Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 4
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 7 juni 2018

Byåsen IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Einar EideH 15-16 (17)31:22+5:199:30
4Marie Wollan BenumD 11-12 (11)15:21+3:2310:57
6Ingrid Wollan BenumD 11-12 (11)16:55+4:5712:05
7Nora Sumstad HanssenD 11-12 (11)16:57+4:5912:06
7Maren VikenD 15-16 (9)35:32+9:4412:15
7Håkon SæternesH 15-16 (17)35:59+9:5610:54
8Ådne StordalH 13-14 (20)28:37+9:5311:55
11Aksel VikenH 13-14 (20)32:51+14:0713:41
13Malin Nordgård LeirenD 13-14 (15)35:34+16:1114:49
14Herman Bruchmuller SundtH 13-14 (20)35:52+17:0814:56
15Kasper LodgaardH 13-14 (20)39:50+21:0616:35
Dagfinn StenvikH -10 (7)44:0131:26
Vilde Nordgård LeirenD -10 (6)25:4818:25
Sigrid HægstadD -10 (6)24:5817:50
Henrik BjørkanN-åpen (25)fullført
Mari Lauvstad BrenneN-åpen (25)fullført
Aksel HanssenN-åpen (25)fullført
Edwin IrvingN-åpen (25)fullført
Sverre Nordgård LeirenN-åpen (25)fullført
Herman Bruchmüller SundtN-åpen (25)fullført
Imre Overgård FremstadH 13-14 (20)diskvalifisert
Alfred IrvingH 13-14 (20)diskvalifisert
Jenny Lauvstad BrenneD -10 (6)ikke startet
Johannes StordalH 11-12 (10)ikke startet
Erlend AuneH 15-16 (17)ikke startet

Freidig

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovD 13-14 (15)19:238:04
1Nora HalvorsenD 11-12 (11)11:588:32
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (20)18:447:48
1Hallvard HellevikH 11-12 (10)11:117:59
1Mikkel HoltH 15-16 (17)26:037:53
2Una KittilsenD 13-14 (15)20:43+1:208:37
2Scott SjølieH 11-12N (2)11:56+2:169:56
2Ane Malene KolstadD 15-16 (9)26:39+0:519:11
2Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (20)21:49+3:059:05
3Mari EidsmoD 15-16 (9)26:56+1:089:17
3Tora KittilsenD 13-14 (15)24:53+5:3010:22
3Agnes Vatterholm JernbergD 11-12 (11)15:04+3:0610:45
3Jostein RøH 15-16 (17)32:30+6:279:50
3Alf Petter LynumH 11-12 (10)14:39+3:2810:27
4Vilde Lereim StorliD 15-16 (9)27:10+1:229:22
4Marita AskeD 13-14 (15)27:37+8:1411:30
5Anna Aurora NolteD 13-14 (15)27:48+8:2511:35
5Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (11)16:09+4:1111:32
5Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (17)34:53+8:5010:34
5Tale Stangvik SkeiD 15-16 (9)29:03+3:1510:01
5Sverre HellevikH 13-14 (20)27:24+8:4011:25
6Vetle Grønvik EkraH 15-16 (17)35:05+9:0210:37
6Anna ChristensenD 15-16 (9)30:42+4:5410:35
6Solveig Louise NissenD 13-14 (15)28:15+8:5211:46
6Emil GrønliH 13-14 (20)27:46+9:0211:34
7Sven Sigurd Klæbo DrevdalH 11-12 (10)27:19+16:0819:30
7Eira Ausen FossmarkD 13-14 (15)29:27+10:0412:16
7Iver Dalsaune ThunH 13-14 (20)27:53+9:0911:37
8Mabel Ovedie Herskedal AmundsenD 15-16 (9)45:02+19:1415:31
8Eir Sverresdotter EksethD 11-12 (11)18:56+6:5813:31
8August MaskeH 15-16 (17)39:10+13:0711:52
9Tristan HalvorsenH 13-14 (20)28:46+10:0211:59
9Vemund MølnvikH 15-16 (17)41:11+15:0812:28
10Selma NevinD 13-14 (15)34:36+15:1314:25
10Vegard Lereim StorliH 13-14 (20)30:21+11:3712:38
11Maria Strømdal WikD 13-14 (15)34:38+15:1514:25
11Maja Sæterhaug KnudsenD 11-12 (11)48:14+36:1634:27
11Brage AsplemH 15-16 (17)41:36+15:3312:36
12Ella SandstadD 13-14 (15)34:42+15:1914:27
12Vegard Ulseth SylteH 15-16 (17)42:17+16:1412:48
Ole Ulseth SylteH -10 (7)17:0912:15
Mathias LeroyerH -10 (7)9:376:52
Oliver Vatterholm JernbergH -10 (7)15:4611:15
Eva AmundsenN-åpen (25)fullført
Eira Forsbak AsplemN-åpen (25)fullført
Balder Svarstad BergstrømN-åpen (25)fullført
Trygve BøhleN-åpen (25)fullført
Ivar David Ellerås AtkinsonN-åpen (25)fullført
Tora Marstrand HasleN-åpen (25)fullført
Filip Leonard NolteN-åpen (25)fullført
Sigve Bohnhorst TegdanN-åpen (25)fullført
Silje Marie NissenD 15-16 (9)diskvalifisert
Vilde Talgø-KristiansenD 13-14 (15)diskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenH 15-16 (17)diskvalifisert
Sven NevinH 11-12 (10)diskvalifisert
Sven Sigurd Klæbo DrevdalH 11-12 (10)ikke startet
Sivert Sæther LevinH 11-12 (10)ikke startet
Albert Odin Klæbo DrevdalH 15-16 (17)ikke startet
Mathias Enebak IversenH 15-20B (1)ikke startet
Martin Sæther LevinN-åpen (25)ikke startet

Malvik IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Sivert AalmoH 11-12 (10)47:26+36:1533:52
Finn Einar BrandsenH -10 (7)22:0915:49
Jens Anton AndresenH -10 (7)41:4929:52

Melhus IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristoffer LerliH 13-14 (20)26:38+7:5411:05
13Ørjan SæterH 15-16 (17)42:54+16:5113:00
14Oskar StorlerH 15-16 (17)1:08:50+42:4720:51
Joakim Solberg QvenildH 15-16 (17)diskvalifisert
Andreas AagesenH 15-16 (17)diskvalifisert
Martin AuneH 15-20B (1)ikke startet
Knut HageH 15-20B (1)ikke startet
Erik Tofte jrH 15-20B (1)ikke startet

Nidarøst OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arian HaukøH 11-12N (2)9:408:03
1Hanne Helmine RogstadD 17-20 (2)39:2213:34
2Ingunn Augdal FløvigD 17-20 (2)42:57+3:3514:48
2Johannes LangaasH 17-20 (2)45:36+12:3813:49
3Tord RomundstadH 13-14 (20)22:36+3:529:25
13Ruben Aune BenjaminsenH 13-14 (20)35:24+16:4014:45
16Tobias Eid-JohansenH 13-14 (20)49:42+30:5820:42
Hedda SæbøD -10 (6)20:1614:28
Eivind Søberg MjaalandH -10 (7)fullført
Liv Ingrid Søberg MjaalandN-åpen (25)fullført

OL Trollelg

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottD 15-16 (9)25:488:53
1Emma B. HjelmenD 13-16C (3)17:2212:24
2Anders Berge MjølhusH 11-12 (10)13:19+2:089:30
2Karoline B. HjelmenD 13-16C (3)20:43+3:2114:47
3Anna Heksem LeraandD 13-16C (3)28:51+11:2920:36
6Nathaniel BraathenH 11-12 (10)26:19+15:0818:47
8Astrid Berge MjølhusD 13-14 (15)30:17+10:5412:37
9Maja Strand AuneD 11-12 (11)31:07+19:0922:13
9Sigrid HaugskottD 13-14 (15)32:44+13:2113:38
10Mia StormoD 11-12 (11)36:48+24:5026:17
Lina SandquistD -10 (6)25:1918:05
Sindre SoltveitN-åpen (25)fullført
Fredrik Hals StensrudN-åpen (25)fullført
Tobias SundN-åpen (25)fullført
Vegard Mosbakk FjeldstadH 13-14 (20)ikke startet

Selbu OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tina UglemsmoD 11-12N (1)42:4635:38
1Edvin Skauby grønningH 15-20B (1)1:10:1129:14
12Anders TørumH 13-14 (20)34:00+15:1614:10
17Jone Ingebrigt Sirum SamlandH 13-14 (20)53:55+35:1122:27
Lars Erik UglemsmoH 15-20B (1)ikke startet

Wing OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jonas VindalH 17-20 (2)32:589:59
2Ingeborg KolstadD 11-12 (11)13:25+1:279:35
4Nikolai RenolenH 15-16 (17)33:24+7:2110:07
4Loke Strøm HaugsnesH 11-12 (10)16:41+5:3011:55
5Endre Sæterbø NielsenH 11-12 (10)21:57+10:4615:40
8Sofus H LindH 11-12 (10)40:57+29:4629:15
9Gabriel CallananH 15-16 (17)41:11+15:0812:28
14Astrid Oline Rinnan GreenD 13-14 (15)37:41+18:1815:42
18Borgar StavrumH 13-14 (20)54:23+35:3922:39
Maia Ruano StrandD -10 (6)27:0119:17
Guro HaalandD -10 (6)44:2231:41
Vilde HaalandN-åpen (25)fullført
Brage Strøm HaugsnesN-åpen (25)fullført
Emma ImslandN-åpen (25)fullført
Hauk Vold KirkvoldN-åpen (25)fullført
Arne Magnus MelhuusN-åpen (25)fullført
Martin MelhuusN-åpen (25)fullført
Eline Jøsang WithN-åpen (25)fullført
Magne GuttvikH 13-14 (20)ikke startet
August Hopstad NykvistH 15-16 (17)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor