Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 24 april 2018

D-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett20:29
2Emilie SolvikGneist, IL34:54+14:25
3Marie ThomassenVaregg Fleridrett44:10+23:41
Erle Schjølberg EvensenGneist, ILdiskvalifisert
Stine Marie Tefre GriegFana ILdiskvalifisert
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D13-15

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF19:02
2Marie Roll-TørnqvistFana IL21:03+2:01
3Hedda Erica EikangerGneist, IL21:18+2:16
4Kristine Bog VikaneFana IL21:26+2:24

D16-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett20:51
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular20:56+0:05
3Ingunn Torød BusetGneist, IL23:29+2:38
Mari Strømme LidVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gulardiskvalifisert

D19-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett17:46
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett20:46+3:00
3Mariell ArntzenGneist, IL21:48+4:02
4Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett22:13+4:27
5Gunhild ForlandAskøy OL22:27+4:41
6Karianne StrømmeVaregg Fleridrett22:49+5:03
7Valentina DimitrovaGneist, IL23:06+5:20
8Stine BjørkevollOdda OL23:45+5:59
9Marie DymbeGneist, IL24:10+6:24
10Mariann ScheiTIF Viking24:47+7:01
11Vibeke Tefre GriegFana IL25:18+7:32
12Vilde Hopland SkageGneist, IL25:42+7:56
13Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett28:02+10:16
14Ingrid EggenHaugesund IL Orientering28:19+10:33
15Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb28:59+11:13
16Yola KeenlysideGneist, IL32:26+14:40
Ragnhild Louise ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Esther ZijerveldGneist, ILdiskvalifisert

D40-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF18:22
2Ingrid SandvollGneist, IL20:02+1:40
3Linda RykkjeVaregg Fleridrett20:47+2:25
4Rannveig NordhagenFana IL21:50+3:28
5Marianne NummedalFana IL22:02+3:40
6Liv OrmbergGneist, IL24:01+5:39
7Liv Sylvi MeyerGneist, IL24:05+5:43
8Lisbeth AadlandSamnanger IL24:48+6:26
9Linda KlanderudÅrstad IL24:59+6:37
10Gry Sveri LierTIF Viking26:18+7:56
11Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett26:23+8:01
12Trude KyrkjebøTIF Viking28:44+10:22
13Vibeke NymoVaregg Fleridrett30:17+11:55
14Anne WestergårdVaregg Fleridrett32:45+14:23
15Margrete SolvikGneist, IL33:56+15:34
16Monica Askeland HalvorsenGneist, IL38:33+20:11
Mette RogneVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Tove AasheimVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Hege FjellbirkelandIL Gulardiskvalifisert

D60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit HegdalBergens TF22:51
2Ingjerd SognnæsBergens TF23:37+0:46
3Bjørg KocbachBergens TF28:15+5:24
4Kjellaug HodnekvamBergens TF28:45+5:54
5Astrid OrmbergFana IL29:18+6:27
6Kari SecherBergens TF33:25+10:34
7Astri Ese HoleBergens TF37:20+14:29
8Kari NatåsBergens TF52:40+29:49
Nina SoligardBergens TFdiskvalifisert
Bjørg MidttunBergens TFdiskvalifisert
Anne GjestemoenBergens TFdiskvalifisert
Marit NipenGneist, ILdiskvalifisert

DN

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege OmmedalVaregg Fleridrett14:31
2Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb18:54+4:23
3Vibeke ØyeIL Gular20:04+5:33
4Miranda KaufmannBergens TF20:09+5:38
5Camilla NystuenAskøy OL21:33+7:02
6Emilie Breistein PedersenTIF Viking21:40+7:09
7Frida Ingeborg EikangerGneist, IL23:07+8:36
8Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL23:22+8:51
9Serena KaufmannBergens TF24:16+9:45
10Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL24:50+10:19
10Iris Popsueva BuanesTIF Viking24:50+10:19
12Kristine MerkesvikAskøy OL24:56+10:25
13Live Albertsen MjeldeTIF Viking24:57+10:26
14Karen Serck-HanssenTIF Viking26:35+12:04
15Katinka SannesTIF Viking27:09+12:38
16Siri WeissflogVaregg Fleridrett29:58+15:27
17Signe Lier HansenTIF Viking39:44+25:13
Stella S. DahleFana ILdiskvalifisert
Stella SlettmoVaregg Fleridrettdiskvalifisert

HN

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL12:10
2Emil HeksemFana IL14:55+2:45
3Emil Øye KragsethIL Gular20:03+7:53
4Sjur GrønnevetIL Gular21:02+8:52
5Filip HausvikAskøy OL21:10+9:00
6Sigurd Nystuen SolliAskøy OL21:28+9:18
7Gard Nystuen SolliAskøy OL21:35+9:25
8Håvard Serck-HanssenTIF Viking22:39+10:29
9Øystein TuntlandBergens TF23:18+11:08
10Jakob Iversen PausAskøy OL23:23+11:13
11Bjørge SolliAskøy OL24:56+12:46
11Elliot Brage SritharanAskøy OL24:56+12:46
Sven Arild JohannessenAskøy OLdiskvalifisert
Thord Nystuen SolliAskøy OLdiskvalifisert

H-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett22:24
2Oskar HeksemFana IL24:48+2:24
3Kristoffer Heldal HersvikFana IL29:52+7:28
4Marius GuibertVaregg Fleridrett30:31+8:07
5Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett35:18+12:54
6Mats Askeland HalvorsenGneist, IL38:27+16:03
Martin Shields LøklingGneist, ILdiskvalifisert

H13-15

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18:39
2Brage Bell LysakerFana IL18:58+0:19
3Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett22:33+3:54
Vegard Velle SivertsenBergens TFdiskvalifisert

H16-18

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF17:57
2Birk Bell LysakerFana IL18:07+0:10
3Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18:13+0:16
4Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18:27+0:30
5Erik BohneVaregg Fleridrett19:58+2:01
6Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett20:25+2:28
7Mathias HeradstveitGneist, IL21:19+3:22
8Lars Schjølberg EvensenGneist, IL21:21+3:24
9Tage RosenlundVaregg Fleridrett21:43+3:46
10Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF21:51+3:54
11Sigve Rygg EikelandBergens TF23:54+5:57
12Ulrik HellenTIF Viking24:36+6:39
13Sindre Haaland WesterbøGneist, IL25:48+7:51
14Eirik Bjerke OtteråTIF Viking26:18+8:21
15Vegard SkeieBergens TF30:14+12:17

H19-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus GjerstadVaregg Fleridrett15:06
2Andreas G. PoldenGneist, IL16:09+1:03
3Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett16:42+1:36
4Erlend GjestemoenBergens TF17:44+2:38
5Niklas ProforsVaregg Fleridrett18:43+3:37
6Bjørn Johannessen FieldGneist, IL18:50+3:44
7Andreas BergeOs Orienteringsklubb19:01+3:55
8Lars RøttingenIL Gular19:11+4:05
9Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett19:21+4:15
10Eirik BjørkevollOdda OL20:32+5:26
11Gard E. JørgensenGneist, IL21:53+6:47
12Knut UtneFana IL22:11+7:05
13Andrea AlettiBergens TF26:51+11:45
14Alexander Olsen LoodtzGneist, IL49:30+34:24
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Sturle NordeideGneist, ILikke startet

H40-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarte EikangerGneist, IL16:36
2Ronny RykkjeVaregg Fleridrett16:44+0:08
3Tore NymarkVaregg Fleridrett17:15+0:39
4Per Arne AadlandSamnanger IL17:56+1:20
5Bjart Are HellenTIF Viking18:47+2:11
6Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett19:20+2:44
7Øistein StemmeHordaveg BIL19:29+2:53
8Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett19:55+3:19
9Bjørn HøllelandFana IL20:06+3:30
10Kjetil DammTIF Viking20:54+4:18
11Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL21:00+4:24
12Sverre OttesenVaregg Fleridrett21:14+4:38
13Jan SteinegerGneist, IL21:21+4:45
14Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett21:24+4:48
15Helge RosenlundVaregg Fleridrett21:25+4:49
16Pål ThomassenVaregg Fleridrett22:39+6:03
17Ole TørnqvistFana IL23:00+6:24
18Helge EmhjellenIL Gular25:30+8:54
19Lars FjellangerFana IL26:11+9:35
20Lars SveenBergens TF27:09+10:33
21Tore Svein NeseAskøy OL27:55+11:19
22Matti TorgersenBergens TF31:53+15:17
23Sindre EkrheimBergens TF40:53+24:17
Arne JohannesenIL Gulardiskvalifisert

H60-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett21:07
2Knut GjestemoenBergens TF24:19+3:12
3Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett24:21+3:14
4Jørn TorgersenTIF Viking24:38+3:31
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking26:27+5:20
6Jan Olav OrmbergFana IL29:41+8:34
7Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL30:37+9:30
8Halvdan Ramberg MoeFana IL30:43+9:36
Magnus NatåsBergens TFdiskvalifisert
Per HauglandÅrstad ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor