Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 27 mai 2018

N-åpen

1 700 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emanuel LillevoldStokke IL44:44+18:0226:18
0Børre Sander-RøkenesSandefjord OK47:34+20:5227:58
0Tarjei Hausken NordbergNydalens SK30:45+4:0318:05
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK24:59+-1:4314:41
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL21:13+-5:2912:28
0Syver Hagen UrdalenNotodden OL33:11+6:2919:31
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK25:48+-0:5415:10
0Håkon RomnesBø OL40:58+14:1624:05
0Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL28:11+1:2916:34
0Ludvik HiisStokke IL35:48+9:0621:03
0Alfred Hagen UrdalenNotodden OL33:18+6:3619:35
0Karen KlavenesSandefjord OK23:27+-3:1513:47
0Teodor HiisStokke IL20:21+-6:2111:58
0Marcus WindvikSandefjord OK46:59+20:1727:38
0Brage Sander-RøkenesSandefjord OK51:21+24:3930:12
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn23:33+-3:0913:51
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL36:23+9:4121:24
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK1:04:46+38:0438:05
0Lillian Fogt SundelinNotodden OL34:33+7:5120:19
0Kristian HaugbergAndebu IL21:56+-4:4612:54
0Aksel AmsrudStokke IL44:38+17:5626:15
0Leah Myhre LefsakerAndebu IL26:00+-0:4215:17
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn31:10+4:2818:20
0Nicolai AmsrudStokke IL30:03+3:2117:40
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL22:58+-3:4413:30
0Mathias SundbyLarvik OK33:18+6:3619:35
0Faya KhouryLarvik OK50:16+23:3429:34
0Miriam KhouryLarvik OK52:33+25:5130:54
0Alexander DybvikStokke IL18:57+-7:4511:08
0Kristian EikebergHedrum OL48:40+21:5828:37
0Karoline EikebergHedrum OL40:50+14:0824:01
0Randi AamandIdrettslaget Dyre Vaa26:4215:42
Aleksander Stålberg FosslandBø OLikke startet

D -10

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sigrid AamandIdrettslaget Dyre Vaa1:04:4934:06

D 11-12

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annika van RaaijHedrum OL22:4411:57
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn23:36+0:5212:25
3Daniella GjoneSandefjord OK24:47+2:0313:02
4Pernille ZagarLarvik OK25:27+2:4313:23
5Ragne KlavenesSandefjord OK26:19+3:3513:51
6Maren Sofie FremstadLarvik OK31:22+8:3816:30
7Ane MathisenOL Tønsberg og omegn34:17+11:3318:02
8Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn35:58+13:1418:55
9Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL55:59+33:1529:27
10Anne HaugbergAndebu IL1:03:43+40:5933:32

D 11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maike RöhrsStokke IL23:1213:38
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb30:52+7:4018:09
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SKdiskvalifisert
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegnikke startet

D 13-14

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Maren EidstenSturla, IF30:5015:25
2Iril RingheimLarvik OK32:16+1:2616:08
3Anne BeitdokkenPorsgrunn OL41:24+10:3420:42
4Ingeborg EikåsSandefjord OK51:44+20:5425:52

D 13-16C

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL44:0623:12
2Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL52:19+8:1327:32
3Louise Bentsen MalmquistHedrum OL56:21+12:1529:39

D 15-16

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL44:5015:27
2Iris HolstIL Tyrving58:35+13:4520:12
3Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1:04:17+19:2722:10
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn1:05:08+20:1822:27
5Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1:05:50+21:0022:42
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Emilie JohansenSandefjord OKdiskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKdiskvalifisert
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Ingvild JohnsenHedrum OLikke startet

D 17-B

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn38:0819:04
2Anne Berg GjølbergLarvik OK40:35+2:2720:17
3Katrine van RaaijHedrum OL43:17+5:0921:38
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL54:24+16:1627:12
5Heidi EriksenLarvik OK1:03:02+24:5431:31
6Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1:27:18+49:1043:39
7Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1:30:54+52:4645:27
Sigrun GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Hilde Gunn HellenesOK Skeidiikke startet

D 17-C

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirunn HiisStokke IL32:3117:06
2Else StordalOL Tønsberg og omegn34:02+1:3117:54
3Pernille MoltebergHedrum OL34:13+1:4218:00
4Sissel BentsenHedrum OL47:55+15:2425:13
Kari BergLarvik OKikke startet

D 17-N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit RöhrsStokke IL31:3717:33

D 17-20

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:27:5226:37

D 21-

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK38:3411:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Elin BjervaLarvik OK41:57+3:2312:42
3Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn53:01+14:2716:03
4Astri Marie RemmePorsgrunn OL1:11:11+32:3721:34
Pernille NaufHedrum OLikke startet

D 40-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK48:0016:33
2Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1:01:45+13:4521:17
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL1:21:46+33:4628:11
4Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL1:30:37+42:3731:14
Mona HoltePorsgrunn OLdiskvalifisert
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegnikke startet

D 45-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora SkauenIL Tyrving42:0414:30
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK42:14+0:1014:33
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb43:50+1:4615:06
4Aud Ellen BrevikSturla, IF45:56+3:5215:50
5Sara MathisenPorsgrunn OL53:19+11:1518:23
6Anita MathisenOL Tønsberg og omegn59:09+17:0520:23
7Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn1:01:43+19:3921:16
8Elin BordøyHedrum OL1:59:30+1:17:2641:12

D 50-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone StoklandSandefjord OK50:1917:21
2Ida Vår DirdalLarvik OK54:46+4:2718:53 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Astrid BrevikStokke IL1:06:40+16:2122:59
4Eirin LodgaardByåsen IL1:10:38+20:1924:21
Tiri RebårdSandefjord OKdiskvalifisert

D 60-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne HerumOK Skeidi44:5716:38
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK1:16:29+31:3228:19

D 65-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi HansenStokke IL53:3719:51
Anne Lise SagaKjose ILikke startet

D 70-

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL1:01:3022:46
2Thorunn Aamodt OvesenLardal OL1:05:49+4:1924:22
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1:12:32+11:0226:51
4May Helene HansenSandefjord OK1:16:19+14:4928:15
5Liv HorntvedtIL Imås1:21:01+19:3130:00
6Gerd LangsethLarvik OK1:23:20+21:5030:51
Astrid LundeDrangedal OLdiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

D 80-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1:04:3732:18

H -10

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Johan HjorthaugSandefjord OK51:01+-2:1426:51
0Sondre Dahl BorkamoNotodden OL53:1528:01
0Sindre FurlandSandefjord OK24:47+-28:2813:02

H 11-12

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niclas GunnerødStokke IL23:2912:21
2Martin HalvorsenStokke IL33:49+10:2017:47
3Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn35:18+11:4918:34
4Ludvig SkramdalHedrum OL39:21+15:5220:42
Ole Magnus StoremyrIL Haukendiskvalifisert
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet

H 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik RomnesBø OL19:5111:40
2Johnny Stålberg FosslandBø OL19:53+0:0211:41

H 13-14

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK19:409:50
2Brage EikåsSandefjord OK23:00+3:2011:30
3Anders KlavenesSandefjord OK25:24+5:4412:42
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken31:09+11:2915:34
5Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn32:11+12:3116:05
6Gabriel GjoneSandefjord OK32:13+12:3316:06
7Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL32:30+12:5016:15
8Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn35:48+16:0817:54
9Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn37:31+17:5118:45
10Martin DybvikStokke IL54:19+34:3927:09
Benjamin GjoneSandefjord OKikke startet
Erik ZagarLarvik OKikke startet

H 15-16

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viljan van RaaijHedrum OL36:4111:06
2Henrik R HoltHedrum OL42:53+6:1212:59
3Halvard KornmoPorsgrunn OL45:13+8:3213:42
4Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb46:51+10:1014:11
5Tobias MathisenPorsgrunn OL49:36+12:5515:01
6Iver RingheimLarvik OK51:28+14:4715:35
7Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn51:51+15:1015:42
8Jonas EikåsSandefjord OK58:55+22:1417:51
9Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1:07:25+30:4420:25
10Hallgeir BrevikStokke IL1:14:25+37:4422:33
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFikke startet

H 15-16B

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin AusenPorsgrunn OL41:0720:33

H 17-B

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune RomnesBø OL37:3318:46
2Svend Kristian EidstenSturla, IF39:06+1:3319:33
3Knut GjoneSandefjord OK39:41+2:0819:50
4Kent Morgan StoremyrIL Hauken50:23+12:5025:11

H 17-C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn21:1511:11

H 17-20

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig JohnsenHedrum OL1:55:4628:56
Kristian Juel JohannessenHedrum OLdiskvalifisert

H 21-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Steinar RagvinBø OL44:5411:13
2Helge GisholtOK Skeidi45:58+1:0411:29
3Jørn SundbyLarvik OK48:05+3:1112:01
4Jørgen FrøydLarvik OK52:52+7:5813:13
5Antanas JureviciusNOTEAM1:08:31+23:3717:07

H 40-

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling LefsakerAndebu IL49:1312:18
2Rune Firing HaugbergAndebu IL51:41+2:2812:55
3Einar IdlandAndebu IL59:03+9:5014:45
4Jesper FlogstadIL Hauken1:12:31+23:1818:07
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1:18:29+29:1619:37
6David HanssonOL Tønsberg og omegn1:53:23+1:04:1028:20
Eirik SkavhellenBotne SKdiskvalifisert

H 45-

4 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond GjelstadSandefjord OK47:0111:45
2Anders Kristian HoltHedrum OL47:04+0:0311:46
3Dag AusenPorsgrunn OL50:34+3:3312:38
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL52:35+5:3413:08
5Lars Erik GjeinFossum IF53:42+6:4113:25
6Steinar LandeBø OL56:49+9:4814:12
7Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1:06:10+19:0916:32
8Øyvind StørenBø OL1:18:29+31:2819:37
9Eelco van RaaijHedrum OL1:20:13+33:1220:03
10Truls FjeldstadPorsgrunn OL1:34:07+47:0623:31
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Asgeir FremstadLarvik OKdiskvalifisert
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Atle BorgersenHedrum OLbrutt
Knut Jostein SætnanFossum IFikke startet

H 50-

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Olav GulbrandsenLarvik OK44:2913:28
2Arne KristensenStokke IL52:02+7:3315:46
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK58:13+13:4417:38
4Inge RingheimLarvik OK1:21:27+36:5824:40

H 55-

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten AndresenOK Skeidi1:09:3121:03
2Torgeir BrandalKongsberg OL1:11:57+2:2621:48
3Snorre FrydenlundSturla, IF1:18:14+8:4323:42
4Harald OmlandSkien OK1:44:21+34:5031:37

H 60-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL36:0812:27
2Morten AaltvedtPorsgrunn OL45:37+9:2915:43
3Roy GjerdingOK Moss54:31+18:2318:47
4Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:01:55+25:4721:21

H 65-

2 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per FuruheimSkien OK42:4814:45
2Atle RemmePorsgrunn OL46:59+4:1116:12
3Elling AakreAndebu IL48:28+5:4016:42
4Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss49:34+6:4617:05
5Per Chr. HagenBø OL51:48+9:0017:51
6Martin NaufHedrum OL53:24+10:3618:24
7Jiri UrvalekPorsgrunn OL53:35+10:4718:28
8Øivind FadumSande Sportsklubb55:31+12:4319:08
9Sveinung RekaaNotodden OL57:32+14:4419:50
10Ove Gunnar JacobsenStokke IL57:42+14:5419:53
11Ole JohanssonPorsgrunn OL1:23:22+40:3428:44
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

H 70-

2 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossheimHedrum OL41:4315:27
2Rolf GjølbergLarvik OK44:04+2:2116:19
3Runar KittilsenStokke IL45:03+3:2016:41
4Jakob KløverødPorsgrunn OL46:31+4:4817:13
5Kay JørgensenPorsgrunn OL48:26+6:4317:56
6Tormod FjæreHedrum OL51:06+9:2318:55
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK53:50+12:0719:56
8Kjell DolvaSkien OK53:51+12:0819:56
9Lars Martin GjeinStokke IL1:02:52+21:0923:17
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn1:14:38+32:5527:38
11Roar LøkenSandefjord OK1:18:15+36:3228:58
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 75-

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss40:4515:05
2Frank EliassenSandefjord OK44:47+4:0216:35
3Per Øystein AndersenLarvik OK55:35+14:5020:35
4Odd AureDrangedal OL1:00:19+19:3422:20
5Ronald BjervaDrangedal OL1:01:45+21:0022:52
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK1:08:02+27:1725:11
7Magnar ØvreåsBotne SK1:23:55+43:1031:04
8Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1:26:56+46:1132:11
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 80-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL42:0721:03
2Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn46:10+4:0323:05
3Oddvar GjelstadSandefjord OK47:43+5:3623:51
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert

Direkte A

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa37:4711:26
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn41:08+3:2112:27
3Julie BerteigFossum IF1:10:19+32:3221:18
4Lillan TorpSandefjord OK1:12:17+34:3021:54
5Ragnar BergStokke IL1:13:24+35:3722:14
6Hilde KløvstadSandefjord OK1:18:23+40:3623:45
7Jo Børre EikåsSandefjord OK1:27:46+49:5926:35

Direkte B

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ernst HiisStokke IL34:4217:21
2Matias KlingsholmNOTEAM54:01+19:1927:00

Direkte C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yousef KhouryLarvik OK33:4117:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor