Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Day og Night Cup 2018 Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Day og Night Cup 2018 Løp 4
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 13 januar 2018

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Sander ArntzenHerrer (39)1:02:55+2:43

Dreamteam 99

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Jørgen BaklidHerrer (39)1:06:45+6:33
Styrk Hundseid KamsvågHerrer (39)aktiv

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Einar MelsomHerrer (39)aktiv

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per OlaussenÅpen mellom (4)1:03:13
8Marie OlaussenDamer (18)1:01:53+6:40

Halden SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Magne DæhliHerrer (39)1:00:36+0:24
6Jo ShepherdDamer (18)56:35+1:22
7Viktor WassénHerrer (39)1:02:49+2:37
7Kine Hallan SteiwerDamer (18)58:02+2:49
10Markus HolterHerrer (39)1:04:15+4:03
11Niels Christian HellerudHerrer (39)1:04:23+4:11
12Fredrik EliassonHerrer (39)1:04:27+4:15
13Thomas Natvig ÅrstadHerrer (39)1:05:01+4:49
14Emil WingstedtHerrer (39)1:05:45+5:33
17Elias Bäcklund EkvallHerrer (39)1:09:01+8:49
19Erlend BrendstuenHerrer (39)1:14:24+14:12
Hedda Raadal BjørloDamer (18)diskvalifisert
Idun Kristine Felde OlaussenDamer (18)diskvalifisert
Maren HenriksenÅpen mellom (4)diskvalifisert
Rickard DjerfHerrer (39)ikke startet
Sigurd Myhre AndreassenHerrer (39)ikke startet

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sofie Skyttersæter IversenDamer (18)diskvalifisert

Hestra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Victor HelgessonHerrer (39)1:12:44+12:32

IFK Göteborg

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Fredrik BakkmanHerrer (39)1:00:12
1Anna NärhiDamer (18)55:13
2Eskil KinnebergHerrer (39)1:00:21+0:09
2Kirsi NurmiDamer (18)55:33+0:20
10Elin MånssonDamer (18)1:06:36+11:23
11Emmi JokelaDamer (18)1:13:56+18:43
13Olivia AspDamer (18)1:36:32+41:19
Fredrik EdénHerrer (39)aktiv
Thea FagerströmDamer (18)diskvalifisert
Martin LarssonÅpen mellom (4)diskvalifisert
Meja EneljungDamer (18)diskvalifisert
Miri Thrane ØdumDamer (18)ikke startet

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Helena KarlssonDamer (18)55:37+0:24

IFK Umeå

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Lukas PetersonHerrer (39)1:18:19+18:07

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Bjørn EkebergHerrer (39)1:03:37+3:25
Torgeir NørbechHerrer (39)aktiv
Karl FremstadHerrer (39)diskvalifisert
Vegard Brun SagaHerrer (39)diskvalifisert

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Ingjerd MyhreDamer (18)1:04:40+9:27

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Bjørn-Willy ArntzenÅpen mellom (4)1:07:14+4:01

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Delphine PoirotDamer (18)56:13+1:00

Nydalens SK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Anders NordbergHerrer (39)1:01:02+0:50
4Siri UlvestadDamer (18)56:03+0:50
5Alan CherryHerrer (39)1:02:09+1:57
15Eirik Kamstrup HovindHerrer (39)1:06:06+5:54
21Bojan BlumensteinHerrer (39)1:18:41+18:29
Eirik Langedal BreivikHerrer (39)diskvalifisert
Henrik EijsinkHerrer (39)diskvalifisert
Håvard HagaHerrer (39)diskvalifisert
Halvor Tørnqvist HaldenHerrer (39)diskvalifisert
Oskar JensenHerrer (39)diskvalifisert
Elias JonssonHerrer (39)diskvalifisert
Isak JonssonHerrer (39)diskvalifisert
Sverre Turter SandvoldHerrer (39)diskvalifisert
Anders VisterHerrer (39)diskvalifisert
Jørgen WulfsbergHerrer (39)diskvalifisert

Ok Kåre

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jonas GustafssonHerrer (39)diskvalifisert

Sjövalla FK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Märta LjungbergDamer (18)1:14:33+19:20

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Stepán MudrákHerrer (39)1:18:46+18:34

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Morten Jarvis WestergårdHerrer (39)1:02:13+2:01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018