Eventor

Norsk Orienterings sentrale IT-system

 
 

Annonser

IOF Eventor

Offisiell resultatliste for Nattcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: onsdag 17 januar 2018

DA

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann ScheiTIF Viking1:50:55
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Helen MartinsenIL Gularikke startet
Dagrun Daltveit SlettebøFana ILikke startet
Christiane TrösseVaregg Fleridrettikke startet

HA

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular51:51
2Tom Eirik EikangerIL Gular55:08+3:17
3Oskar RøenVaregg Fleridrett58:05+6:14
4Petter Marki ErichsenKristiansand OK1:01:07+9:16
5Andreas DaleBergens TF1:01:59+10:08
6Erik BohneVaregg Fleridrett1:02:35+10:44
7Magne KnudsenGneist, IL1:03:52+12:01
8Birk Bell LysakerFana IL1:09:57+18:06
9Per Arne AadlandSamnanger IL1:11:57+20:06
10Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett1:20:25+28:34
11Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1:25:52+34:01
12Kjetil DammTIF Viking1:28:05+36:14
13Øistein StemmeHordaveg BIL1:38:21+46:30
14Torgeir StrandFana IL1:42:44+50:53
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Tor SørevikTIF Vikingdiskvalifisert
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Tord Bell MykingFana ILikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

DB

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL51:10
2Tove AasheimVaregg Fleridrett1:04:35+13:25
3Hege FjellbirkelandIL Gular1:05:13+14:03
4Siren GreveBergens TF1:38:08+46:58
5Birte NordeideGneist, IL2:04:50+1:13:40
Kristine Bog VikaneFana ILdiskvalifisert
Liv OrmbergGneist, ILdiskvalifisert
Kirsti LysakerFana ILikke startet
Rannveig NordhagenFana ILikke startet

HB

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein BøeFana IL44:12
2Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett49:27+5:15
3Heikki Savolainen50:33+6:21
4Stig TenoldNHH BIL51:44+7:32
5Jan HauglandÅrstad IL53:01+8:49
6Sturla Stemshaug54:27+10:15
7Erik JohannessenHordaveg BIL59:37+15:25
8Vemund HansenTIF Viking1:00:00+15:48
9Svein RosselandHordaveg BIL1:05:05+20:53
10Kjell Erik MyreHordaveg BIL1:16:15+32:03
11Knut UtneFana IL1:17:01+32:49
12Knut Hestenes1:24:36+40:24
13Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:28:17+44:05
Dag SlettenBergens TFdiskvalifisert
Stein Ove DyngelandStatoil BILdiskvalifisert
Martin Stustaddiskvalifisert
Atle AlvheimFana ILikke startet
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrettikke startet
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet

DC

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mai Helen LingaIL Gular47:35
2Nina SoligardBergens TF48:39+1:04
3Liv Sylvi MeyerGneist, IL1:03:47+16:12
4Karen Clementsen KayserFana IL1:43:42+56:07
Vibeke NymoVaregg Fleridrettdiskvalifisert
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Kårhild Husby NordstadNTNUIikke startet

HC

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars SveenBergenslærerne BIL46:07
2Per VikaneFana IL53:00+6:53
3Håkon HauglandStatoil BIL1:16:55+30:48
4Ketil NummedalFana IL1:20:30+34:23
5Ragnar KayserFana IL1:42:27+56:20
6Øistein PaulsenBergens TF1:49:55+1:03:48
7Rolf NordOs Orienteringsklubb1:51:00+1:04:53
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert
Harald LyngtunFana ILikke startet
Brage Bell LysakerFana ILikke startet
Jan Olav OrmbergFana ILikke startet
Per VoldFana ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

© Norges Orienteringsforbund