Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstgampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: lørdag 3 november 2018

N-åpen

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27:3015:16

D 13-14

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn47:5816:32

D 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL31:2314:15

D 15-16

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1:13:1621:32
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnikke startet

D 17-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anikken Gjein DybvikStokke IL1:18:4227:08

D 17-C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May-Britt SkramdalHedrum OL31:4214:24

D 40-

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine ArntzenSandefjord OK1:34:5622:04
2Elin BordøyHedrum OL1:45:15+10:1924:28
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 50-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL45:0315:01
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL45:36+0:3315:12

D 60-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise AndreassenSandefjord OK1:03:2621:08
Lill BirkelundPorsgrunn OLikke startet

D 70-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK48:5023:15

H 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK19:258:49
2Ludvig SkramdalHedrum OL32:28+13:0314:45

H 13-14

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK33:0411:24
2Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn54:33+21:2918:48
3Martin DybvikStokke IL1:17:41+44:3726:47

H 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn26:2612:00

H 15-16

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn42:339:53
2Henrik R HoltHedrum OL56:46+14:1313:12

H 17-

4 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL40:598:54
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn49:21+8:2210:43
3Jørgen FrøydLarvik OK52:56+11:5711:30
4Hallvard Arntzen FossSandefjord OK54:44+13:4511:53
5Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1:05:27+24:2814:13
6Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn1:44:45+1:03:4622:46

H 17-B

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børre GrovanOL Tønsberg og omegn50:0217:15
2Torstein LyeLarvik OK56:27+6:2519:27

H 40-

4 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK47:2010:17
2Gisle NysæterSkien OK48:45+1:2510:35
3Knut Ivar JohansenSandefjord OK52:13+4:5311:21
4Espen JohnsenHedrum OL1:16:11+28:5116:33

H 50-

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav GulbrandsenLarvik OK56:1713:05
2Bjørn Richard KirsteSkien OK58:01+1:4413:29
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK58:05+1:4813:30
4Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1:01:21+5:0414:16
5Harald OmlandSkien OK1:11:05+14:4816:31
6Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn1:27:52+31:3520:26
7Per Einar StrømHedrum OL1:31:00+34:4321:09
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert

H 60-

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove Gunnar JacobsenStokke IL53:0615:37
2Roy GjerdingOK Moss54:27+1:2116:00
3Elling AakreAndebu IL55:22+2:1616:17
4Atle RemmePorsgrunn OL1:03:23+10:1718:38
5Martin NaufHedrum OL1:17:39+24:3322:50

H 70-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Einar AadnevikTIF Viking43:1414:24
2Bjørn Willy HansenSandefjord OK55:18+12:0418:26
3Ragnar HillestadLardal OL56:17+13:0318:45
4Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1:02:18+19:0420:46
5Roar LøkenSandefjord OK1:21:46+38:3227:15

Direkte B

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne ArnesenKolbotn/Skimt46:5116:09
2Celine Wiik OlsenLarvik OK49:42+2:5117:08
3Trond FossSandefjord OK55:06+8:1519:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor