Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap Sprint Hellvik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap Sprint Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 12 mai 2018

N-åpen

1 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)16:1210:48
2Ruben M. HellandEgersund OK16:25+0:1310:56
3Lea StokkelandÅlgård Orientering16:33+0:2111:02
4Pernille BreivoldGanddal IL17:36+1:2411:44
5Brage LaugalandÅlgård Orientering20:38+4:2613:45
6Vetle LaugalandÅlgård Orientering20:45+4:3313:50
7Markus M. HellandEgersund OK23:18+7:0615:32
8Vilde PuntervoldEgersund OK23:19+7:0715:32
9Emil Fotland KolstøEgersund OK24:14+8:0216:09
10Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)25:13+9:0116:48
11Eiril LaugalandÅlgård Orientering25:33+9:2117:02
12Ingrid  SveenHaugesund IL Orientering39:32+23:2026:21
Tea StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Gøril Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringikke startet

D -10

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)36:3528:08
Helene P HundeideSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orienteringikke startet

D 11-12

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering13:1110:08
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering13:19+0:0810:14
3Synne Skeie PettersonEgersund OK13:29+0:1810:22
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)14:13+1:0210:56
5Mari RichterSandnes IL (Rogaland)14:39+1:2811:16
6Julie M HellandEgersund OK15:32+2:2111:56
7Norah BreivoldGanddal IL15:54+2:4312:13
8Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)28:41+15:3022:03

D 11-12N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne Myklebost TorgersenStavanger Orienteringsklubb25:5217:14
2Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)25:53+0:0117:15
Klara Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 13-14

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)17:3610:21
2Anna TaksdalGanddal IL18:58+1:2211:09
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK24:25+6:4914:21
4Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)24:49+7:1314:35
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering25:50+8:1415:11
6Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering29:39+12:0317:26
7Thea Beate PuntervoldEgersund OK30:32+12:5617:57
8Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)32:49+15:1319:18
9Sara HetlandHaugesund IL Orientering39:34+21:5823:16

D 15-16

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17:1410:08
2Ingrid LamarkGanddal IL18:14+1:0010:43
3Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb23:06+5:5213:35
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-

2 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18:288:23
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)20:58+2:309:31
3Trine BolstadGanddal IL21:31+3:039:46
4Jane M HellandEgersund OK22:02+3:3410:00
5Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering23:27+4:5910:39
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL23:58+5:3010:53
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb25:14+6:4611:28
8Kristina VollHaugesund IL Orientering25:32+7:0411:36
9Vibeke LamarkGanddal IL26:39+8:1112:06
10Randi EngløkkHaugesund IL Orientering27:07+8:3912:19
11Monica HorpestadEgersund OK27:57+9:2912:42
12Madli HjermannHaugesund IL Orientering28:22+9:5412:53
13Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb31:54+13:2614:30
14Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering33:21+14:5315:09
15Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering36:45+18:1716:42
16Randi RothSandnes IL (Rogaland)40:25+21:5718:22
17Julie PuntervoldEgersund OK40:40+22:1218:29
Anita Glenne KallhovdEgersund OKdiskvalifisert
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Madli HjermannHaugesund IL Orienteringikke startet
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Celina Iversen ÅseEgersund OKikke startet

D 17-N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)16:3011:00
2Maren Sofie PettersonEgersund OK47:08+30:3831:25

D 50-

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin SkadsemGanddal IL29:4517:30
2Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb33:06+3:2119:28
3Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb44:43+14:5826:18

D 70-

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb28:0616:31
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb30:26+2:2017:54
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb31:08+3:0218:18
4Helga AaslidEgersund OK33:31+5:2519:42

H -10

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)17:3113:28
2Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering22:16+4:4517:07
3Filip H  SveenHaugesund IL Orientering25:04+7:3319:16
Filip SveenHaugesund IL Orienteringikke startet

H 11-12

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)10:428:13
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb14:02+3:2010:47
3Arve LundeGanddal IL14:21+3:3911:02
4Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)15:43+5:0112:05
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)16:23+5:4112:36
6Marius RøddeGanddal IL17:09+6:2713:11
7Odin HorpestadEgersund OK17:52+7:1013:44
8Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)20:28+9:4615:44

