Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: onsdag 14 mars 2018

DA

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett1:03:15
2Mariann ScheiTIF Viking1:40:49+37:34

HA

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar RøenVaregg Fleridrett40:52
2Rune NygaardIL Gular41:49+0:57
3Petter Marki ErichsenKristiansand OK42:07+1:15
4Kristian RykkjeVaregg Fleridrett42:48+1:56
5Birk Bell LysakerFana IL43:41+2:49
6Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett43:57+3:05
7Magne KnudsenGneist, IL43:59+3:07
8Tore NymarkVaregg Fleridrett44:57+4:05
9Mathias RosenlundVaregg Fleridrett49:04+8:12
10Andreas DaleBergens TF49:45+8:53
11Tom Eirik EikangerIL Gular50:58+10:06
12Bjørn Johannessen FieldGneist, IL52:19+11:27
13Andreas G. PoldenGneist, IL54:07+13:15
14Kjetil DammTIF Viking54:41+13:49
15Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL54:42+13:50
16Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett56:58+16:06
17Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett58:23+17:31
18Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett58:41+17:49
19Sverre OttesenVaregg Fleridrett58:54+18:02
20Jan KocbachFana IL1:11:54+31:02
21Torgeir StrandFana IL1:15:14+34:22
22Øistein StemmeHordaveg BIL1:21:34+40:42
Harald SodemannUBILdiskvalifisert

DB

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Bog VikaneFana IL41:24
2Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett42:16+0:52
3Tove AasheimVaregg Fleridrett51:50+10:26
4Siren GreveBergens TF1:22:12+40:48
Birte NordeideGneist, ILdiskvalifisert

HB

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund HansenTIF Viking35:15
2Knut UtneFana IL41:06+5:51
3Jan HauglandÅrstad IL44:55+9:40
4Martin Stustad45:44+10:29
5Kjell Erik Myre46:44+11:29
6Erik JohannessenHordaveg BIL47:14+11:59
7Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett47:38+12:23
8Øistein BøeFana IL47:42+12:27
9Sturla Stemshaug49:03+13:48
10Heikki Savolainen49:09+13:54
11Sturle NordeideGneist, IL52:19+17:04
12Matti TorgersenBergens TF55:28+20:13
13Ørjan Eirik ValestrandFana IL58:26+23:11
14Erling StrandBergens TF1:19:05+43:50
15Knut Hestenes1:24:24+49:09
Olav LofthusHordaveg BILdiskvalifisert
Svein RosselandHordaveg BILdiskvalifisert

DC

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF30:17
2Liv Sylvi MeyerGneist, IL30:21+0:04
3Mai Helen LingaIL Gular32:10+1:53
4Ingjerd SognnæsBergens TF52:10+21:53

HC

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rolf NordOs Orienteringsklubb26:11
2Magne RaadalFana IL26:55+0:44
3Lars SveenBergenslærerne BIL27:32+1:21
4Brage Bell LysakerFana IL28:34+2:23
5Håkon Haugland36:19+10:08
6Gunnar J. AlsakerÅrstad IL38:48+12:37
7Øistein PaulsenBergens TF40:45+14:34
8Per VikaneFana IL41:27+15:16
9Kristian Hj. FalchIL Gular56:05+29:54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor