Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

D/H-10N

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Erica Juliet EideFana IL30:37
Hedda Jansson RønnestadFana IL30:47
Ingrid BrattbakkFana IL30:32
Erlend LarvikVaregg Fleridrett23:43
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb17:55
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL24:20
Marie Egeland StoroGneist, IL19:05
Andreas TveitdalFana IL25:35
Maria ChristenssonGneist, IL41:43
Astrid ChristenssonGneist, IL42:50
Henrik Bieker MattiIL Gular16:13
Sjur GrønnevetIL Gular16:20
Emil Øye KragsethIL Gular16:13
Magnus Hennø HaugenFana IL26:34
Signe Lier HansenTIF Viking53:55
Live Albertsen MjeldeTIF Viking25:35
Iris Popsueva BuanesTIF Viking25:34
Katinka SannesTIF Viking25:37
Thord Nystuen SolliAskøy OL17:01
Gard Nystuen SolliAskøy OL27:11
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL28:51
Filip HausvikAskøy OL28:38
Ylva MagnussenTIF Viking23:52
Samuel Elias NærheimIL Gular14:12
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL28:55
Kirill EikangerGneist, IL16:21
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL38:02
Anne HeksemFana IL29:10

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL36:43

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard Serck-HanssenTIF Viking21:58

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathilde SteimlerAskøy OL36:44

Åpen N

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Torgeir HaugeFana IL24:59
Roar NordvikFana IL24:54
Linda JanssonFana IL30:44
Gry Ane Vikaenes LarvikVaregg Fleridrett23:42
Bjørge SolliAskøy OL24:29
Liam NielsenVaregg Fleridrett21:33
Vibeke ØyeIL Gular16:23
Anders Nydal HaugenFana IL26:34
Kirsti LysakerFana IL29:10
Camilla NystuenAskøy OL26:56
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett19:54
Andreas NielsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Henrik VikenFana ILdiskvalifisert

D-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett22:46
Lily Henrike EiknerFana IL46:11

H-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Emil HeksemFana IL29:10

D11-13

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett14:34
2Helene NysæterBergens TF18:48+4:14
3Karoline StrandenesFana IL22:35+8:01
4Erle Schjølberg EvensenGneist, IL22:39+8:05
5Stine Grieg Fana IL24:18+9:44
6Therese Gurvin Fana IL24:19+9:45
7Marie ThomassenVaregg Fleridrett29:26+14:52

H11-13

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar HeksemFana IL14:38
2Kristoffer Heldal HersvikFana IL15:17+0:39
3Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett17:29+2:51
4Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett19:30+4:52
5Erlend WollanFana IL20:48+6:10
6Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett23:06+8:28
7Mats Askeland HalvorsenGneist, IL25:34+10:56
8Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett27:05+12:27
9Marius GuibertVaregg Fleridrett44:46+30:08
Vegard DaleTIF Vikingbrutt

Åpen C

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hanne sofie WollanFana IL17:03
2Silje Gulbrandsen WollanFana IL17:08+0:05
3Ragnar VikørenGneist, IL17:28+0:25
4Knut Erik GulbrandsenFana IL19:32+2:29
5Alexander Olsen LoodtzGneist, IL19:40+2:37
6Håvard NybøFana IL20:24+3:21
7Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL20:30+3:27
8Mari HageNorges Orienteringsforbund21:14+4:11
9Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett21:31+4:28
10Ragnhild Louise ErvikVaregg Fleridrett21:50+4:47
11May-lill DammTIF Viking22:44+5:41
12Martin SkageGneist, IL22:48+5:45
13Mette grurvinFana IL24:28+7:25
14Turid TangenOs Orienteringsklubb24:44+7:41
15Linda BønesVaregg Fleridrett24:45+7:42
16Per Olaf TangenFana IL24:48+7:45
17Monica Askeland HalvorsenGneist, IL26:24+9:21
18Aasfrid TysværVaregg Fleridrett27:42+10:39
19Marianne HeksemFana IL29:30+12:27
20Amalie DaleTIF Viking31:49+14:46
21Bodil HåheimIL Gular32:50+15:47
22Cecilie Heldal HersvikFana IL37:20+20:17
23Sigurd EiknerFana IL46:03+29:00
24Ingrid RollFana IL49:02+31:59

D12-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Iris SkageGneist, IL39:42
2Hedda Erica EikangerGneist, IL45:39+5:57

H12-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Brage Bell LysakerFana IL22:41
2Hans RogstadkjernetBergens TF45:20+22:39

D50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit NipenGneist, IL22:03
2Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett28:34+6:31
3Ingrid SandvollGneist, IL28:56+6:53
4Liv Sylvi MeyerGneist, IL29:43+7:40
5Nina SoligardBergens TF29:54+7:51
6Hege FjellbirkelandIL Gular30:53+8:50
7Birgitte TorbjørnsenIL Gular31:50+9:47
8Anne WestergårdVaregg Fleridrett34:38+12:35
9Anne Kjersti Daltveit Fana IL35:18+13:15
10Annhild FetveitFana IL40:33+18:30
11Elin Sjødin DrangeVaregg Fleridrett43:27+21:24
12Mette RogneVaregg Fleridrett46:40+24:37
13Inger BjergaVaregg Fleridrett54:46+32:43
14Siri Elisabet HelleFana IL58:45+36:42
15Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1:08:37+46:34

D65-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingjerd SognnæsBergens TF27:44
2Berit HegdalBergens TF30:15+2:31
3Astrid OrmbergFana IL41:35+13:51
4Herdis AlvheimFana IL43:09+15:25
5Kjellaug HodnekvamBergens TF43:47+16:03
6Bjørg KocbachBergens TF45:01+17:17
7Else Lerche RaadalFana IL46:20+18:36
8Kari SecherBergens TF55:34+27:50
9Astri Ese HoleBergens TF56:43+28:59
10Ingvill VoldFana IL1:08:31+40:47
11Kari NatåsBergens TF1:11:32+43:48

Åpen B

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjell SkageGneist, IL23:09
2Roar BergeVaregg Fleridrett25:15+2:06
3Rasmus JordeVaregg Fleridrett26:18+3:09
4Gro MadslienVaregg Fleridrett29:48+6:39
5Per HauglandÅrstad IL30:50+7:41
6Tone RosenlundVaregg Fleridrett31:27+8:18
7Espen SeebergOsterøy IL34:22+11:13
8Anders SeebergOsterøy IL35:41+12:32
9Sigrunn EliassenBergens TF35:42+12:33
10Lars Olav ToloGneist, IL37:23+14:14
11Vibeke NymoVaregg Fleridrett38:00+14:51
12Axel IngvaldsenTIF Viking40:06+16:57
13Sindre EkrheimBergens TF40:44+17:35
14David Johan TjøswoldBergens TF42:31+19:22
15Helene HellenVaregg Fleridrett52:07+28:58

D15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Roll-TørnqvistFana IL38:45
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF41:25+2:40
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular41:43+2:58
4Kristine Bog VikaneFana IL42:01+3:16

H15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas DaleBergens TF24:27
2Birk Bell LysakerFana IL29:50+5:23
3Erik BohneVaregg Fleridrett32:14+7:47
4Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett33:10+8:43
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett33:20+8:53
6Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett36:29+12:02
7Vegard Velle SivertsenBergens TF40:51+16:24
8Tage RosenlundVaregg Fleridrett44:39+20:12
9Isak Wendelbo NyreBergens TF55:42+31:15
10Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1:06:53+42:26

D17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mariann ScheiTIF Viking33:06
2Ragnhild BalsvikOsterøy IL33:13+0:07
3Rannveig NordhagenFana IL33:17+0:11
4Karianne StrømmeVaregg Fleridrett34:14+1:08
5Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular36:11+3:05
6Tove AasheimVaregg Fleridrett37:55+4:49
7Linda RykkjeVaregg Fleridrett39:31+6:25
8Mari Strømme LidVaregg Fleridrett40:15+7:09
9Ingunn Torød BusetGneist, IL40:21+7:15
10Vilde Hopland SkageGneist, IL40:38+7:32
11Mariell ArntzenGneist, IL40:49+7:43
12Marianne NummedalFana IL43:44+10:38
13Gunhild ForlandAskøy OL44:22+11:16
14Nina GogaBergens TF44:41+11:35
15Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb46:31+13:25
16Marian KjellevoldIL Gular51:59+18:53

H50-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tom Eirik EikangerIL Gular26:15
2Bjørn HøllelandFana IL27:04+0:49
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett29:53+3:38
4Tore JuvikIL Gular29:58+3:43
5Ole TørnqvistFana IL30:26+4:11
6Sverre OttesenVaregg Fleridrett30:37+4:22
7Arne JohannesenIL Gular30:50+4:35 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Jon fredrik HatlingFana IL35:10+8:55
9Svein LingaIL Gular35:23+9:08
10Erik VikaneFana IL36:11+9:56
11Torgeir StrandFana IL36:30+10:15
12Jan Inge DaleTIF Viking37:29+11:14
13Rune ErdalSamnanger IL38:43+12:28
14Tord Bell MykingFana IL39:15+13:00
15Sverre Johan NærheimIL Gular39:27+13:12
16Kjetil DammTIF Viking40:40+14:25
17Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett41:49+15:34
18Alfon Harald JohansenBergens TF42:18+16:03
19Tommy SævareidOs Orienteringsklubb43:05+16:50
20Lars SveenBergens TF43:38+17:23
21Tore Svein NeseAskøy OL44:52+18:37
22Dag Terje RøenSamnanger IL46:06+19:51
23Johannes GjerstadOsterøy IL46:49+20:34
24Øistein PaulsenBergens TF48:59+22:44
25Knut GjestemoenBergens TF50:06+23:51
Peter StoykovSamnanger ILdiskvalifisert
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Helge RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H65-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagfinn HoleBergens TF37:53
2Magnus NatåsBergens TF38:33+0:40
3Atle AlvheimFana IL42:30+4:37
4Atle BergsethVaregg Fleridrett44:06+6:13
5Erling StrandBergens TF47:43+9:50
6Gunnar J. AlsakerÅrstad IL50:19+12:26
7Harald LyngtunFana IL50:54+13:01
8Per VoldFana IL51:07+13:14
9Magne RaadalFana IL57:26+19:33
10Lars Olav TveitaFana IL1:01:00+23:07
11Jan Olav OrmbergFana IL1:05:23+27:30
12Halvdan Ramberg MoeFana IL1:07:10+29:17
13Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1:19:58+42:05
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Jørn TorgersenTIF Vikingdiskvalifisert

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan EikangerIL Gular42:22
2Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett49:53+7:31
3Isak StamnesBergens TF51:25+9:03
4Ketil NummedalFana IL51:52+9:30
5Runar SivertsenBergens TF58:09+15:47

H17-

39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett33:57
2Rune NygaardIL Gular37:07+3:10
3Andreas G. PoldenGneist, IL38:26+4:29
4Trygve BuanesTIF Viking39:53+5:56
5Per Arne AadlandSamnanger IL41:15+7:18
5Kristian RykkjeVaregg Fleridrett41:15+7:18
7Ronny RykkjeVaregg Fleridrett42:45+8:48
8Stian RykkjeVaregg Fleridrett42:47+8:50
9Mathias RosenlundVaregg Fleridrett44:05+10:08
10Tore NymarkVaregg Fleridrett44:26+10:29
11Helge NysæterBergens TF45:19+11:22
12Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett45:21+11:24
13Niklas ProforsVaregg Fleridrett46:29+12:32
14Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL48:27+14:30
15Øyvind JohannessenGneist, IL48:37+14:40
16Tom Øyvind JohannessenGneist, IL49:53+15:56
17Bjørn Johannessen FieldGneist, IL49:58+16:01
18Geir HeksemFana IL51:09+17:12
19Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett51:20+17:23
20Sturle NordeideGneist, IL51:32+17:35
21Ketil DøskelandFana IL54:17+20:20
22Hans-Petter EikedalenBergens TF54:35+20:38
23Andreas NysæterBergens TF55:47+21:50
24Eyvind TangenBergens TF56:30+22:33
25Vemund HansenTIF Viking1:00:17+26:20
26Knut Utne Fana IL1:02:40+28:43
27Martin StustadNorges Orienteringsforbund1:03:09+29:12
28Pål ThomassenVaregg Fleridrett1:04:00+30:03
29Jan Ove VindenesAskøy OL1:04:24+30:27
30Jon-Kåre HansenTIF Viking1:06:36+32:39
31Sigve Rygg EikelandBergens TF1:13:00+39:03
32Lars FjellangerFana IL1:24:08+50:11
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Knut HeikiBergens TFdiskvalifisert
Olav Hammersland GarnesGneist, ILdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Anders Tønnessen RødFana ILdiskvalifisert
Mads Jørgen SkageGneist, ILdiskvalifisert

D19-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helen MartinsenIL Gular50:57
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett56:28+5:31
3Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett1:02:36+11:39
4Vibeke GriegFana IL1:12:16+21:19
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor