6Astrid OrmbergFana IL48:37+14:21
7Berit HegdalBergens TF49:18+15:02
8Kjellaug HodnekvamBergens TF54:58+20:42
Kari SecherBergens TFdiskvalifisert

Åpen B

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett27:50
2Ingelinn MolvikGneist, IL33:42+5:52
3Marian KjellevoldIL Gular34:51+7:01
4Kjell SkageGneist, IL35:32+7:42
5Sigmund EliassenBergens TF36:45+8:55
6Jørn TorgersenTIF Viking37:06+9:16
7Bjørn-Inge SkageGneist, IL39:15+11:25
8Valentina DimitrovaGneist, IL39:51+12:01
9Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb41:22+13:32
10Roar BergeVaregg Fleridrett43:47+15:57
11Harald RisnesFana IL43:55+16:05
12Inger K NesbøGneist, IL44:54+17:04
13Gunnar J. AlsakerÅrstad IL45:26+17:36
14Vibeke NymoVaregg Fleridrett46:38+18:48
15Anders Nydal HaugenFana IL49:11+21:21
16Karianne AlsakerÅrstad IL50:08+22:18
17David TjøswoldBergens TF56:15+28:25
18Ingeborg Stuland TysværVaregg Fleridrett1:03:39+35:49
19Otto Grahl-NielsenBergens TF1:07:37+39:47
20Sindre EkrheimBergens TF1:09:18+41:28
21Halvdan Ramberg MoeFana IL1:14:03+46:13
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Bog VikaneFana IL42:49
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF43:04+0:15
3Marie Roll-TørnqvistFana IL49:35+6:46

H15-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF28:54
2Birk Bell LysakerFana IL32:05+3:11
3Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett36:09+7:15
4Erik BohneVaregg Fleridrett37:52+8:58
5Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett38:00+9:06
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett47:20+18:26
7Mathias HeradstveitGneist, IL49:02+20:08
8Lars Schjølberg EvensenGneist, IL49:48+20:54
9Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1:02:26+33:32
10Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb1:08:47+39:53
11Isak Wendelbo NyreBergens TF1:18:50+49:56

D17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann ScheiTIF Viking33:59
2Karianne StrømmeVaregg Fleridrett36:28+2:29
3Linda RykkjeVaregg Fleridrett42:43+8:44
4Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular43:24+9:25
5Tove AasheimVaregg Fleridrett45:42+11:43
6Marianne NummedalFana IL48:11+14:12
7Nina GogaBergens TF48:54+14:55
8Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1:07:46+33:47

H50-

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne JohannesenIL Gular32:39
2Sverre OttesenVaregg Fleridrett34:22+1:43
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett34:46+2:07
4Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL36:10+3:31
5Kristian LøvåsVaregg Fleridrett36:11+3:32
6Gunnar GytriFørde IL36:16+3:37
7Ole TørnqvistFana IL36:23+3:44
8Ørjan TotlandTIF Viking39:07+6:28
9Sverre Johan NærheimIL Gular40:31+7:52
10Tore Svein NeseAskøy OL40:39+8:00
11Audun BraatenBergens TF40:46+8:07
12Svein LingaIL Gular41:25+8:46
13Tommy SævareidOs Orienteringsklubb42:43+10:04
14Erik VikaneFana IL43:29+10:50
15Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett45:00+12:21
16Øistein BøeFana IL45:17+12:38
17Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett47:53+15:14
18Kjetil DammTIF Viking48:48+16:09
19Alfon Harald JohansenBergens TF49:04+16:25
20Lars SveenBergens TF49:35+16:56
21Dag Terje RøenSamnanger IL50:24+17:45
22Ørjan Eirik ValestrandFana IL50:51+18:12
23Matti TorgersenBergens TF1:00:17+27:38
24Knut GjestemoenBergens TF1:03:55+31:16
25Øistein PaulsenBergens TF1:13:38+40:59
26Knut A MolvikGneist, IL1:17:05+44:26
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert

H65-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SørevikTIF Viking37:50
2Atle AlvheimFana IL45:58+8:08
3Atle BergsethVaregg Fleridrett49:51+12:01
4Gunnar MikkelsenTIF Viking50:09+12:19
5Dagfinn HoleBergens TF54:15+16:25
6Magnus NatåsBergens TF56:09+18:19
7Erling StrandBergens TF56:18+18:28
8Magne RaadalFana IL57:15+19:25
9Rolf NordOs Orienteringsklubb1:02:46+24:56
10Einar NordåsFana IL1:04:38+26:48
11Per VikaneFana IL1:08:05+30:15
12Per VoldFana IL1:17:14+39:24
13Jan Olav OrmbergFana IL1:23:16+45:26
14Harald LyngtunFana IL1:23:40+45:50

Åpen AK

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett49:42
2Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett55:51+6:09
3Ketil NummedalFana IL56:38+6:56
Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert

H17-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas G. PoldenGneist, IL35:56
2Tore NymarkVaregg Fleridrett38:58+3:02
3Erlend GjestemoenBergens TF40:58+5:02
4Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett41:04+5:08
5Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett41:32+5:36
6Kristian RykkjeVaregg Fleridrett41:56+6:00
7Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett42:02+6:06
8Eirik BjørkevollOdda OL42:33+6:37
9Anders Tønnessen RødFana IL43:55+7:59
10Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett45:12+9:16
11Magne KnudsenGneist, IL46:45+10:49
12Espen RognsvågOs Orienteringsklubb46:57+11:01
13Roald HopsnesFana IL47:06+11:10
14Geir HeksemFana IL49:03+13:07
15Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular50:22+14:26
16Bjørn Johannessen FieldGneist, IL50:25+14:29
17Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett55:24+19:28
18Andreas NysæterBergens TF56:52+20:56
19Knut UtneFana IL58:07+22:11
20Martin ThomassenVaregg Fleridrett1:00:47+24:51
21Sigve Rygg EikelandBergens TF1:04:30+28:34
22Hans-Richard BrattbakkFana IL1:04:51+28:55
23Mads Jørgen SkageGneist, IL1:05:36+29:40
24Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF1:13:00+37:04
25Lars FjellangerFana IL1:19:36+43:40

D19-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi HoleBergens TF52:21
2Mari Strømme LidVaregg Fleridrett52:22+0:01
3Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett59:05+6:44
4Vibeke Tefre GriegFana IL1:01:46+9:25
5Malene ØenStord Orientering1:02:56+10:35
6Arnfrid SkjævelandStord Orientering1:04:49+12:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor