Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / OL Trollo
Dato: søndag 10 juni 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (1 svar)

N-åpen

1 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL19:0014:43
0Marte Aakre-LarsenAndebu IL16:01+-2:5912:24
0Endre Sagerøy FossBotne SK31:04+12:0424:04
0Iver Sagerøy FossBotne SK31:07+12:0724:07
0Eline HanssonOL Tønsberg og omegn22:21+3:2117:19
0Vigdis SigurdsdotterStokke IL16:16+-2:4412:36
0Sturla SigurdssonStokke IL18:32+-0:2814:22
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn14:27+-4:3311:12
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK15:09+-3:5111:44
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn15:20+-3:4011:53
Anne Lise B RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

D -10

1 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK10:047:20

D 11-12

1 580 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille ZagarLarvik OK10:006:19
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn10:25+0:256:35
3Annika van RaaijHedrum OL10:49+0:496:50
4Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering12:39+2:398:00
5Emilie Holtskog-FeremansSkien OK12:46+2:468:04
6Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn15:44+5:449:57
7Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL23:45+13:4515:01

D 13-14

1 860 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn9:475:15
2Synne SandvenNotodden OL10:56+1:095:52
3Maria GrovanOL Tønsberg og omegn14:09+4:227:36
4Iril RingheimLarvik OK14:26+4:397:45
5Kathinka Zahl HagenFossum IF14:31+4:447:48
6Marlene SkramdalHedrum OL18:22+8:359:52
7Ingeborg EikåsSandefjord OK25:49+16:0213:52
8Linn StrømSandefjord OK31:54+22:0717:09

D 15-16

2 290 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina SchjervenLardal OL15:376:49
2Une HoltermannPorsgrunn OL16:03+0:267:00
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK16:43+1:067:17
4Kristin Melby JacobsenLardal OL16:44+1:077:18
5Emma EngehultNotodden OL17:00+1:237:25
6Ingrid MobråthenBotne SK17:49+2:127:46
7Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL18:03+2:267:52
8Ida Sofie HjortlandLarvik OK18:55+3:188:15
9Emilie JohansenSandefjord OK19:03+3:268:19
10Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL19:50+4:138:39
11Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn21:02+5:259:11
12Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn23:10+7:3310:06
13Lise StrømSandefjord OK24:51+9:1410:51
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnikke startet

D 17-C

1 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi EriksenLarvik OK13:218:26
2May-Britt SkramdalHedrum OL13:52+0:318:46
3Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn14:02+0:418:52
4Else StordalOL Tønsberg og omegn28:17+14:5617:54

D 17-18

2 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL14:446:26
2Maren NorderudIL Tyrving15:23+0:396:43
3Jenny BaklidKonnerud IL15:24+0:406:43
4Elise AusenPorsgrunn OL17:38+2:547:42
5Anne Omholt BerrefjordLardal OL18:24+3:408:02
6Julie EikelandOL Tønsberg og omegn22:18+7:349:44

D 19-20

2 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Sildnes BaklidKonnerud IL16:067:01
Ella Arentz HagenSandefjord OKdiskvalifisert
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKikke startet
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubbikke startet

D 21-

2 290 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK13:255:51
2Lone BrochmannBækkelagets SK14:39+1:146:23
3Marthe GløersenBækkelagets SK14:42+1:176:25
4Live Bredholt JørgensenNTNUI16:26+3:017:10
5Julie HjortlandNTNUI17:03+3:387:26
6Kari ChristiansenSandefjord OK17:12+3:477:30
7Elin BjervaLarvik OK17:49+4:247:46
8Ingvild OfstadBUL Tromsø17:54+4:297:48
9Martine TopstadLarvik OK18:20+4:558:00
10Anne Berg GjølbergLarvik OK30:06+16:4113:08

D 40-

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SchjervenLardal OL18:408:09
2Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn20:29+1:498:56
3Trude HansenBerger og Svelvik OL23:06+4:2610:05

D 45-

2 290 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara MathisenPorsgrunn OL17:507:47
2Mai Britt BjørkSandefjord OK18:34+0:448:06
3Kristin HjortlandLarvik OK20:19+2:298:52
4Wenche EikåsSandefjord OK21:02+3:129:11
5Anette  FiringAndebu IL21:36+3:469:25
6Kari Reppesgård HoltHedrum OL22:04+4:149:38
7Tone Sølie LysnesHedrum OL22:47+4:579:56
8Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn26:14+8:2411:27
Katrine van RaaijHedrum OLikke startet
Kristin Repstad StoremyrIL Haukenikke startet

D 50-

2 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isa HeggedalKonnerud IL17:337:39
2Anne Kristine NorderudIL Tyrving19:29+1:568:30
3Hilde VassendPorsgrunn OL19:35+2:028:33
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL20:24+2:518:54
5Lill-Ann TorpSandefjord OK22:22+4:499:46
6Astrid BrevikStokke IL25:00+7:2710:55

D 55-

2 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi NicolaisenAsker Skiklubb19:028:18
2Gunhild HennumLierbygda OL20:54+1:529:07

D 60-

2 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise AndreassenSandefjord OK24:2010:37

D 65-

2 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HansenStokke IL31:3814:59
2Elisabeth RødAndebu IL32:38+1:0015:27
3Lill BirkelundPorsgrunn OL37:11+5:3317:37

D 70-

2 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd LangsethLarvik OK31:2914:55
2Eli KlovningPorsgrunn OL32:49+1:2015:33
3Margareta BrynhildsenStokke IL34:03+2:3416:08

D 80-

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi34:0316:08

H -10

1 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn13:00+-14:219:29
0Christopher David EriksenLarvik OK27:2119:57

H 11-12

1 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL9:245:56
2Rasmus EngehultNotodden OL10:33+1:096:40
3Gaute NysæterSkien OK11:21+1:577:11
4Ludvig SkramdalHedrum OL13:29+4:058:32
5Ole Magnus StoremyrIL Hauken32:09+22:4520:20
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegnikke startet
Niclas GunnerødStokke ILikke startet

H 13-14

1 860 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK10:555:52
2Benjamin GjoneSandefjord OK11:13+0:186:01
3Gabriel GjoneSandefjord OK12:35+1:406:45
4Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12:46+1:516:51
5Theodor BjørkSandefjord OK15:03+4:088:05
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn15:12+4:178:10
7Erik ZagarLarvik OK15:24+4:298:16
8Brage EikåsSandefjord OK15:34+4:398:22
9Henrik Repstad StoremyrIL Hauken15:35+4:408:22
10Bendik Schia LøeNotodden OL17:26+6:319:22
11Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn18:25+7:309:54
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 15-16

2 290 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK13:205:49
2Tobias MathisenPorsgrunn OL14:06+0:466:09
3Viljan van RaaijHedrum OL14:09+0:496:10
4Sondre Zahl HagenFossum IF14:18+0:586:14
5Iver RingheimLarvik OK14:37+1:176:22
6Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn14:42+1:226:25
7Åsmund SlokvikNotodden OL14:43+1:236:25
8Jonas EikåsSandefjord OK15:31+2:116:46
9Halvard KornmoPorsgrunn OL16:02+2:427:00
10Henrik R HoltHedrum OL16:40+3:207:16
11Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL16:43+3:237:17
12Snorre SlokvikNotodden OL17:10+3:507:29
13Hallgeir BrevikStokke IL22:34+9:149:51

H 17-C

1 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn10:336:40
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn15:42+5:099:56
Oliver DraveckyOL Trolloikke startet

H 17-18

2 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn16:496:16
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL18:28+1:396:53
3Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL18:53+2:047:02
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn19:13+2:247:10
5Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn19:32+2:437:17
6Jakob Schia LøeNotodden OL19:47+2:587:22
7Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL20:58+4:097:49
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Aslak HeimdalKonnerud ILikke startet
Skjalg NysæterSkien OKikke startet

H 19-20

2 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias GløersenBækkelagets SK17:106:24
2Håkon KornmoPorsgrunn OL17:13+0:036:25
3Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI17:27+0:176:30
4Joar GjerdahlKonnerud IL18:10+1:006:46
Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Jørgen BaklidKonnerud ILikke startet

H 21-

2 680 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thore KornmoPorsgrunn OL17:186:27
2Jørgen FrøydLarvik OK19:11+1:537:09
3Robert FredriksenNotodden OL21:07+3:497:52
4Martin AskeAndebu IL21:17+3:597:56
5Jarle LysnesHedrum OL21:41+4:238:05
6Trond GjelstadSandefjord OK30:38+13:2011:25
Helge GisholtOK Skeidiikke startet

H 40-

2 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David HanssonOL Tønsberg og omegn22:498:30
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL23:34+0:458:47

H 45-

2 290 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL15:086:36
1Gisle NysæterSkien OK15:086:36
3Vidar GjelstadOppsal Orientering17:14+2:067:31
4Anders Kristian HoltHedrum OL17:41+2:337:43
5Tom KristensenLarvik OK17:45+2:377:45
6Knut Ivar JohansenSandefjord OK18:23+3:158:01
7Øyvind StørenBø OL18:59+3:518:17
8Eelco van RaaijHedrum OL19:03+3:558:19
9Jo Børre EikåsSandefjord OK19:40+4:328:35
Jostein MehammerPorsgrunn OLdiskvalifisert
Kent Morgan StoremyrIL Haukenikke startet

H 50-

2 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon SkriubakkenPorsgrunn OL16:047:00
2Rune EngehultNotodden OL16:36+0:327:14
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK17:06+1:027:28
4Roar MathisenOL Tønsberg og omegn17:11+1:077:30
5Stein H. HagenFossum IF17:28+1:247:37
6Per Erik LarsenSandefjord OK18:50+2:468:13
7Knut GjoneSandefjord OK20:42+4:389:02
8Thor NorderudIL Tyrving21:43+5:399:28
9Oskar KaaløySandefjord OK27:16+11:1211:54
Petter LøeNotodden OLdiskvalifisert
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert
Jan Ivar GundersenHedrum OLikke startet
Bjørnar OlsrødStokke ILikke startet

H 55-

2 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn17:047:27
2Bjørn BaklidKonnerud IL19:08+2:048:21

H 60-

2 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn25:0110:55

H 65-

2 290 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag KristensenOK Skeidi19:128:23
2Ole JohanssonPorsgrunn OL20:48+1:369:04
3Atle RemmePorsgrunn OL22:13+3:019:42
4Hugo A. ChristensenNotodden OL22:40+3:289:53
5Ragnar Niemi BergStokke IL23:09+3:5710:06
Sveinung RekaaNotodden OLdiskvalifisert
Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert
Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert
Ove Gunnar JacobsenStokke ILdiskvalifisert

H 70-

2 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL18:178:39
2Carl Ove BergOK Skeidi20:08+1:519:32
3Rolf GjølbergLarvik OK23:18+5:0111:02
4Torgeir BrochmannEiker OL25:08+6:5111:54
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK27:38+9:2113:05
6Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn29:37+11:2014:02
7Hans StordalOL Tønsberg og omegn30:06+11:4914:15

H 75-

2 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne KlovningPorsgrunn OL24:5311:47
2Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn25:12+0:1911:56
3Anton LommeHedrum OL27:20+2:2712:57
4Egil RonæssPorsgrunn OL39:43+14:5018:49

H80-

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK25:4012:09

A-Åpen

2 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WatterdalHadeland OL12:595:40
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn17:38+4:397:42
3Håkon O BerrefjordLardal OL19:02+6:038:18
4Tord Erik SkyrudAsker Skiklubb19:08+6:098:21
5Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn19:35+6:368:33
6Katrine SkyrudAsker Skiklubb20:13+7:148:49
7Sigurd HoltskogSkien OK21:33+8:349:24
8Stine ArntzenSandefjord OK22:43+9:449:55
9Trond FossSandefjord OK24:37+11:3810:44
Turid VongravenSkien OKdiskvalifisert
Eilef LandsverkSkien OKdiskvalifisert

B-Åpen

1 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd F SigurdssonStokke IL12:206:37
2Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn18:45+6:2510:04
3Hans Gøran BjørkSandefjord OK22:37+10:1712:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor