Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 25 september 2018

D-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stine Marie Tefre GriegFana IL26:48
2Karoline StrandenesFana IL26:59+0:11
3Tonje RykkjeVaregg Fleridrett27:58+1:10
4Live GrønnevetIL Gular29:00+2:12
5Idun HeklandIL Gular29:11+2:23
6Erle Schjølberg EvensenGneist, IL33:08+6:20
7Amelie BauefjordnesFana IL33:11+6:23
8Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett44:24+17:36

D13-15

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL23:13
2Kristine Bog VikaneFana IL23:22+0:09
3Marie Roll-TørnqvistFana IL23:48+0:35
4Stella S. DahleFana IL37:05+13:52

D16-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett21:49
2Mari Strømme LidVaregg Fleridrett22:10+0:21
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular32:47+10:58
4Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett39:23+17:34

D19-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett21:07
2Mariann ScheiTIF Viking26:23+5:16
3Gunhild ForlandAskøy OL27:06+5:59
4Valentina DimitrovaGneist, IL27:25+6:18
5Karianne StrømmeVaregg Fleridrett30:49+9:42
6Vibeke Tefre GriegFana IL30:54+9:47
7Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett31:07+10:00
8Rannveig NordhagenFana IL33:23+12:16
9Arnfrid SkjævelandStord Orientering40:10+19:03
10Annhild FetveitFana IL44:21+23:14

D40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF17:23
2Vibeke ØyeIL Gular22:50+5:27
3Tove AasheimVaregg Fleridrett23:13+5:50
4Margrete SolvikGneist, IL26:16+8:53
5Hege FjellbirkelandIL Gular28:23+11:00
6Liv Sylvi MeyerGneist, IL28:32+11:09
7Lise ChristensenTIF Viking31:06+13:43
Linda RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL17:28
2Nina SoligardBergens TF24:23+6:55
3Berit HegdalBergens TF24:36+7:08
4Bjørg KocbachBergens TF25:28+8:00
5Bjørg MidttunBergens TF29:24+11:56
6Kjellaug HodnekvamBergens TF30:43+13:15
7Astrid OrmbergFana IL34:43+17:15
8Kari SecherBergens TF37:01+19:33

DN

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid BrattbakkFana IL20:44
2Hedda Jansson RønnestadFana IL20:46+0:02
3Erica Juliet EideFana IL20:49+0:05
4Ellen GrønnevetIL Gular24:03+3:19
5Emilie Breistein PedersenTIF Viking25:34+4:50
6Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL26:08+5:24
7Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL26:21+5:37

HN

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL9:54
2Thord Nystuen SolliAskøy OL14:46+4:52
3Emil HeksemFana IL15:34+5:40
4Sigurd Nystuen SolliAskøy OL19:09+9:15
5Gard Nystuen SolliAskøy OL19:14+9:20
6Gjert GrønnevetIL Gular23:29+13:35
7Sigve Popsuev BuanesTIF Viking25:42+15:48
Bjørge SolliAskøy OLdiskvalifisert

H-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL24:53
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett27:51+2:58
3Sjur GrønnevetIL Gular31:36+6:43
4Marius GuibertVaregg Fleridrett34:19+9:26
5Håvard Serck-HanssenTIF Viking37:44+12:51

H13-15

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett16:50
2Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett17:36+0:46
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18:54+2:04
4Rasmus JordeVaregg Fleridrett22:08+5:18
5Vegard Velle SivertsenBergens TF22:43+5:53
6Isak Wendelbo NyreBergens TF22:50+6:00

H16-18

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular20:31
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett21:43+1:12
3Stian RykkjeVaregg Fleridrett22:23+1:52
4Tage RosenlundVaregg Fleridrett23:58+3:27
5Lars Schjølberg EvensenGneist, IL24:25+3:54
6Ulrik HellenVaregg Fleridrett26:28+5:57
7Halvor Fetveit SundalFana IL32:25+11:54
Birk Bell LysakerFana ILdiskvalifisert
Espen LærkIL Gulardiskvalifisert

H19-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett17:54
2Kasper ValestrandVaregg Fleridrett20:11+2:17
3Scott JuvikIL Gular20:29+2:35
4Niklas ProforsVaregg Fleridrett21:24+3:30
5Lars RøttingenIL Gular21:41+3:47
6Asbjørn Magnus MidtbøWing OK24:29+6:35
7Sturle NordeideGneist, IL27:18+9:24
8Knut UtneFana IL29:36+11:42
9Bernt VinsnesbakkStord Orientering30:30+12:36
10Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett30:35+12:41
Sverre SoløyVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H40-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarte EikangerGneist, IL18:08
2Tore NymarkVaregg Fleridrett20:27+2:19
3Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett24:08+6:00
4Øistein StemmeHordaveg BIL24:31+6:23
5Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett25:13+7:05
6Sverre OttesenVaregg Fleridrett25:33+7:25
7Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett26:28+8:20
8Arne JohannesenIL Gular26:40+8:32
9Anders Tønnessen RødFana IL26:43+8:35
10Helge RosenlundVaregg Fleridrett27:33+9:25
11Geir HeksemFana IL28:41+10:33
12Runar SivertsenBergens TF29:00+10:52
13Dag Terje RøenSamnanger IL29:24+11:16
14Sverre Johan NærheimIL Gular30:13+12:05
15Lars SveenBergens TF31:09+13:01
16Lars FjellangerFana IL32:33+14:25
17Matti TorgersenBergens TF34:25+16:17
18Jan Ove VindenesAskøy OL34:29+16:21
19Helge EmhjellenIL Gular35:32+17:24

H60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ørjan Eirik ValestrandFana IL20:17
2Dagfinn HoleBergens TF26:33+6:16
3Alfon Harald JohansenBergens TF27:47+7:30
4Magne RaadalFana IL28:49+8:32
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking30:52+10:35
6Jan Olav OrmbergFana IL32:54+12:37
7Axel IngvaldsenTIF Viking34:21+14:04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor