Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Varegg Fleridrett

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tonje RykkjeD11-13 (5)24:33
1Bendik Madslien SteinhaugH11-13 (8)23:15
1Marius GuibertH11-12N (4)22:44
1Oskar RøenH17- (21)39:11
2Gro MadslienÅpen B (17)30:57+4:55
2Tora Aasheim NymarkD19- (4)1:08:25+6:34
2Andreas Strømme LidH11-13 (8)26:44+3:29
2Britt Kjersti JåstadD50- (10)35:18+4:01
2Bjørn SteinhaugÅpen AK (4)56:34+2:48
3Siri Sjødin DrangeD19- (4)1:13:41+11:50
3Olve Berge AarsandH11-13 (8)29:03+5:48
3Vyacheslav MukhidinovH17- (21)42:44+3:33
3Erik BohneH15-16 (9)37:36+5:41
3Ragnhild Vrålstad LøvåsD17- (12)46:57+5:49
3Lars Stuland LarsenÅpen B (17)32:56+6:54
4Ragnhild ErvikÅpen C (24)30:14+6:07
4Atle BergsethH65- (11)59:07+6:21
4Karianne StrømmeD17- (12)47:40+6:32
4Kristoffer Kjenes HauglandH15-16 (9)45:16+13:21
4Kristian RykkjeH17- (21)45:30+6:19
5Marie ThomassenD11-13 (5)44:00+19:27
5Linda RykkjeD17- (12)52:02+10:54
5Mette RogneD50- (10)40:27+9:10
5Tage RosenlundH15-16 (9)45:56+14:01
6Tore NymarkH17- (21)51:11+12:00
6Oskar Madslien SteinhaugH15-16 (9)47:56+16:01
6Kristian LøvåsH50- (21)44:48+5:52
6Sverre Stuland TysværH11-13 (8)31:12+7:57
7Tove AasheimD17- (12)59:42+18:34
7Inger BjergaD50- (10)48:08+16:51
7Magnus Strømme LidH15-16 (9)1:04:25+32:30
8Gernot DoppelhoferH50- (21)45:52+6:56
8Sveinung RykkjeH17- (21)52:42+13:31
8Tone RosenlundÅpen B (17)42:59+16:57
9Helge Tiger HauglandH50- (21)47:11+8:15
9Jon Erik Doppelhofer ErvikH15-16 (9)1:32:04+1:00:09
10Astrid Oline ErvikD17- (12)1:21:43+40:35
10Helge RosenlundH50- (21)47:22+8:26
11Pål ThomassenH17- (21)59:16+20:05
11Sverre OttesenH50- (21)47:57+9:01
13Kim-Andrè Kjenes HauglandH17- (21)1:04:14+25:03
15Ove DrangeH50- (21)54:55+15:59
16Jan Kjærner-SembH17- (21)1:06:46+27:35
17Aasfrid TysværÅpen C (24)44:46+20:39
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD-10 (4)38:59
Truls Ragvin SkaretD/H-10N (26)30:42
Torill Kjenes HauglandÅpen N (15)27:11
Sofiya MukhidinovaD/H-10N (26)46:36
Mari Strømme LidD17- (12)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor