Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: søndag 15 april 2018

H21

9 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL1:23:028:55
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)1:26:50+3:489:20
3Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1:29:52+6:509:39
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering1:49:06+26:0411:43
5Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2:04:09+41:0713:20

H15-16

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering45:489:32
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL47:21+1:339:51
3Tobias RøddeGanddal IL47:49+2:019:57
4Sindre Skeie PettersonEgersund OK1:07:26+21:3814:02

H50

4 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)39:188:11
2Arild AasheimGanddal IL39:47+0:298:17
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb40:35+1:178:27
4Geir FrøytlogEgersund OK45:15+5:579:25
5Harald KlippenbergEgersund OK46:23+7:059:39
6Per Olav HaarrGanddal IL47:42+8:249:56
7Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering47:47+8:299:57
8Trond LamarkGanddal IL51:33+12:1510:44
9Geir Anders HadlandEgersund OK52:04+12:4610:50
10Svein-Erik KvameGanddal IL52:57+13:3911:01
11Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)56:29+17:1111:46
12Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb58:03+18:4512:05
13Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb58:57+19:3912:16
14Oskar KaaløySandefjord OK2:03:18+1:24:0025:41

H60

4 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL36:599:01
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb40:06+3:079:46
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb41:55+4:5610:13
4Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb45:01+8:0210:58
5Ove OalandGanddal IL47:18+10:1911:32
6Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1:00:43+23:4414:48
7Bjarne GimreGanddal IL1:02:54+25:5515:20
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb1:21:44+44:4519:56
9Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb1:27:17+50:1821:17

H70

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb36:5511:54
2Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)39:03+2:0812:35
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44:29+7:3414:20
4Geir HusdalTIF Viking50:34+13:3916:18
5Kjell SvihusGanddal IL51:30+14:3516:36
6Arne BrandsbergEgersund OK1:16:21+39:2624:37

H13-14

2 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL27:499:56
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb29:10+1:2110:25
3Edvin AakreEgersund OK31:58+4:0911:25
4Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)32:37+4:4811:38
5Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)40:57+13:0814:37
6Samuel A StokkelandÅlgård Orientering43:47+15:5815:38
7Ole Andre BrandsbergEgersund OK47:32+19:4316:58
Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert
Erlend BremnesGanddal ILdiskvalifisert
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OKdiskvalifisert

B-Åpen

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HellandEgersund OK39:0213:56
2Frode Halvor LundÅlgård Orientering43:28+4:2615:31
3Tore RøddeGanddal IL53:49+14:4719:13
4Tone M. Seglem GiskeGanddal IL1:26:49+47:4731:00
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Arild SvihusGanddal ILikke startet

H11-12

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)33:0213:45
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb36:51+3:4915:21
3Odin HorpestadEgersund OK53:27+20:2522:16
4Marius RøddeGanddal IL2:33:01+1:59:591:03:45
Livar OftedalÅlgård Orienteringikke startet

H17N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild OpstadEgersund OK44:4527:58

D21

7 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1:10:399:32
2Jorunn HadlandEgersund OK1:31:12+20:3312:19

D15-16

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb38:149:19
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45:46+7:3211:09
Ingrid LamarkGanddal ILikke startet

D50

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK41:0010:00
2Inger Tone NygårdEgersund OK42:25+1:2510:20
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)45:28+4:2811:05
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)47:02+6:0211:28
5Ann Karin TjørhomGanddal IL51:10+10:1012:28
6Ragnhild AuglændGanddal IL1:02:47+21:4715:18
7Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1:05:42+24:4216:01

D60

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb41:2513:21
2Inger Skretting OpstadEgersund OK1:01:30+20:0519:50

D70

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb55:0117:44
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57:33+2:3218:33

D13-14

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)27:459:54
2Anna TaksdalGanddal IL30:26+2:4110:52
3Alida OftedalÅlgård Orientering32:57+5:1211:46
4Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)46:19+18:3416:32
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKikke startet

D11-12

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK33:5314:07
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering41:25+7:3217:15
Synne Skeie PettersonEgersund OKikke startet

C-Åpen

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)36:1115:04
2Maria NilssonGanddal IL1:03:45+27:3426:33
3Haakon T SkeiEgersund OK1:32:29+56:1838:32
4Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb1:45:27+1:09:1643:56
5Heine Elias  HusdalStavanger Orienteringsklubb1:46:25+1:10:1444:20
Berit BrandsbergEgersund OKikke startet

N-Åpen

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren OftedalÅlgård Orientering26:0016:15
2Lea StokkelandÅlgård Orientering26:42+0:4216:41
3Sebastian HestnesEgersund OK29:55+3:5518:41
4Therese Alisa LundÅlgård Orientering34:17+8:1721:25
5Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering38:28+12:2824:02
6Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)43:10+17:1026:58
7Tea StokkelandÅlgård Orientering43:52+17:5227:25
8Maria LangmyrGanddal IL56:52+30:5235:32
9Sonja BakkevoldSandnes IL (Rogaland)57:13+31:1335:45
10Marta BakkevoldSandnes IL (Rogaland)57:47+31:4736:06
11Mari BremnesGanddal IL59:38+33:3837:16

D11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne LangmyrGanddal IL56:5135:31

H-10

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)54:2622:40
Lars LangmyrGanddal ILikke startet

H17-20B

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander  HorpestadEgersund OK39:1214:00

D17-20B

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)47:0816:50
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H17-20

7 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ivar StoklandGanddal IL1:07:549:10

D17-20

4 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora SvendsenGanddal IL55:3311:34

H40

7 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)59:037:58
2Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1:05:55+6:528:54
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1:07:46+8:439:09
4Oddvar TaksdalGanddal IL1:14:14+15:1110:01
5Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1:27:26+28:2311:48
6Tallak LangmyrGanddal IL1:38:35+39:3213:19
7Gunnar PettersonEgersund OK13:15:00+12:15:571:47:25

D40

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb57:5112:03
2Vibeke LamarkGanddal IL58:05+0:1412:06
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK1:05:42+7:5113:41
4Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)1:20:29+22:3816:46
5Monica HorpestadEgersund OK1:20:56+23:0516:51
6Hilde HetlandEgersund OK1:24:03+26:1217:30

H17AK

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering35:397:25
2Jørgen HetlandEgersund OK45:55+10:169:33
3Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)49:56+14:1710:24
4Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1:19:24+43:4516:32

D17AK

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann SveinsvollGanddal IL1:02:5615:20
2May MelingStavanger Orienteringsklubb1:04:54+1:5815:49
3Randi RothSandnes IL (Rogaland)1:49:20+46:2426:40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor