Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nyttårsløpet, OK Moss

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, OK Moss
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: mandag 31 desember 2018

N-åpen

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering15:4910:32
0Ingvild Veimo LarsenNOTEAM52:2734:58
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL19:5413:16
0Sturla SigurdssonStokke IL19:5813:18

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering25:0411:56
0Silje Veimo LarsenNOTEAM33:3515:59

D 11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Aune JakobsenOK Moss32:4014:50
2Erle Elise WoldOK Moss50:25+17:4522:54
3Erle  WetterhusOK Moss50:30+17:5022:57

D 13-14

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erika Lind-LarsenOK Moss49:3315:59
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss50:53+1:2016:24
3Marie  SaugestadNydalens SK59:17+9:4419:07
4Julie Sophie WoldOK Moss59:25+9:5219:10

D 15-16

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1:17:0221:23

D 17-

4 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid GulbrandsenNTNUI40:188:45
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK42:41+2:239:16
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering43:24+3:069:26
4Marthe GløersenBækkelagets SK44:39+4:219:42
5Aurora GjølsjøOK Moss51:07+10:4911:06
6Kristin Melby JacobsenLardal OL53:54+13:3611:43
7Tina KallesonOppsal Orientering55:32+15:1412:04
8Karoline BjørnerødOK Moss58:08+17:5012:38
9Kari ChristiansenSandefjord OK1:00:26+20:0813:08
10Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1:02:06+21:4813:30
11Malin EijsinkNydalens SK1:06:00+25:4214:20
12Hedvig ÅstebølNTNUI1:10:28+30:1015:19
13Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1:11:35+31:1715:33
14Solveig Moen LetmolieEiker OL1:12:00+31:4215:39
Hedda Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert

D 40-

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cathrine LillestrandTrøsken IL56:4115:44
2Anne NilsenÅs-NMBU Orientering56:46+0:0515:46
3Hanne WoldOK Moss59:44+3:0316:35
4Torunn Økern JensenRingerike OL1:12:04+15:2320:01
5Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1:13:13+16:3220:20
6Trude HansenBerger og Svelvik OL1:18:05+21:2421:41

D 50-

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth  RømckeOK Moss48:5313:34
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering49:46+0:5313:49
3Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering52:01+3:0814:26
4Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering53:20+4:2714:48
5Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering56:24+7:3115:40
6Margrete EngzeliusAsker Skiklubb59:00+10:0716:23
7Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL59:27+10:3416:30
8Karin EriksenOL Tønsberg og omegn1:00:32+11:3916:48
9Heidi BørstadSarpsborg OL1:09:21+20:2819:15

D 60-

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SørumIndre Østfold OK1:15:0220:50
2Reidun BraathenOK Moss1:16:34+1:3221:16
3Inger NergaardStokke IL1:37:45+22:4327:09
Elisabeth RødAndebu ILdiskvalifisert

D 70-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1:17:2121:29

H -10

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vemund Veimo LarsenNOTEAM43:0320:30
0Tore Lind-LarsenOK Moss43:0220:29
0Alfred  NikolaisenOppsal Orientering23:2311:08

H 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL24:4411:14
Anders Hovgaard EisvangOK Mossdiskvalifisert

H 13-14

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL38:5512:33
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn1:08:08+29:1321:58

H 15-16

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering36:247:54
2Alfred BjørnerødOK Moss38:03+1:398:16
3Anselm ReichenbachOppsal Orientering45:48+9:249:57
Tor Erling GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Sigurd RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 17-

5 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK38:156:42
2Audun HeimdalNTNUI39:22+1:076:54
3Herman Ryen MartinsenNTNUI39:25+1:106:54
4Henrik EijsinkNydalens SK39:35+1:206:56
5Håkon Raadal BjørloNTNUI39:44+1:296:58
6Anders VisterNydalens SK41:04+2:497:12
7Rasmus Rørholt  TheisenNTNUI41:07+2:527:12
8Sigurd Myhre AndreassenHalden SK44:01+5:467:43
9Thomas RuudOppsal Orientering45:39+7:248:00
10Aslak HeimdalKonnerud IL47:13+8:588:17
11Ludvig RødnesOppsal Orientering52:23+14:089:11
12Are WigaardNTNUI53:06+14:519:18
13Linus OlhansÅs-NMBU Orientering54:48+16:339:36
14Lavran ThorstensenNTNUI1:02:46+24:3111:00
15Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI1:03:43+25:2811:10
16Truls OsenVestre Akers SK1:10:39+32:2412:23
17Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:10:44+32:2912:24
18Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1:20:38+42:2314:08
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 40-

4 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen DanevadFredrikstad SK39:478:38
2Jørgen FrøydLarvik OK41:05+1:188:55
3Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK42:18+2:319:11
4Tommy JauhojärviAsker Skiklubb42:27+2:409:13
5Espen BekhusFredrikstad SK43:11+3:249:23
6Henning SpjelkavikIL Tyrving44:03+4:169:34
7Steinar LandeBø OL45:15+5:289:50
8Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering45:36+5:499:54
9Henning Bratland CarlsenOK Moss48:36+8:4910:33
10Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK53:08+13:2111:33
11Kyrre GranFet OL1:01:31+21:4413:22
12Tor RingstadHedrum OL1:01:37+21:5013:23
13Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:02:49+23:0213:39

H 50-

4 600 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering40:238:46
2Tore BjørnerødOK Moss43:09+2:469:22
3Kjetil BjørloHalden SK45:20+4:579:51
4Stein BlomsethLillomarka OL46:08+5:4510:01 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Vidar  BenjaminsenLillomarka OL46:26+6:0310:05
6Lars EnerhaugenModum OL46:41+6:1810:08
7Svein MelbySarpsborg OL46:50+6:2710:10
8Jan Tore HenriksenNydalens SK47:14+6:5110:16
9Dag BrenåsVarteig OL47:34+7:1110:20
9Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering47:34+7:1110:20
11Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL48:43+8:2010:35
12Frank LøwengreenFredrikstad SK49:18+8:5510:43
13Hallvard FjærLillomarka OL50:43+10:2011:01
14Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering53:49+13:2611:41
15Finn Henry LillestrandTrøsken IL54:46+14:2311:54
16Ole IngesenSarpsborg OL55:04+14:4111:58
17Guttorm L EggeOslostudentenes IK55:46+15:2312:07
18Axel  TheisenMellembygd OL56:02+15:3912:10
19Martin GranlyLillomarka OL56:44+16:2112:20
20Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1:00:53+20:3013:14
21Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1:01:20+20:5713:20
22Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1:02:35+22:1213:36
23Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1:03:20+22:5713:46
24Even Woldstad HanssenEiker OL1:03:58+23:3513:54
25Axel  BromanderFredrikstad SK1:06:15+25:5214:24
26Lasse ArnesenHeming Orientering1:12:29+32:0615:45
27Oskar KaaløySandefjord OK1:42:53+1:02:3022:21

H 60-

3 600 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild  KirkerødSarpsborg OL33:309:18
2Torgeir StrandhagenRøyken OL36:15+2:4510:04
3Øystein KildahlØstmarka OK40:17+6:4711:11
4Sture OttesenIndre Østfold OK40:24+6:5411:13
5Karl Aasmund ErøyOK Moss42:50+9:2011:53
6Ove MartinsenHauketo IF43:20+9:5012:02
7Peter KlavenessMåren OK43:28+9:5812:04
8Hans HusebySarpsborg OL43:31+10:0112:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF43:31+10:0112:05
10Tormod ØvergaardVestre Akers SK45:08+11:3812:32
11Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss50:57+17:2714:09
12Ragnar Niemi BergStokke IL54:17+20:4715:04
13Lars KlyveOppsal Orientering54:19+20:4915:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Pål Woldstad HanssenEiker OL55:03+21:3315:17
15Bjørn  ÅstorpSarpsborg OL56:08+22:3815:35
16Roy GjerdingOK Moss56:34+23:0415:42
17Per OsenVestre Akers SK56:46+23:1615:46
18Rune HultgreenIL GeoForm1:00:05+26:3516:41
19Elling AakreAndebu IL1:01:30+28:0017:05
20Jan SveenRaumar Orientering1:07:20+33:5018:42
21Harald BaugerOK Moss1:07:40+34:1018:47

H 70-

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF48:0213:20
2Per Reidulf HolmOK Moss48:32+0:3013:28
3John Thomas PetersenNittedal OL55:25+7:2315:23
4Jan JansenOK Moss59:59+11:5716:39
5Ola BækkevoldOK Moss1:02:30+14:2817:21
6Per Oscar  SagestadOK Moss1:07:14+19:1218:40
7Trond WettergreenDriv IL1:08:20+20:1818:58
8Øystein MadsenHaugerud IF1:10:24+22:2219:33
9Jon C. FougnerHeming Orientering1:12:01+23:5920:00
10Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:16:16+28:1421:11
11Klaus EngenEidskog OL1:20:54+32:5222:28
12Stein KorenOK Moss1:34:20+46:1826:12
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

B-åpen 3km

3 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm40:4413:08
2Thomas TubbehaugenOK Moss51:12+10:2816:30
3Sunniva Nergaard BergStokke IL51:29+10:4516:36
4Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering54:22+13:3817:32
5Anne-Grete AustadRaumar Orientering55:01+14:1717:44
6Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL58:26+17:4218:50
7Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL59:16+18:3219:07
8Martin Hovgaard EisvangOK Moss1:00:58+20:1419:40
9Stine AustadRaumar Orientering1:01:23+20:3919:48
10Sharon BroadwellIL GeoForm1:03:47+23:0320:34
11Adam  KristiasenOK Moss1:10:43+29:5922:48
12Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1:13:36+32:5223:44
13Bjørn AarbuVarteig OL1:20:31+39:4725:58
14Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:24:55+44:1127:23
15Eli Tufte HanssenEiker OL1:37:11+56:2731:20
16Tor Mollat EriksenOK Moss1:40:16+59:3232:20
17Viljar Johan FemoenOK Moss1:45:07+1:04:2333:54
18Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:45:10+1:04:2633:55
19Odd Egil  FrognerOL Tønsberg og omegn1:56:59+1:16:1537:44
Matthew NgOslostudentenes IKdiskvalifisert

C-åpen 2km

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage  KristiansenOK Moss49:4022:34
2Liv Edle  GrønstadGimle IF1:30:14+40:3441:00
Thore LøkenOK Mossdiskvalifisert
Tove TesdalIndre Østfold OKdiskvalifisert

A-åpen 5km

4 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Engzelius GylverNTNUI50:2610:57
2Joar GjerdahlKonnerud IL50:33+0:0710:59
3Selma KristiasenOK Moss1:13:52+23:2616:03
4Vegar KristiansenOK Moss1:42:30+52:0422:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor