Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 5 juni 2018

D/H-10N

1 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb15:1611:44
2Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL17:26+2:1013:24
2Jakob Iversen PausAskøy OL17:26+2:1013:24
4Amund Eeg GenbergIL Gular17:38+2:2213:33
5Emilie SolvikGneist, IL17:47+2:3113:40
6Filip HausvikAskøy OL18:10+2:5413:58
7Live Albertsen MjeldeTIF Viking18:46+3:3014:26
8Erlend LavikVaregg Fleridrett18:52+3:3614:30
9Emilie Breistein PedersenTIF Viking19:30+4:1415:00
10Ingrid BrattbakkFana IL19:32+4:1615:01
11Markus Heldal HersvikFana IL19:40+4:2415:07
12Madelen MykingOs Orienteringsklubb19:50+4:3415:15
13Iris Popsueva BuanesTIF Viking20:03+4:4715:25
14Katinka SannesTIF Viking20:19+5:0315:37
15Elliot Brage SritharanAskøy OL21:12+5:5616:18
16Ylva MagnussenTIF Viking22:26+7:1017:15
17Magnus DøskelandFana IL23:05+7:4917:45
18Vegard VollanFana IL23:24+8:0818:00
19David NordvikGneist, IL24:00+8:4418:27
20Mikkel Ragvin SkaretVaregg Fleridrett24:51+9:3519:06
21Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett24:58+9:4219:12
22Frida Ingeborg EikangerGneist, IL25:12+9:5619:23
23Jonas PedersenTIF Viking25:57+10:4119:57
24Fredrik BlomquistBergens TF28:12+12:5621:41
25Lily EiknerFana IL32:05+16:4924:40
26Johanne O EllingsenGneist, IL46:37+31:2135:51

H11-12N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius GuibertVaregg Fleridrett15:2811:53
2Håvard Serck-HanssenTIF Viking19:52+4:2415:16

D13-16N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea KnudsenTIF Viking14:2611:06

Åpen N

1 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sven Arild JohannessenAskøy OL18:0713:56
2Gry Ane LavikVaregg Fleridrett18:50+0:4314:29
3Hans-Richard BrattbakkFana IL19:30+1:2315:00
4Rosallinn MykingOs Orienteringsklubb19:47+1:4015:13
5Kristine MerkesvikAskøy OL21:08+3:0116:15
6Kenneth Remy SritharanAskøy OL21:09+3:0216:16
7Arne RyggBergens TF21:13+3:0616:19
8Jan Arve SolliAskøy OL21:18+3:1116:23
9Per MathismoenFana IL22:38+4:3117:24
10Trond DøskelandFana IL22:56+4:4917:38
11Jan Olav OrrmbergFana IL23:08+5:0117:47
12Silje WollanFana IL23:31+5:2418:05
13Wenche ThomassenVaregg Fleridrett26:50+8:4320:38
14Lene RykkjeVaregg Fleridrett26:57+8:5020:43
15Astri Ese HoleBergens TF28:09+10:0221:39
16Sigurd EiknerFana IL32:22+14:1524:53

D-10

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett28:4015:05
2Bjørk Salvans HansenFana IL1:27:52+59:1246:14

H-10

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirill EikangerGneist, IL19:0310:01
2Emil HeksemFana IL25:07+6:0413:13
3Thord Nystuen SolliAskøy OL32:04+13:0116:52
4Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett42:21+23:1822:17

D11-13

1 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anele IversenVaregg Fleridrett21:3311:20
2Solveig Da-Yeon VrålstadVaregg Fleridrett21:57+0:2411:33
3Tonje RykkjeVaregg Fleridrett22:08+0:3511:38
4Karoline StrandenesFana IL22:49+1:1612:00
5Helene NysæterBergens TF23:45+2:1212:30
6Erle Schjølberg EvensenGneist, IL25:47+4:1413:34
7Emely MykingOs Orienteringsklubb28:16+6:4314:52
8Ingrid FlorvaagOs Orienteringsklubb28:17+6:4414:53
8Therese G SkaalandFana IL28:17+6:4414:53
10Stine Marie Tefre GriegFana IL29:05+7:3215:18
11Marie ThomassenVaregg Fleridrett30:44+9:1116:10
12Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL33:35+12:0217:40

H11-13

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar HeksemFana IL18:189:37
2Vegard Eeg AksnesIL Gular20:27+2:0910:45
3Dagfinn GjerstadOsterøy IL21:01+2:4311:03
4Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett24:30+6:1212:53
5Kristoffer Heldal HersvikFana IL25:16+6:5813:17
6Mats Askeland HalvorsenGneist, IL28:56+10:3815:13
7Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett29:42+11:2415:37
8Isak HovstadVaregg Fleridrett30:45+12:2716:11

Åpen C

1 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne WollanFana IL20:0910:36
2Yola KeenlysideGneist, IL20:29+0:2010:46
3Ragnar VikørenGneist, IL23:16+3:0712:14
4Harald RisnesFana IL25:03+4:5413:11
5Elin StrandenesFana IL25:17+5:0813:18
6Karen Clementsen KayserFana IL25:45+5:3613:33
7May-lill DammTIF Viking26:05+5:5613:43
8Cecilie Heldal HersvikFana IL26:12+6:0313:47
9Ingeborg TysværVaregg Fleridrett26:28+6:1913:55
10Ragnar KayserFana IL26:57+6:4814:11
11Grete LindBergens TF27:30+7:2114:28
12Herdis AlvheimFana IL28:24+8:1514:56
13Johanna G SkaalandFana IL28:25+8:1614:57
14Mette GurvinFana IL28:28+8:1914:58
15Per Olaf TangenFana IL29:40+9:3115:36
16Turid TangenOs Orienteringsklubb29:41+9:3215:37
17Monica  Askeland HalvorsenGneist, IL30:11+10:0215:53
18Isak August Holmefjord AmundsenFana IL32:40+12:3117:11
19Aasfrid TysværVaregg Fleridrett34:46+14:3718:17
20Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett37:27+17:1819:42
21Jostein DøsenOs Orienteringsklubb45:02+24:5323:42
22Ingrid RollFana IL1:11:10+51:0137:27
Andreas Severin BrattebøOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D12-14

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Erica EikangerGneist, IL25:0711:24
2Iris SkageGneist, IL57:37+32:3026:11

H12-14

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre AksnesIL Gular23:0310:28
2Hans RogstadkjernetBergens TF27:18+4:1512:24
3Brage Bell LysakerFana IL28:42+5:3913:02

D50-

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid SandvollGneist, IL23:1610:34
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb27:34+4:1812:31
3Liv Sylvi MeyerGneist, IL27:57+4:4112:42
4Anne FjeldstadÅrstad IL31:33+8:1714:20
5Marit NipenGneist, IL35:43+12:2716:14
6Mette RogneVaregg Fleridrett36:18+13:0216:30
7Mai Helen LingaIL Gular37:15+13:5916:55
8Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb58:05+34:4926:24

D65-

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF25:5711:47
2Ingjerd SognnæsBergens TF28:14+2:1712:49
3Berit HegdalBergens TF31:20+5:2314:14
4Bjørg KocbachBergens TF32:25+6:2814:44
5Else RådalFana IL46:57+21:0021:20
6Astrid OrmbergFana IL49:44+23:4722:36
7Ingvill VoldFana IL52:14+26:1723:44
8Kirsten EggenFana IL53:41+27:4424:24

Åpen B

2 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir HeksemFana IL22:2410:10
2Harald HovstadVaregg Fleridrett25:25+3:0111:33
3Sigrunn EliassenBergens TF26:49+4:2512:11
4Espen SeebergOsterøy IL28:59+6:3513:10
5Per HauglandÅrstad IL29:07+6:4313:14
6Kjell SkageGneist, IL29:10+6:4613:15
7Rasmus JordeVaregg Fleridrett29:46+7:2213:31
8Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb31:30+9:0614:19
9Anette StrandBergens TF32:30+10:0614:46
10Gunnar J. AlsakerÅrstad IL32:53+10:2914:56
11Karianne AlsakerÅrstad IL35:34+13:1016:10
12Marian KjellevoldIL Gular36:30+14:0616:35
13Egil KnudsenTIF Viking37:40+15:1617:07
14Sindre EkrheimBergens TF39:38+17:1418:00
15Roar BergeVaregg Fleridrett42:15+19:5119:12
16Marianne HeksemFana IL44:39+22:1520:17
17Per VikaneFana IL45:08+22:4420:30
18Vibekke NymoVaregg Fleridrett46:17+23:5321:02

D15-16

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular39:3412:21
2Marie Roll-TørnqvistFana IL40:43+1:0912:43
3Kristine Bog VikaneFana IL42:46+3:1213:21
4Ingeborg Rygg EikelandBergens TF56:18+16:4417:35
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1:05:18+25:4420:24

H15-16

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DaleBergens TF24:437:43
2Erik BohneVaregg Fleridrett33:01+8:1810:19
3Lars Schjølberg EvensenGneist, IL43:37+18:5413:37
4Sindre WesterbøGneist, IL44:28+19:4513:53
5Vegard Velle SivertsenBergens TF45:29+20:4614:12
6Isak Wendelbo NyreBergens TF49:31+24:4815:28
7Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb52:30+27:4716:24
8Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1:00:22+35:3918:51

D17-

3 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann ScheiTIF Viking29:339:14
2Karianne StrømmeVaregg Fleridrett34:04+4:3110:38
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular34:05+4:3210:39
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL35:43+6:1011:09
5Ingunn Torød BusetGneist, IL35:58+6:2511:14
6Mari Strømme LidVaregg Fleridrett36:48+7:1511:30
7Nina GogaBergens TF37:31+7:5811:43
8Rannveig NordhagenFana IL37:41+8:0811:46 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Lise ChristensenTIF Viking37:55+8:2211:50
10Tove AasheimVaregg Fleridrett39:33+10:0012:21
11Mariell ArntzenGneist, IL40:45+11:1212:44
12Marianne NummedalFana IL41:13+11:4012:52
13Linda RykkjeVaregg Fleridrett41:20+11:4712:55
14Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett42:06+12:3313:09
15Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett43:58+14:2513:44

H50-

3 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom Eirik EikangerIL Gular26:088:10
2Tore JuvikIL Gular28:47+2:398:59
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett30:10+4:029:25 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Ole TørnqvistFana IL30:58+4:509:40
5Harald ValenVaregg Fleridrett31:57+5:499:59
6Jan SteinegerGneist, IL32:15+6:0710:04
7Kristian LøvåsVaregg Fleridrett32:44+6:3610:13
8Tord Bell MykingFana IL32:58+6:5010:18
9Øistein BøeFana IL34:15+8:0710:42
10John Fredrik HatlingFana IL36:01+9:5311:15
11Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett36:17+10:0911:20
11Ørjan Eirik ValestrandFana IL36:17+10:0911:20
13Tore Svein NeseAskøy OL37:29+11:2111:42
14Ove DrangeVaregg Fleridrett38:44+12:3612:06
15Erik VikaneFana IL38:58+12:5012:10
16Dag Terje RøenSamnanger IL39:10+13:0212:14
17Morten Lund JohansenVaregg Fleridrett39:32+13:2412:21
18Kjetil DammTIF Viking40:49+14:4112:45
19Lars SveenBergens TF41:37+15:2913:00
20Alfon Harald JohansenBergens TF43:44+17:3613:40
21Tommy SævareidOs Orienteringsklubb47:03+20:5514:42
22Matti TorgersenBergens TF48:54+22:4615:16
23Øistein PaulsenBergens TF51:49+25:4116:11

H65-

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor SørevikTIF Viking33:3510:29
2Dagfinn HoleBergens TF41:10+7:3512:51
3Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett47:10+13:3514:44
4Atle BergsethVaregg Fleridrett49:52+16:1715:35
5Rolf NordOs Orienteringsklubb51:45+18:1016:10
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:12:22+38:4722:36
Harald LyngtunFana ILdiskvalifisert
Lars Olav TveitaFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ketil DøskelandFana IL31:069:43
2Runar SivertsenBergens TF51:21+20:1516:02
3Torgeir StrandFana IL55:49+24:4317:26

H17-

4 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Jarvis WestergårdNTNUI38:118:07
2Andreas G. PoldenGneist, IL41:57+3:468:55
3Stian RykkjeVaregg Fleridrett43:00+4:499:08
4Helge NysæterBergens TF43:51+5:409:19
5Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett44:17+6:069:25
6Espen RognsvågOs Orienteringsklubb44:25+6:149:27
7Scott JuvikIL Gular47:06+8:5510:01
8Kristian RykkjeVaregg Fleridrett47:10+8:5910:02
9Petter Marki ErichsenKristiansand OK48:24+10:1310:17
10Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett48:36+10:2510:20
11Øyvind JohannessenGneist, IL50:54+12:4310:49
12Tom Øyvind JohannessenGneist, IL53:00+14:4911:16
13Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett54:31+16:2011:35
14Eirik BjørkevollNOTEAM55:43+17:3211:51
15Andreas BergeOs Orienteringsklubb56:37+18:2612:02
16Pål ThomassenVaregg Fleridrett57:00+18:4912:07
17Erik Serck-HansenTIF Viking1:02:58+24:4713:23
18Simen Bog VikaneNTNUI1:04:26+26:1513:42
19Mads Jørgen SkageGneist, IL1:07:41+29:3014:24
20Knut UtneFana IL1:08:58+30:4714:40
21Sigve Rygg EikelandBergens TF1:15:09+36:5815:59
Arne JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Eivind MaldeIL Gulardiskvalifisert
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFdiskvalifisert

D19-

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett53:4911:27
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1:03:08+9:1913:25
3Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett1:03:48+9:5913:34
4Vibeke Tefre GriegFana IL1:07:51+14:0214:26
5Arnfrid SkjævelandStord Orientering1:20:55+27:0617:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor