Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 2
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 17 april 2018

N-åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK9:54
2Isak Langseth LieAndebu IL10:30+0:36
3Halvard Sommerstad-EidAndebu IL10:56+1:02
4Oliver LagerSandefjord OK12:19+2:25
5Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn14:12+4:18
6Leah Myhre LefsakerAndebu IL15:36+5:42
6Elise N. BorgersenHedrum OL15:36+5:42
8Fredrik N. BorgersenHedrum OL15:41+5:47
9Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn15:47+5:53
10Kristian HaugbergAndebu IL15:48+5:54
11Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL16:12+6:18
12Johan Sommerstad-EidAndebu IL16:55+7:01
13Lars Sørsdal IdlandAndebu IL17:32+7:38
14Ida Sofie Rødland-RødAndebu IL18:09+8:15
15Ludvik HiisStokke IL21:07+11:13
16Mia Myhre LefsakerAndebu IL21:46+11:52
17Karen Helene Rødland-RødAndebu IL22:09+12:15
18Ida RønnildHedrum OL25:22+15:28
19Alma Langseth LieAndebu IL30:30+20:36
Christopher EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Sindre FurlandSandefjord OKikke startet

D11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Annika van RaaijHedrum OL19:15
2Anne HaugbergAndebu IL20:03+0:48
3Thelma BrathagenLarvik OK20:57+1:42
4Daniella GjoneSandefjord OK22:22+3:07
5Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn26:17+7:02
6Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn29:58+10:43

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL12:18

D13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn14:35
2Maria GrovanOL Tønsberg og omegn17:46+3:11
3Amalie KvernsmyrAndebu IL20:24+5:49
4Marlene SkramdalHedrum OL22:27+7:52

D13-16C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Agathe BrathagenLarvik OK16:35
2Maren BruserudOL Trollo17:49+1:14
3Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL20:50+4:15
4Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL22:08+5:33
5Linn StrømSandefjord OK24:32+7:57
Louise Bentsen MalmquistHedrum OLdiskvalifisert

D15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK20:32
2Ida Sofie HjortlandLarvik OK20:38+0:06
3Ingvild JohnsenHedrum OL22:03+1:31
4Emilie JohansenSandefjord OK22:37+2:05
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn23:53+3:21
6Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn25:37+5:05
7Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn25:50+5:18
8Ingrid MobråthenBotne SK29:47+9:15
9Lise StrømSandefjord OK32:12+11:40

D15B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn24:34
Silje Skatvedt StensrudOK Hortenikke startet
Emilie JahreAndebu ILikke startet

D17

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marthe GløersenBækkelagets SK19:20
2Ella Arentz HagenSandefjord OK20:21+1:01
3Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK21:12+1:52
4Ingrid UndstadLarvik OK22:17+2:57
5Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK25:57+6:37
6Pernille NaufHedrum OL27:34+8:14
7Julie EikelandOL Tønsberg og omegn39:48+20:28
Tone StoklandSandefjord OKdiskvalifisert
Frida DalerStokke ILikke startet

D17C

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Omholt BerrefjordLardal OL14:23
2Eirunn HiisStokke IL19:31+5:08
3Terese RønnildHedrum OL22:39+8:16
4Pernille MoltebergHedrum OL23:45+9:22
5Heidi EriksenLarvik OK24:44+10:21
6Astrid FodnæssAndebu IL24:49+10:26
7Sissel BentsenHedrum OL25:04+10:41
8Wenche TrollsåsAndebu IL29:21+14:58
9Else StordalOL Tønsberg og omegn29:54+15:31
10Wenche StrømSandefjord OK38:20+23:57
May-Britt SkramdalHedrum OLdiskvalifisert
Inger MørkSandefjord OKikke startet
Kristin JohanssonHedrum OLikke startet
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet

D17N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1May Brith NordkveldeHedrum OL16:24

D40

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grethe B ClausenLarvik OK20:15
2Kristin BruserudOL Trollo20:53+0:38
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn21:44+1:29
4Kristin HjortlandLarvik OK22:43+2:28
5Tone Sølie LysnesHedrum OL24:06+3:51
6Stine ArntzenSandefjord OK24:21+4:06
7Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn24:36+4:21
8Wenche EikåsSandefjord OK25:46+5:31
9Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL26:14+5:59
10Anette Kjærås FiringAndebu IL28:29+8:14
11Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK28:56+8:41
12Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn30:42+10:27
13Mona JahreAndebu IL33:40+13:25
14Katrine van RaaijHedrum OL36:32+16:17
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet
Kari Reppesgård HoltHedrum OLikke startet
Mona GjelstadSandefjord OKikke startet

D50

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tiri RebårdSandefjord OK23:47
2Veslemøy SolbergKonnerud IL23:50+0:03
3Hilde KløvstadSandefjord OK24:08+0:21
4Karin EriksenOL Tønsberg og omegn24:49+1:02
5Ida Vår DirdalLarvik OK25:30+1:43
Lill-Ann TorpSandefjord OKikke startet

D60

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Randi Kristin NærumLarvik OK20:13
2Anne Lise SagaKjose IL20:49+0:36
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK20:49+0:36
4Gro EiaOL Trollo21:39+1:26
5Elisabeth RødAndebu IL23:43+3:30
6Randi HansenStokke IL24:17+4:04
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL29:54+9:41
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet

D70

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gerd LangsethLarvik OK23:49
2Margareta BrynhildsenStokke IL25:20+1:31
3Thorunn Aamodt OvesenLardal OL25:27+1:38
4May Helene HansenSandefjord OK25:56+2:07
5Eli KlovningPorsgrunn OL28:31+4:42
6Hjørdis ØvreåsBotne SK30:21+6:32
7Lise LevyLarvik OK31:53+8:04
8Astrid GjelstadSandefjord OK34:12+10:23
9Brit SundbySandefjord OK37:21+13:32

H11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ludvig SkramdalHedrum OL22:20
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn24:56+2:36

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Teodor HiisStokke IL16:13
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke ILikke startet

H13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK14:14
2Brage EikåsSandefjord OK16:57+2:43
3Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL18:53+4:39
4Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn19:49+5:35
5Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn22:34+8:20
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24:36+10:22

H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon Omholt BerrefjordLardal OL15:56
Mathias JahreAndebu ILikke startet

H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn22:46

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn18:54
2Viljan van RaaijHedrum OL19:26+0:32
3Iver RingheimLarvik OK19:53+0:59
4Benjamin GjoneSandefjord OK20:21+1:27
5Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn21:40+2:46
6Henrik R HoltHedrum OL22:20+3:26
7Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn22:50+3:56
8Jonas EikåsSandefjord OK27:54+9:00

H15B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Knut GjoneSandefjord OK20:55

H17

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sindre R HoltHedrum OL16:15
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn17:40+1:25
3Øyvind WatterdalHadeland OL17:44+1:29
4Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn18:46+2:31
5Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18:49+2:34
6Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn19:59+3:44
7Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn20:28+4:13
8Trond GjelstadSandefjord OK21:04+4:49
9Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn21:13+4:58
10Jørgen FrøydLarvik OK21:20+5:05
11Jarle LysnesHedrum OL21:46+5:31
12Hans Olav SkogstadTelenor BIL22:05+5:50 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Ludvig JohnsenHedrum OL23:31+7:16
14Martin AskeAndebu IL25:45+9:30
15Oliver DraveckyOL Trollo29:06+12:51
16Ulrik Andre StrømHedrum OL30:49+14:34

H17C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond Olav JahreAndebu IL17:35
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn18:45+1:10
3Kristian Juel JohannessenHedrum OL19:09+1:34
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn29:41+12:06

H40

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erling LefsakerAndebu IL20:06
2Tom KristensenLarvik OK20:51+0:45
3Rune Firing HaugbergAndebu IL21:03+0:57
4Stian KvernsmyrAndebu IL21:56+1:50
5Jo Børre EikåsSandefjord OK22:00+1:54
6Knut Ivar JohansenSandefjord OK22:02+1:56
7Einar IdlandAndebu IL22:23+2:17
8Trond EvensenOL Tønsberg og omegn22:28+2:22
9Espen JohnsenHedrum OL23:17+3:11
10David HanssonOL Tønsberg og omegn23:48+3:42
11Atle BorgersenHedrum OL24:28+4:22
12Pål JevanordOL Trollo24:47+4:41
13Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn25:42+5:36
14Ian RingheimOL Trollo25:55+5:49
15Ernst HiisStokke IL28:43+8:37
16Gunnar RustanOL Trollo30:01+9:55
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet

H50

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helge GisholtOK Skeidi20:11
2Petter LøeNotodden OL21:07+0:56
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK21:46+1:35
4Bjørnar OlsrødStokke IL21:58+1:47
5Ole Edvard HjortlandLarvik OK25:12+5:01
6Hans Petter BettumStokke IL26:49+6:38
7Magne KløveStokke IL28:23+8:12
8Kjetil KløvstadSandefjord OK28:45+8:34
9Jan Ivar GundersenHedrum OL29:08+8:57
10Trond FossSandefjord OK31:01+10:50
11Sven OhrvikKonnerud IL31:12+11:01
12Per Einar StrømHedrum OL33:42+13:31
13Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegn39:43+19:32
14Jon Harald BøvreStokke IL45:34+25:23
15Yngve MobråthenBotne SK51:22+31:11
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKikke startet
Roger LysnesHedrum OLikke startet

H60

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Widar TrømborgSande Sportsklubb20:32
2Øivind FadumSande Sportsklubb21:41+1:09
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn22:01+1:29
4Ole JohanssonPorsgrunn OL22:45+2:13
5Jan BøhleOL Trollo24:46+4:14
6Martin NaufHedrum OL25:30+4:58
7Elling AakreAndebu IL25:31+4:59
8Ragnar Niemi BergStokke IL26:05+5:33
9Ove Gunnar JacobsenStokke IL30:45+10:13
10Trond CeebergAndebu IL37:16+16:44
Thor Magne MalmquistHedrum OLikke startet

H70

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runar KittilsenStokke IL19:47
2Svein EriksenLarvik OK20:32+0:45
3Per Øystein AndersenLarvik OK22:38+2:51
4Lars Martin GjeinStokke IL22:49+3:02
5Magne KlovningPorsgrunn OL23:05+3:18
6Magnar ØvreåsBotne SK24:00+4:13
7Ragnar HillestadLardal OL24:10+4:23
8Helge FossheimHedrum OL24:11+4:24
9Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK24:15+4:28
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK25:55+6:08
11Hans StordalOL Tønsberg og omegn26:26+6:39
12Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn26:32+6:45 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Anton LommeHedrum OL26:33+6:46
14Thorolf TrolsrudBotne SK26:38+6:51
15Svein ThorsenSandefjord TIF26:47+7:00
16Kåre NilsenSandefjord TIF29:19+9:32
Frank EliassenSandefjord OKdiskvalifisert
Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert

H80

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK25:00
2Magnar ReppesgårdHedrum OL27:55+2:55
3Hans G. RønneSandefjord OK37:22+12:22
4Helge HalvorsenLarvik OK40:06+15:06
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor