Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 25

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 25
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 18 november 2017

Lang

5 700 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenBækkelagets SK55:039:39
2Jan R. EriksenAsker Skiklubb57:27+2:2410:04
3Karl Even RyghHeming Orientering57:32+2:2910:05
4Holger SchlaupitzPrivat59:28+4:2510:25
5Jostein Bø FløystadPrivat1:04:03+9:0011:14
6Isak JonssonNydalen1:04:08+9:0511:15
7Knut HellandØstmarka OK1:04:34+9:3111:19
8Stein BlomsethVålerenga1:05:21+10:1811:27
9Ivar SeierstadIL GeoForm1:06:13+11:1011:37
10Harald IweIL GeoForm1:09:53+14:5012:15
11Guttorm EggeOslostudentenes IK1:10:35+15:3212:22
12Bjørn GrindeOslostudentenes IK1:11:11+16:0812:29
13Sören JonssonNydalens SK1:13:24+18:2112:52
14Hallvard FjærLillomarka OL1:14:14+19:1113:01
15Knut OnsagerIL GeoForm1:16:47+21:4413:28
16Eskil ÅsmulOL Trollelg1:17:09+22:0613:32
17Øystein KildahlØstmarka OK1:17:57+22:5413:40
18Jan Fredrik HelgakerVBIL1:19:53+24:5014:00
19Trond BrevikFossum IF1:22:59+27:5614:33
20Peer StiansenNydalens SK1:25:22+30:1914:58
21 Tormod ØvergaardVestre Akers SK1:25:48+30:4515:03
22Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:26:16+31:1315:08
23Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:27:24+32:2115:20
24Sivert KvermeFossum IF1:27:32+32:2915:21
25Bent Sande KvermeFossum IF1:27:43+32:4015:23
26Lars OnstadOslostudentenes IK1:27:56+32:5315:25
27Per OsenVestre Akers SK1:28:21+33:1815:30
28Jon LahlumIL GeoForm1:30:10+35:0715:49
29Frode JohansenStatoil BIL1:35:14+40:1116:42
30Tormod BøeVBIL1:39:10+44:0717:23
31Linda FredhMåren OK2:19:59+1:24:5624:33
Rune HultgreenIL GeoFormikke godkjent

Mellom

4 000 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL40:5510:13
2Eivind HoffIL Tyrving45:19+4:2411:19
3Toril HallanLillomarka OL49:31+8:3612:22
4Vidar BerteigIL GeoForm51:28+10:3312:52
5Odd Arne LianIL Koll51:47+10:5212:56
6Anne DanielsenNydalens SK53:44+12:4913:26
7Marianne NjåsteinIL Tyrving53:48+12:5313:27
8Petter NæssOppsal Orientering54:06+13:1113:31
9Anders EknesPrivat58:40+17:4514:40
10Richard BlomFBI58:47+17:5214:41
11Gunnar HaldenNydalens SK58:49+17:5414:42
12Knud Bjørne-LarsenRiksteatret59:02+18:0714:45
13Brita SauarStatoil BIL1:00:33+19:3815:08
14Håvard ChristiansenForsvarsbygg1:03:17+22:2215:49
15Aleidis LøkenHeming Orientering1:03:55+23:0015:58
16Pål W HansenBDO1:03:56+23:0115:59
17Jon FerdenKolbotn & Skimt OL1:05:07+24:1216:16
18Harald RikheimRådtassene1:05:39+24:4416:24
19Uno HanslienBilpost BIL1:05:49+24:5416:27
20Liv PaltielFolkehelseinstituttet1:08:54+27:5917:13
21Roar BjordalOppsal Orientering1:09:10+28:1517:17
22Selma Næss-UlsethNydalens SK1:11:12+30:1717:48
23Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1:14:23+33:2818:35
24Bjørn EgnerHeming Orientering1:14:26+33:3118:36
25Gisela SundelinPrivat1:16:56+36:0119:14
26Hallvard BjørgumVBIL1:18:26+37:3119:36
27Anne DahlNydalens SK1:18:29+37:3419:37
28Inga Skaarer WiklundNydalens SK1:20:28+39:3320:07
29Rolf Andreas BergNydalens SK1:21:55+41:0020:28
30Rolf BergNydalen SK1:22:05+41:1020:31
31Sharon BroadwellIL GeoForm1:25:48+44:5321:27
32Olav NipenIL Tyrving1:28:03+47:0822:00
33Randi NilstadIL Tyrving1:31:00+50:0522:45
34Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL1:31:49+50:5422:57
Marius BurmoPrivatikke godkjent
Kåre KnudsenIL GeoFormikke godkjent
Ingrid SkaarerNydalens SKikke godkjent

Kort

2 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell StenstadvollIL Tyrving31:4415:52
2Knut Tore SolheimNydalens SK41:03+9:1920:31
3Eira Skaarer WiklundNydalens SK42:00+10:1621:00
4Anne Regine BakstadFriskis&Svettis42:21+10:3721:10
5Tom EdvardsenIL Koll42:35+10:5121:17
6Terje TrondsenNittedal OL44:13+12:2922:06
7Øystein MadsenHaugerud IF47:16+15:3223:38
8Eyvind AasIL GeoForm49:26+17:4224:43
9Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving50:00+18:1625:00
10Unni DrageAker Solutions52:15+20:3126:07
11Bjørn GunnerødIL GeoForm52:18+20:3426:09
12Tor OmmundsenVBIL53:46+22:0226:53
13Tor DrageAker Solutions54:22+22:3827:11
14Tor OmmundsenVBIL55:43+23:5927:51
15Odin FismenFossum IF59:26+27:4229:43
16Britta FismenFossum IF59:27+27:4329:43
17Eilen Arctander VikIL Koll1:00:46+29:0230:23
18Ping OuyangØstmarka OK1:03:30+31:4631:45
19Håvard Rekve LianFossum IF1:03:57+32:1331:58
20Stian RørvikTønsberg1:05:12+33:2832:36
21Sissel PlejdrupOppsal Orientering1:06:36+34:5233:18
22Sigurd HaugerudIL GeoForm1:19:33+47:4939:46
Jona MoorfieldPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor