Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 27 mai 2018

N-åpen

1 390 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF19:5214:17
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving20:3214:46
0Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb20:5415:02
0Kristian KaiserSturla, IF9:106:35
0Herman Finstad LandIL Tyrving15:5811:29
0Elias MolundIL Tyrving17:1112:21
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL17:3012:35
0Maia Maudal PettersenKongsberg OL18:0112:57
0Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering11:528:32
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb13:079:26
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10:237:28
0Simen ÅnensenOppsal Orientering11:138:04

D -10

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Astrid ReuschHeming Orientering25:3312:46
0Erle FosstveitRaumar Orientering53:2426:42
0Oda OpsethRingerike OL30:5015:25
0Frida HopeModum OL35:3117:45
0Ida Amundsen BjørkliRingerike OL33:2716:43
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL24:5612:28

D 11-12

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Størmer-AntonsenNydalens SK13:296:44
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb17:12+3:438:36
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL22:45+9:1611:22
4Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL26:53+13:2413:26
5Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering27:44+14:1513:52
6Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering44:09+30:4022:04
7Linea Kalleson RøedOppsal Orientering1:02:11+48:4231:05

D 11-12N

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering20:2810:56

D 13-14

3 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vida Helland-HansenIL Tyrving33:2710:06
2Nora Christine HansenAsker Skiklubb35:58+2:3110:51
3Hannah Syrdal ØenHeming Orientering36:15+2:4810:57
4Anne ØstvoldHeming Orientering44:19+10:5213:23
Marie ScheeleNydalens SKikke startet

D 13-16C

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild SøreideRingerike OL28:199:43

D 15-16

4 270 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stella HolmboeIL Tyrving37:048:40
2Ida Marie FlågenHeming Orientering46:45+9:4110:56
3Noor Dirro-HeluMåren OK48:30+11:2611:21
4Luciana Maria SvadsMåren OK52:08+15:0412:12
5Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering59:53+22:4914:01

D 17-A kort

4 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine AustadRaumar Orientering42:279:56
2Lina Undrum MariussenOppsal Orientering43:39+1:1210:13

D 17-B

3 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild MyhrAsker Skiklubb40:2012:11
2Anna Austad SveenRaumar Orientering41:18+0:5812:28
3Inger-Helene CarlsenSturla, IF54:14+13:5416:23
4Eli Tufte HanssenEiker OL1:02:23+22:0318:50

D 17-N

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-18

4 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn Mei WaalerMåren OK49:0410:38
2Carmen DirroMåren OK1:19:17+30:1317:11

D 40-

4 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runa Lien BackstrømHalden SK36:337:55
2Jorun RuudAsker Skiklubb36:55+0:228:00
3May Ingela HopeModum OL42:15+5:429:09
4Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering42:36+6:039:14
5Marit B. EithunNittedal OL44:47+8:149:42
6Elin KallesonOppsal Orientering46:56+10:2310:10
7Tone SkramRøyken OL47:31+10:5810:18
8Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering53:24+16:5111:35
9Gunn Elin RudiHadeland OL57:26+20:5312:27
10Marianne ReuschHeming Orientering1:23:01+46:2818:00
Britta FismenFossum IFikke startet
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKikke startet

D 50-

3 640 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb29:538:12
2Tove StrandMåren OK30:52+0:598:28
3Marianne NjåsteinIL Tyrving32:38+2:458:57
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering33:01+3:089:04
5Hege SolerødGjø-Vard OL33:10+3:179:06
6Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL34:05+4:129:21
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb34:57+5:049:36
8Randi NicolaisenAsker Skiklubb35:04+5:119:38
9Anne Kristine NorderudIL Tyrving35:14+5:219:40
10Bjørg SvanbergRøyken OL35:42+5:499:48
11Berit BergeIL Tyrving36:29+6:3610:01
12Vanja StaffOL Toten-Troll37:24+7:3110:16
13Berit DanielsenIL Tyrving37:25+7:3210:16
14Unni RyeAsker Skiklubb37:47+7:5410:22
15Else GrandalIL Tyrving38:00+8:0710:26
16Kjersti SkantzeIL Tyrving38:15+8:2210:30
17Ida SyversenRøyken OL39:07+9:1410:44
18Helle HundseidIL Tyrving41:34+11:4111:25
19Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb42:26+12:3311:39
20Anna GöhlmanIL Tyrving45:03+15:1012:22
21Margrete EngzeliusAsker Skiklubb46:58+17:0512:54
22Anne-Grete AustadRaumar Orientering47:42+17:4913:06
23Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb48:34+18:4113:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
24Grete BerntsenMåren OK51:08+21:1514:02
25Merete UndelandSturla, IF51:51+21:5814:14
26Siw SolstadIL Tyrving53:48+23:5514:46
Maria TorgersenBækkelagets SKikke startet
Eirin LodgaardByåsen ILikke startet

D 60-

3 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK27:508:18
2Wenche HultgreenIL Tyrving29:56+2:068:56
3Margrete JørandliGjø-Vard OL32:28+4:389:41

D 65-

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL32:019:33
2Inger TiltnesIL Tyrving41:18+9:1712:19
3Aud KjemperudEiker OL46:03+14:0213:44
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving54:19+22:1816:12
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKikke startet

D 70-

2 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SkaugOppsal Orientering28:1211:11
2Kjersti ThoStabæk IF28:28+0:1611:17
3Marta StangModum OL32:45+4:3312:59
4Tea ForbergRond OL38:05+9:5315:06
5Sidsel SandelienHeming Orientering40:19+12:0715:59 Last ned GPS-spor i gpx-format

D 75-

2 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb33:1913:13
2Birgitte BekkelundRøyken OL37:56+4:3715:03
3Torunn Hege FrøvollSturla, IF39:08+5:4915:31
4Inger Lise BjordalOppsal Orientering43:05+9:4617:05

D 80-

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK37:4314:58

H -10

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering28:4114:20
0Magnus Rørlien JevanordFossum IF24:0112:00
0Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb19:279:43
0Magnus MolundIL Tyrving19:299:44
0Nikolai TesloHadeland OL23:2711:43
0Eskil OlaussenOppsal Orientering44:1422:07

H 11-12

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering13:156:37
2Mathias LinløkkenØstmarka OK13:38+0:236:49
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering14:12+0:577:06
4Erlend SommerheinFossum IF16:14+2:598:07
5Erlend OtterleiØstmarka OK17:08+3:538:34
6Lukas Jones ArnesenHeming Orientering17:14+3:598:37
7Jacob Finstad LandIL Tyrving20:53+7:3810:26
8Viktor Meland-TangenBækkelagets SK21:07+7:5210:33
9Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb23:12+9:5711:36
10Oskar HopeModum OL38:20+25:0519:10
Henrik KaiserSturla, IFikke startet
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKikke startet
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILikke startet

H 11-12N

1 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF11:516:20
2Mads Rørlien JevanordFossum IF13:29+1:387:12
3Linus Westerberg-HeltneSturla, IF14:38+2:477:49
4Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering19:05+7:1410:12

H 13-14

3 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb25:167:38
2Marius E. AamodtOppsal Orientering26:10+0:547:54
3Ask OlaussenOppsal Orientering32:30+7:149:49
4Vilmer NybergAsker Skiklubb37:07+11:5111:12
5Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering37:27+12:1111:18
6Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb46:42+21:2614:06
7Brage FosstveitRaumar Orientering58:04+32:4817:32

H 13-16C

2 910 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingikke startet

H 15-16

4 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1August Syrdal ØenHeming Orientering36:487:58
2Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb40:44+3:568:50
3Gaute FosstveitRaumar Orientering42:51+6:039:17
4Stian Måseide SørlieRaumar Orientering44:43+7:559:41
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll47:01+10:1310:11
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Eilev KvaaleAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 15-16B

3 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering55:5416:53

H 17-A kort

4 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter CarlsenSturla, IF39:438:36
2Even ErlienGjø-Vard OL43:02+3:199:20

H 17-B

3 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesse JenzenHadeland OL43:1213:03
2Thor NorderudIL Tyrving50:06+6:5415:08

H 17-C

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MautheModum OL38:2513:12

H 17-N

1 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Aasen WrightOppsal Orientering17:459:29
2Stian LillegårdLillomarka OL18:57+1:1210:08

H 17-18

5 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Kristian UndelandSturla, IF40:387:24
2Trygve MyhrAsker Skiklubb52:38+12:009:35

H 40-

5 490 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir HoffIL Tyrving40:437:24
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK41:21+0:387:31
3Pål SommerheinOK Horten42:36+1:537:45
4Anders SollienOL Toten-Troll44:13+3:308:03
5Torstein HoleNydalens SK44:55+4:128:10
6Tommy SkårbøRaumar Orientering46:29+5:468:28
7Fredrik LarsenIndre Østfold OK46:54+6:118:32
8Christian ReuschHeming Orientering47:40+6:578:40
9Kjetil MolundIL Tyrving52:43+12:009:36
10Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering54:03+13:209:50
11Håkon Meland-TangenBækkelagets SK54:33+13:509:56
12Trond FlaskerudOL Toten-Troll55:56+15:1310:11
13Håvard KvammeOL Toten-Troll57:35+16:5210:29
14Roger ØstvoldHeming Orientering1:08:40+27:5712:30
Bjørn BergeHadeland OLikke startet
Pål Christian IngierdBækkelagets SKikke startet

H 50-

4 510 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering29:486:36
2Dag Helland-HansenIL Tyrving30:34+0:466:46
3Onno VerberneOL Toten-Troll31:05+1:176:53
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK32:16+2:287:09
5Per SlungaardIL Tyrving33:14+3:267:22
6Gunnar HopeModum OL33:49+4:017:29
7Øyvind Roger HansenRøyken OL33:50+4:027:30
8Gjermund GravirAsker Skiklubb34:05+4:177:33
9Yngvar ChristiansenBækkelagets SK34:28+4:407:38
10Nils Harald StaffOL Toten-Troll34:30+4:427:38
11Egil EideIL Tyrving34:41+4:537:41
12Knut Erling ØenHeming Orientering34:48+5:007:42
13Kimme ArnesenHeming Orientering35:56+6:087:58
14Ole IngesenSarpsborg OL36:49+7:018:09
15Tore Voss FagervoldBærums Skiklub37:41+7:538:21
16Harald Eide-FredriksenHeming Orientering37:45+7:578:22
17Hallvard BergIL Tyrving38:03+8:158:26
18Anders FlågenHeming Orientering38:36+8:488:33
19Torstein KvaaleAsker Skiklubb38:44+8:568:35
20Hans Otto ØverbyKongsberg OL39:20+9:328:43
21Frode KamsvågIL Tyrving40:40+10:529:01
22Einar TesloHadeland OL40:47+10:599:02
23Terje HenriksenAsker Skiklubb41:16+11:289:09
24Bjørn BendiktsenKonnerud IL42:14+12:269:21
25Bjarte LindstadOL Toten-Troll42:19+12:319:22
26Lars HeggelundLierbygda OL42:45+12:579:28
27Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb43:13+13:259:34
28Phil ConwayKongsberg OL48:47+18:5910:49
29Stein Erik NordbøModum OL1:01:47+31:5913:41
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Arne TorgersenBækkelagets SKikke startet

H 60-

3 640 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving25:517:06
2Harald ThonSturla, IF26:05+0:147:09
3Harald HoviSkien OK26:24+0:337:15
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb28:15+2:247:45
5Øyvind SørlieHadeland OL28:52+3:017:55
6Reidar FossumAsker Skiklubb29:20+3:298:03 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF29:28+3:378:05
8Morten DueMåren OK29:34+3:438:07
9Lars-Erik FiskumIL Tyrving29:42+3:518:09
10Per SchancheAsker Skiklubb31:19+5:288:36
11Øyvind GylverAsker Skiklubb32:57+7:069:03
12Sigbjørn ModalsliFossum IF33:10+7:199:06
13John HofossHadeland OL36:52+11:0110:07
14Jan SveenRaumar Orientering37:37+11:4610:20
15Olav NipenIL Tyrving39:11+13:2010:45
16Don SkantzeIL Tyrving39:46+13:5510:55
Petter FureOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 65-

3 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor TrøanHadeland OL28:447:53
2Are EriksenOslostudentenes IK30:41+1:578:25
3Paul SkjakerHadeland OL32:07+3:238:49
4Per Ove TransethRøyken OL33:18+4:349:08
5Johan SwärdHadeland OL35:00+6:169:36
6Jan BøhleOL Trollo35:21+6:379:42
7Per ØhlckersIL Tyrving35:50+7:069:50
8Hans Lyder HaareKonnerud IL37:10+8:2610:12
9Arne TiltnesIL Tyrving38:04+9:2010:27
10Kjell SvanbergRøyken OL38:27+9:4310:33
11Egil HusethKamp/Vestheim IF40:02+11:1810:59

H 70-

3 350 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar SkoglundFossum IF28:588:38
2Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving30:28+1:309:05
3Dag Rønning JensenOL Trollo30:40+1:429:09
4Hasse BergstrømIL Tyrving31:27+2:299:23
5John Thomas PetersenNittedal OL32:36+3:389:43
6Roar BjordalOppsal Orientering33:18+4:209:56
7Helge LyeIL Tyrving34:59+6:0110:26
8Bård StangModum OL37:35+8:3711:13
9Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering38:10+9:1211:23
10Kjell GrønhovdModum OL39:51+10:5311:53
11Erik Johan GrorudHaslum IL40:20+11:2212:02
12Alf Johan HjelmtvedtEiker OL41:49+12:5112:28
13Trond WettergreenDriv IL44:26+15:2813:15
14Bjørn SpjelkavikIL Tyrving44:32+15:3413:17
15Bjørn SandelienHeming Orientering1:01:55+32:5718:28
Øystein SkappelLillehammer OKikke startet

H 75-

3 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF30:529:12
2Elling FrøvollSturla, IF38:29+7:3711:29
3Øystein MadsenHaugerud IF40:33+9:4112:06
4Ivar Louis BergSturla, IF46:44+15:5213:57
5Jon C. FougnerHeming Orientering48:03+17:1114:20
6Erling TidemannLommedalens IL53:58+23:0616:06
7Eivind HagenHadeland OL55:45+24:5316:38
8Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:01:09+30:1718:15

H 80-

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per MeilandLommedalens IL49:0219:27
Iver RognstadHadeland OLikke startet

H 85-

2 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK35:1213:58
2Sverre ThuneRingerike OL50:53+15:4120:11

Direkte AL

5 490 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bo EngdahlIL Koll36:456:41
2Jørgen MårtenssonModum OL40:55+4:107:27
3Morten Nilstad PettersenIL Tyrving43:25+6:407:54
4Charles HalaasFossum IF44:43+7:588:08
5Vegard Brun SagaIL Tyrving46:35+9:508:29
6Einar GisholtFossum IF48:02+11:178:44
7Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll50:11+13:269:08
8Hans JevanordFossum IF50:24+13:399:10
9Anders ØpstadAsker Skiklubb51:12+14:279:19 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Kine DirroMåren OK53:02+16:179:39
11Tor StrandRaumar Orientering54:13+17:289:52
12Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering55:11+18:2610:03
13Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb56:38+19:5310:18
14Trond BrevikFossum IF59:48+23:0310:53
15Brett WeihartHestra IF1:04:57+28:1211:49
16Tormod ØvegaardVestre Akers SK1:08:12+31:2712:25
17Knut-Anders LøkenFossum IF1:08:45+32:0012:31
Hans Olav HygenØstmarka OKikke startet
Rune ScheeleNydalens SKikke startet

Direkte B

3 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Anders YtterbøAsker Skiklubb30:349:14
2Dag Otter JohansenAsker Skiklubb32:40+2:069:52
3Camilla FosstveitRaumar Orientering34:56+4:2210:33
4Eldri HoloFossum IF35:30+4:5610:43
5Jakob Bakker TelnesAsker Skiklubb37:10+6:3611:13
6Yngve SwardHadeland OL39:32+8:5811:56
7Laila ThomassenModum OL39:53+9:1912:02
8Inger FinstadRaumar Orientering44:40+14:0613:29
9Kari UndrumElverum OK47:39+17:0514:23
10Ingvill HoftunAsker Skiklubb50:26+19:5215:14
11Tanja AppenzellerFossum IF1:14:23+43:4922:28
Helene ScheeleNydalens SKikke startet

Direkte C

2 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette MaudalKongsberg OL31:1710:45
2Anne Gro SommerheinFossum IF37:42+6:2512:57
3Maja Kalleson RøedOppsal Orientering43:05+11:4814:48
4Knut BjerknesRøyken OL46:02+14:4515:49

D 19-

5 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese HaareKonnerud IL43:197:53
2Mariann UlvestadBækkelagets SK45:33+2:148:17
3Tone E LyeNydalens SK47:56+4:378:43
4Louise OramBækkelagets SK49:32+6:139:01
5Solveig BlandkjennIL Tyrving56:11+12:5210:14
6Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:01:48+18:2911:15
Marte NarumNydalens SKikke startet
Fanny Horn BirkelandLillehammer OKikke startet

H 19-

6 990 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard LucasenFredrikstad SK38:545:33
2Audun WeltzienIL Tyrving39:28+0:345:38
3Vetle ChristiansenBækkelagets SK42:07+3:136:01
4Sindre SandvenBækkelagets SK44:04+5:106:18
5Erik ThorssonIL Tyrving44:20+5:266:20
6Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK44:59+6:056:26
7Sami HämälistöTurun Metsänkävijät45:06+6:126:27
8Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering45:30+6:366:30
9Espen JakobsenIL Tyrving45:36+6:426:31
10Lavran ThorstensenOppsal Orientering47:22+8:286:46
11Thomas NipenBækkelagets SK47:26+8:326:47
12Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving47:30+8:366:47
13Kristoffer JacobsenIL Tyrving48:19+9:256:54
14Ola Marius PedersenOppsal Orientering48:29+9:356:56
15Jan Richard EriksenAsker Skiklubb48:39+9:456:57
16Mathias NipenBækkelagets SK49:26+10:327:04
17David LøverModum OL49:30+10:367:04
18Ludvig RødnesOppsal Orientering49:48+10:547:07
19Are WigaardOppsal Orientering50:59+12:057:17
20Lars GrønhovdModum OL52:17+13:237:28
21Gunnar A FiskumIL Tyrving53:34+14:407:39
22Bent Erik SkaugOppsal Orientering57:01+18:078:09
23Arild AndresenFossum IF59:28+20:348:30
24Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1:00:36+21:428:40
25Sindre LangaasNydalens SK1:00:38+21:448:40
26Marius StaffOL Toten-Troll1:05:37+26:439:23
27Kim André SveenHadeland OL1:05:45+26:519:24
28Truls HestengenOppsal Orientering1:07:14+28:209:37
29William Resvoll SkaugOppsal Orientering1:24:08+45:1412:02
Anders StorbratenBækkelagets SKdiskvalifisert
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Geir NilsenViul Orienteringsklubbikke startet
Einar TommelstadNydalens SKikke startet
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFikke startet

Direkte AK

4 270 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christer AnderssonNOTEAM34:318:05
2Bodil NordenstrømFossum IF34:57+0:268:11
3Helena AxelssonNydalens SK38:03+3:328:54
4Arne OlaussenOppsal Orientering39:24+4:539:13
5Jan Erik HeltneNOTEAM40:33+6:029:29
6Camilla Abelsen StridsklevIL Tyrving42:04+7:339:51
7Are NjåsteinIL Tyrving43:24+8:5310:09
8Terje LinløkkenØstmarka OK43:28+8:5710:10
9Katrine Finstad LandIL Tyrving43:43+9:1210:14
10Gunnar FosstveitRaumar Orientering43:57+9:2610:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Silje CarlsenSturla, IF44:31+10:0010:25
12Thea Charlotte HansenRøyken OL44:55+10:2410:31
13Sverre GrafferRingerike OL45:17+10:4610:36
14Stine KaiserSturla, IF45:23+10:5210:37
15Ingeborg KvarmeSturla, IF46:32+12:0110:53
16Trine MelheimSturla, IF48:22+13:5111:19
17Jan Henrik NilsenOppsal Orientering48:44+14:1311:24
18Ine HoviÅs-NMBU Orientering48:59+14:2811:28
19Anne Berit RørlienFossum IF1:01:20+26:4914:21
20Maria PerssonAsker Skiklubb1:05:36+31:0515:21
21Hege HeibergHadeland OL1:11:02+36:3116:38
Kristin Stubban HygenØstmarka OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor