Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 3
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: onsdag 16 mai 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (1 svar)

N-åpen

1 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sander Ryste OddenSarpsborg OL20:0012:07
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK28:5517:31
0Ville Emil WingstedtHalden SK12:357:37
0Betina ArnesenIndre Østfold OK25:2615:24
0Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss36:4322:15
0Stian LillegårdLillomarka OL17:0110:18
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL31:0418:49
Trym BreimoOK Mossikke startet
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKikke startet

D 11-12

2 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL16:287:19
2Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL17:33+1:057:48
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK22:33+6:0510:01
Ingrid SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKikke startet
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SKikke startet

D 13-16C

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sylvia DannevigHalden SK21:479:40
Marikken ChristensenSarpsborg OLikke startet

D -16

2 910 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Embla ØvretveitFredrikstad SK26:189:02
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK26:58+0:409:16
3Emma Helene OlsenHalden SK30:42+4:2410:32
4Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK31:16+4:5810:44
5Alexandra AngvollFredrikstad SK32:32+6:1411:10
6Frida Hovgaard EisvangOK Moss33:26+7:0811:29
7Vilde RetteraasenIndre Østfold OK35:59+9:4112:21
8Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss36:54+10:3612:40
9Elma Sagli GudimIndre Østfold OK38:03+11:4513:04
10Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL38:32+12:1413:14
Marie Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert
Julie Sophie WoldOK Mossdiskvalifisert
Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
Amalie LøkkebergFredrikstad SKdiskvalifisert
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLikke startet

D 17-

2 910 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iliana IlievaHalden SK20:457:07
2Aurora GjølsjøOK Moss22:04+1:197:34
3Lone MalmgrenHalden SK22:13+1:287:38
4Anja WingstedtHalden SK23:57+3:128:13
5Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss27:46+7:019:32
6Runa Lien BackstrømHalden SK28:55+8:109:56
7Selma KristiansenOK Moss33:13+12:2811:24
8Marie Lindløv JensenSarpsborg OL37:29+16:4412:52
9Camilla ImrikFredrikstad SK39:09+18:2413:27
10Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK42:10+21:2514:29
11Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL44:58+24:1315:27
12Anna Maria Ryste OddenSarpsborg OL51:41+30:5617:45
Hanne WoldOK Mossdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossikke startet
Maren NorderudIL Tyrvingikke startet
Julie Hilland AndersenHalden SKikke startet
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKikke startet

D 50-

2 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK31:1210:43
2Tone Karina IngesenSarpsborg OL32:17+1:0511:05
3Wenche LindløvSarpsborg OL34:25+3:1311:49
4Heidi BørstadSarpsborg OL34:34+3:2211:52
5Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK35:28+4:1612:11
6Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL46:40+15:2816:02
7Anne SørlienGjø-Vard OL47:00+15:4816:09

H 11-12

2 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL22:3310:01
2Martin BryggenHalden SK24:33+2:0010:54
3Birk BreimoOK Moss29:04+6:3112:55
4Brage KristiansenOK Moss32:41+10:0814:31

H 13-16C

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias ThoresenHalden SK24:0110:40

H -16

2 910 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christopher LadimOK Moss21:007:12
2Alfred BjørnerødOK Moss22:09+1:097:36
3Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK22:12+1:127:37
4Sondre LadimOK Moss22:57+1:577:53
5Ludvik SætherFredrikstad SK23:02+2:027:54
6Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL23:45+2:458:09
7Sigurd Saxe SandvikHalden SK24:24+3:248:23
8Martin BrækkeHalden SK24:42+3:428:29
9Alf Kristian HelleHalden SK25:59+4:598:55
10Adam KristiansenOK Moss28:36+7:369:49
11Jonathan EylertsenHalden SK28:51+7:519:54
12Peder BryggenHalden SK29:56+8:5610:17
13Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL41:07+20:0714:07
Thomas BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKikke startet

H 17-

2 910 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Göran WinbladRehns BK17:085:53
2Stepán MudrákFredrikstad SK20:24+3:167:00
3Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL20:25+3:177:00
4Henrik OttesenFredrikstad SK20:58+3:507:12
5Lacho IlievHalden SK21:23+4:157:20
6Tore SandvikHalden SK21:49+4:417:29
7Sondre OttesenFredrikstad SK21:56+4:487:32
8Henning Bratland CarlsenOK Moss21:57+4:497:32
9Håkon GjerdeIndre Østfold OK24:05+6:578:16
10Eirik ImrikFredrikstad SK24:15+7:078:20
11Magne SætherFredrikstad SK25:17+8:098:41
12Bjørn BrækkeHalden SK25:41+8:338:49
13Runar Saur ModahlFredrikstad SK26:24+9:169:04
14Asle Sagli GudimIndre Østfold OK27:37+10:299:29
15Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK27:55+10:479:35
16Pål AngvollFredrikstad SK29:01+11:539:58
17Vegar ArnesenIndre Østfold OK31:51+14:4310:56
18Anders BrynildsenFredrikstad SK34:15+17:0711:46
19Sindre ValsgårdIndre Østfold OK37:26+20:1812:51
20Morten BreimoOK Moss37:37+20:2912:55
21Jon Roar OddenSarpsborg OL38:28+21:2013:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
Thomas BedinIndre Østfold OKikke startet
Morten TangenOK Mossikke startet

H 50-

2 910 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK24:508:32
2Jan GranstedtHalden SK25:29+0:398:45
3Ole IngesenSarpsborg OL26:48+1:589:12
4Tormod JensenSarpsborg OL26:53+2:039:14
5Øystein JensenSarpsborg OL26:58+2:089:16
6Dag BrenåsVarteig OL27:31+2:419:27
7Jan MolstadGjø-Vard OL32:07+7:1711:02
8Tom WahlgrenSarpsborg OL34:49+9:5911:57
9Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK35:31+10:4112:12
Tor Ragnar AndersenHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018