H 13-14

1 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16:599:59
2Øyvind LamarkGanddal IL17:21+0:2210:12
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17:38+0:3910:22
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)18:46+1:4711:02
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)19:13+2:1411:18
6Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)19:46+2:4711:37
7Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)20:47+3:4812:13
8Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)22:00+5:0112:56
9Erlend BremnesGanddal IL22:34+5:3513:16
10Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)22:51+5:5213:26
11Samuel A StokkelandÅlgård Orientering24:42+7:4314:31
12Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)28:51+11:5216:58
13Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)29:00+12:0117:03
14Victor RingdalHaugesund IL Orientering37:00+20:0121:45
15Emil EngesilHaugesund IL Orientering43:02+26:0325:18
Emil EngesliHaugesund IL Orienteringikke startet

H 15-16

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering19:128:43
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL20:34+1:229:20
3Tobias RøddeGanddal IL20:50+1:389:28
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL22:55+3:4310:24
5Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering23:51+4:3910:50
6Andreas Nybak UrdalGanddal IL25:47+6:3511:43
7Thomas Barvik MælandGanddal IL26:40+7:2812:07
8Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering27:10+7:5812:20
Sindre Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert
Elias EidsvågGanddal ILikke startet

H 17-

2 600 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering18:026:56
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)19:21+1:197:26
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19:43+1:417:35
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering19:51+1:497:38
5Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL20:08+2:067:44
6Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)20:21+2:197:49
7Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb20:58+2:568:03
8Morten Bjerga SundliGanddal IL21:00+2:588:04
9Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering21:30+3:288:16
10Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb21:51+3:498:24
11Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb22:32+4:308:40
12Lars  MyklebustSandnes IL (Rogaland)23:35+5:339:04
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering24:02+6:009:14
14Kjetil TorgersenEgersund OK24:39+6:379:28
14Jørgen HetlandEgersund OK24:39+6:379:28
16Gunnar PettersonEgersund OK26:46+8:4410:17
17Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb26:52+8:5010:20
18Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb27:16+9:1410:29
19Jørgen BreivoldGanddal IL27:29+9:2710:34
20Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering30:14+12:1211:37
21Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb33:07+15:0512:44
22Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)33:22+15:2012:50
23Alexander HorpestadEgersund OK35:06+17:0413:30
24Trond Sigurd FotlandEgersund OK35:44+17:4213:44
25Olav HellandEgersund OK39:57+21:5515:21
26Arild SvihusGanddal IL59:40+41:3822:56
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Fredrik OmdalGanddal ILdiskvalifisert
Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kenneth MydlandEgersund OKikke startet

H 17-N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild OpstadEgersund OK24:2716:18

H 50-

2 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18:038:12
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb19:08+1:058:41
3Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21:04+3:019:34
4Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)21:50+3:479:55
5Harald KlippenbergEgersund OK22:11+4:0810:04
6Per Ingar HadlandGanddal IL23:05+5:0210:29
7Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)24:03+6:0010:55
8Frank HansenEgersund OK24:05+6:0210:56
9Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb25:20+7:1711:30
10Svein-Erik KvameGanddal IL26:30+8:2712:02
11Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb27:50+9:4712:39
12Steinar HorpestadEgersund OK37:14+19:1116:55
13Tore RøddeGanddal IL41:13+23:1018:44
Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 60-

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb21:429:51
2Jan HetlandEgersund OK22:49+1:0710:22
3Harry BreilandÅlgård Orientering23:58+2:1610:53
4Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb30:25+8:4313:49
5Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb31:51+10:0914:28

H 70-

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell SvihusGanddal IL21:4312:46
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb23:41+1:5813:55
3Magnus LandstadFreidig25:12+3:2914:49
4Tormod AaslidEgersund OK25:32+3:4915:01
5Geir HusdalTIF Viking25:39+3:5615:05
6Magnar NerheimSuldal Orienteringslag27:19+5:3616:04
7Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)33:58+12:1519:58
8Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb41:00+19:1724:07
Geir HusdalNOTEAMikke startet

C-åpen

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BreivoldGanddal IL14:4311:19
2Maria Nilsson RøddeGanddal IL18:38+3:5514:20
3Mari BremnesGanddal IL26:53+12:1020:40
Mari MyklebostStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL29:4219:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor