Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 21 august 2018

D-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett25:17
2Idun HeklandIL Gular30:57+5:40
3Emilie SolvikGneist, IL36:08+10:51
4Erle Schjølberg EvensenGneist, IL43:36+18:19

D13-15

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF16:57
2Hedda Erica EikangerGneist, IL22:20+5:23
3Kristine Bog VikaneFana IL25:45+8:48

D16-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Strømme LidVaregg Fleridrett24:45
2Ingunn Torød BusetGneist, IL27:36+2:51
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett41:06+16:21

D19-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett19:47
2Therese HaareKonnerud IL22:14+2:27
3Mariann ScheiTIF Viking25:16+5:29
4Gunhild ForlandAskøy OL26:20+6:33
5Ragnhild BalsvikOsterøy IL26:26+6:39
6Malene ØenStord Orientering27:59+8:12
7Valentina DimitrovaGneist, IL28:05+8:18
8Rannveig NordhagenFana IL28:31+8:44
9Anna SchöpsOLV Landshut30:00+10:13

D40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF20:29
2Linda RykkjeVaregg Fleridrett20:39+0:10
3Vibeke NymoVaregg Fleridrett24:00+3:31
4Britt KarlsenAskøy OL24:12+3:43
5Turid VrålstadVaregg Fleridrett26:29+6:00
6Anne WestergårdVaregg Fleridrett28:23+7:54
7May-lill DammTIF Viking32:29+12:00
8Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett33:46+13:17
9Margrete SolvikGneist, IL36:11+15:42

D60-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL19:03
2Bjørg KocbachBergens TF23:42+4:39
3Nina SoligardBergens TF23:46+4:43
4Berit HegdalBergens TF25:29+6:26
5Bjørg MidttunBergens TF26:57+7:54
6Kjellaug HodnekvamBergens TF27:51+8:48
7Audny TotlandFana IL31:19+12:16
8Astrid OrmbergFana IL36:52+17:49
9Astri Ese HoleBergens TF38:46+19:43
10Else Lerche RaadalFana IL39:06+20:03
11Kari SecherBergens TF41:47+22:44
12Kari NatåsBergens TF46:45+27:42
13Ingrid RollFana IL48:44+29:41

DN

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Sofie NærheimIL Gular10:35
2Frida Ingeborg EikangerGneist, IL13:16+2:41
3Ingrid BrattbakkFana IL13:57+3:22
4Hedda Jansson RønnestadFana IL13:58+3:23
5Ylva MagnussenTIF Viking14:19+3:44
6Live GrønnevetIL Gular14:37+4:02
6Ellen GrønnevetIL Gular14:37+4:02
8Iris Popsueva BuanesTIF Viking15:24+4:49
9Katinka SannesTIF Viking15:35+5:00
10Emilie Breistein PedersenTIF Viking18:57+8:22
11Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL19:20+8:45
12Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL19:22+8:47
13Ylva Berg HaugenHordvik IL23:57+13:22
14Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett30:28+19:53
15Liv BergeVaregg Fleridrett30:36+20:01
Frida Berg HaugenHordvik ILdiskvalifisert
Live Albertsen MjeldeTIF Vikingdiskvalifisert

HN

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sjur GrønnevetIL Gular7:59
2Kirill EikangerGneist, IL8:03+0:04
3Thord Nystuen SolliAskøy OL14:12+6:13
4Brage Berg HaugenHordvik IL14:48+6:49
5Sigve Popsuev BuanesTIF Viking16:28+8:29
6Jonas Breistein PedersenTIF Viking16:41+8:42
7Filip HausvikAskøy OL17:36+9:37
8Sven Arild JohannessenAskøy OL17:52+9:53
9Iben JohannesenAskøy OL17:54+9:55
10Bjørge SolliAskøy OL22:56+14:57
11Sigurd Nystuen SolliAskøy OL23:04+15:05
12Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett23:05+15:06
13Mikkel Ragvin SkaretVaregg Fleridrett23:14+15:15
Gard Nystuen SolliAskøy OLdiskvalifisert

H-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL23:28
2Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett24:53+1:25
3Dagfinn GjerstadOsterøy IL25:55+2:27
4Emil HeksemFana IL30:54+7:26
5Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett31:10+7:42
6Marius GuibertVaregg Fleridrett35:28+12:00
7Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett1:07:33+44:05

H13-15

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett17:55
2Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19:53+1:58
3Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett20:04+2:09
4Vegard Velle SivertsenBergens TF20:29+2:34
5Isak Wendelbo NyreBergens TF25:33+7:38
6Sondre BataldenFana IL32:26+14:31
7Johannes Berge StadsnesIL Gular39:42+21:47

H16-18

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett19:02
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett20:39+1:37
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett24:10+5:08
4Mathias HeradstveitGneist, IL25:13+6:11
5Andreas NysæterBergens TF25:19+6:17
6Aune DørmænenVaregg Fleridrett26:44+7:42
7Lars Schjølberg EvensenGneist, IL28:15+9:13
8Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF28:40+9:38
9Halvor Fetveit SundalFana IL30:07+11:05
10Sigve Rygg EikelandBergens TF33:56+14:54

H19-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian RykkjeVaregg Fleridrett19:05
2Kristian RykkjeVaregg Fleridrett19:13+0:08
3Niklas ProforsVaregg Fleridrett20:36+1:31
4Kasper ValestrandVaregg Fleridrett20:58+1:53
5Scott JuvikIL Gular21:28+2:23
6Lars RøttingenIL Gular21:33+2:28
7Magnus GjerstadVaregg Fleridrett21:46+2:41
8Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett22:25+3:20
9Frederik SeegerOLV Landshut24:09+5:04
10Gregor SturmOLV Landshut24:38+5:33
11Sturle NordeideGneist, IL24:58+5:53
12Knut UtneFana IL25:50+6:45
13Sverre SoløyVaregg Fleridrett29:09+10:04
Jørgen EkerhovdVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H40-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon ReikvamIL Gular20:02
2Bjarte EikangerGneist, IL21:03+1:01
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett21:56+1:54
4Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett23:17+3:15
5Sverre OttesenVaregg Fleridrett23:27+3:25
6Øistein StemmeHordaveg BIL23:29+3:27
7Tom Øyvind JohannessenGneist, IL24:00+3:58
8Kristian LøvåsVaregg Fleridrett24:08+4:06
9Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett25:19+5:17
10Dag Terje RøenSamnanger IL26:11+6:09
11Sverre Johan NærheimIL Gular28:19+8:17
12Bård HeklandIL Gular28:24+8:22
13Kjetil DammTIF Viking30:05+10:03
14Rune StadsnesIL Gular30:29+10:27
15Lars SveenBergens TF31:27+11:25
16Hans-Richard BrattbakkFana IL33:03+13:01
17Matti TorgersenBergens TF33:28+13:26
18Runar SivertsenBergens TF34:16+14:14
19Ketil NummedalFana IL35:41+15:39
20Bjørn BataldenFana IL37:32+17:30
21Sindre EkrheimBergens TF44:26+24:24
Harald ValenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H60-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF20:27
2Ørjan Eirik ValestrandFana IL21:11+0:44
3Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett21:16+0:49
4Alfon Harald JohansenBergens TF23:10+2:43
5Dagfinn HoleBergens TF24:34+4:07
6Magne RaadalFana IL25:29+5:02
7Egil KarlsenAskøy OL25:37+5:10
8Jørn TorgersenTIF Viking25:41+5:14
9Erling StrandBergens TF26:27+6:00
10Per HauglandÅrstad IL29:53+9:26
11Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking30:03+9:36
12Jan Olav OrmbergFana IL34:30+14:03
13Axel IngvaldsenTIF Viking34:39+14:12
14Halvdan Ramberg MoeFana IL37:54+17:27
15Otto Grahl-NielsenBergens TF38:08+17:41
16Per MathismoenFana IL43:21+22:54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor