Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje dag 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 29 juli 2018

N-åpen

2 020 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb18:539:20
2Bernhard BieriOLG Suhr30:36+11:4315:08
3Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)35:28+16:3517:33
4Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)41:27+22:3420:31
5Ruben M. HellandEgersund OK42:38+23:4521:06
6Markus M. HellandEgersund OK42:44+23:5121:09

D 11-12

3 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie M HellandEgersund OK34:1911:19
2Elisabeth BieriOLG Suhr51:30+17:1116:59

D 13-14

4 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rosa BieriOLG Suhr40:129:14
2Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL48:48+8:3611:13

D 15-16

5 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elza KuzeOK Alnis-JNSC46:368:01
2Une HoltermannPorsgrunn OL47:32+0:568:10
3Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1:12:42+26:0612:30

D 17-A kort

5 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jane M HellandEgersund OK59:1010:11
2Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering1:03:37+4:2710:56
3Anne OettliOLG Saeuliamt1:08:05+8:5511:43

D 17-C

3 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL30:039:55
2Ingunn GåsoddenSkien OK32:33+2:3010:44
3Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag37:12+7:0912:16
4Elisabeth RødAndebu IL46:27+16:2415:19
5Jorunn Brun SagaSkien OK49:26+19:2316:18
6Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL51:00+20:5716:49
7Aileen RundeKristiansand OK1:02:49+32:4620:43
Ellen Sofie RuudEiker OLikke startet

D 17-20

8 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe SirmaOK Alnis-JNSC1:10:008:29
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:12:01+2:018:43
3Hanne VassendPorsgrunn OL1:14:25+4:259:01
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:19:07+9:079:35
5Kristina VollHaugesund IL Orientering1:21:44+11:449:54
6Solveig Moen LetmolieEiker OL1:35:18+25:1811:33

D 21-

8 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marjo LiikanenGanddal IL1:05:297:56
2Guro VassendPorsgrunn OL1:13:40+8:118:55
3Helene OmdalNTNUI1:22:21+16:529:58
4Sigrun TytlandsvikÅs IL1:57:08+51:3914:11
Trine BolstadGanddal ILdiskvalifisert
Ulrika TofteredIF Rigordiskvalifisert

D 40-

5 810 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL1:06:0611:22
2Hilde HetlandEgersund OK1:07:57+1:5111:41
3Sara MathisenPorsgrunn OL1:09:41+3:3511:59
4Linda FredhOK Moss1:09:53+3:4712:01
5Marit EgnerAsker Skiklubb1:10:05+3:5912:03

D 50-

5 810 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde VassendPorsgrunn OL59:4110:16
2Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb59:45+0:0410:17
3Sigrun NygårdAsker Skiklubb1:01:37+1:5610:36
4Marianne NjåsteinIL Tyrving1:03:03+3:2210:51
5Vera AndersOLG Saeuliamt1:05:33+5:5211:16
6Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1:07:38+7:5711:38
7Eli Marie WiigPorsgrunn OL1:09:29+9:4811:57
8Mai Helen LingaIL Gular1:30:41+31:0015:36
9Eli SæterdalSkien OK1:41:40+41:5917:29

D 60-

4 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK45:5810:34
2Aud KjemperudEiker OL1:00:26+14:2813:53
3Hanne HerumOK Skeidi1:01:18+15:2014:05

D 70-

4 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering1:03:1314:31
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1:14:46+11:3317:11
3Sidsel SandelienHeming Orientering1:35:35+32:2221:58 Last ned GPS-spor i gpx-format
Tirill Liby SeipOK Skeidiikke startet
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLikke startet

H 11-12

3 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein TveitSuldal Orienteringslag34:0311:14
2Sondre KornmoPorsgrunn OL35:41+1:3811:46

H 15-16

8 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ralfs Janis EizvertinsOK Alnis-JNSC1:07:328:11
2Tobias MathisenPorsgrunn OL1:11:24+3:528:39
3Halvard KornmoPorsgrunn OL1:13:03+5:318:51
4Gaute BerganNydalens SK1:18:26+10:549:30
5Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1:20:13+12:419:43
6Kristoffer FjæreHedrum OL1:21:29+13:579:52

H 17-A kort

8 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik LimaGanddal IL1:07:548:13
2John Olav RundeKristiansand OK1:33:39+25:4511:21

H 17-C

3 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar FrøytlogEgersund OK22:507:32
2Arild SvihusGanddal IL44:59+22:0914:50
3Sten Øivind BjerkeHedrum OL47:28+24:3815:39

H 17-N

2 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil KvaaleHøydalsmo IL38:3219:04

H 17-20

12 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:23:096:53
2Tobias KristensenNTNUI1:24:39+1:307:00
3Rihards KruminsOK Alnis-JNSC1:28:46+5:377:21
4Audun BerganNydalens SK1:37:42+14:338:05
5David RundeKristiansand OK2:26:29+1:03:2012:08

H 21-

12 070 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart1:06:335:30
2Ståle GjelstenKristiansand OK1:12:27+5:546:00
3Jonas Klausen EspedalNTNUI1:14:12+7:396:08
4Eivind Romberg KvaaleBø OL1:20:23+13:506:39
5Petter Marki ErichsenKristiansand OK1:20:26+13:536:39
6Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering1:21:08+14:356:43
7Dag Steinar RagvinBø OL1:23:34+17:016:55
8Jostein MoeTorridal IL1:25:33+19:007:05
9Mathias NipenBækkelagets SK1:27:30+20:577:14
10Fredrik KarlssonGöteborg Majorna OK1:29:33+23:007:25
11Kenneth MydlandEgersund OK1:31:31+24:587:34
12Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1:33:00+26:277:42
13Aivis SilinsOK Alnis-JNSC1:33:32+26:597:44
14Magnus KyrkjebøTIF Viking1:39:48+33:158:16
15Anton ErikssonNOTEAM1:47:18+40:458:53
16Morten TangenOK Moss2:04:55+58:2210:20
Fredrik SandalGanddal ILdiskvalifisert
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Espen RognsvågOs Orienteringsklubbikke startet

H 40-

8 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Erik GjeinFossum IF1:03:227:40
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1:06:33+3:118:04
3Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1:07:51+4:298:13
4Tom KristensenLarvik OK1:15:16+11:549:07
5Jørgen FjæreHedrum OL1:16:23+13:019:15
6Jon-Kåre HansenTIF Viking1:23:50+20:2810:09
7Ulrik StaugaardFIF Hillerød Orientering1:35:44+32:2211:36
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubbikke startet

H 50-

8 250 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling FredriksenIF Trauma1:08:098:15
2Svein GranerudAsker Skiklubb1:10:25+2:168:32
3Kaspar OettliOLG Saeuliamt1:11:40+3:318:41
4Tore Voss FagervoldBærums Skiklub1:14:11+6:028:59
5Petter LøeNotodden OL1:14:19+6:109:00
6Svein-Erik KvameGanddal IL1:14:47+6:389:03
7Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1:15:22+7:139:08
8Helge EspelandNOTEAM1:17:00+8:519:20
9Geir FrøytlogEgersund OK1:17:06+8:579:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1:26:00+17:5110:25
11Jan SteffensenHaugesund IL Orientering1:38:32+30:2311:56
Nils BerganNydalens SKikke startet

H 60-

5 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi43:547:33
2Petter NæssOppsal Orientering49:18+5:248:29
3Magnar HillesdalStord Orientering49:54+6:008:35
4Dag MoeKristiansand OK50:21+6:278:39
5Rune LaurantsenSkien OK51:21+7:278:50
6Dag KristensenOK Skeidi51:52+7:588:55
7Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK52:24+8:309:01
8Arvid MydlandEgersund OK53:10+9:169:09
9Tor TrøanHadeland OL56:33+12:399:43
10Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1:00:37+16:4310:25
11Atle RemmePorsgrunn OL1:09:36+25:4211:58
12Elling AakreAndebu IL1:11:21+27:2712:16
13Olav NipenIL Tyrving1:22:24+38:3014:10
14Martin NaufHedrum OL1:38:21+54:2716:55
Johan SøftelandFredrikstad SKikke startet

H 70-

4 350 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif BokerødIdd Sportsklubb43:3110:00
2Kjell SvihusGanddal IL43:54+0:2310:05
3Sigvald RobberstadStord Orientering44:03+0:3210:07
4Asbjørn HeggemHalsa IL45:22+1:5110:25
5Dag Rønning JensenOL Trollo46:57+3:2610:47
6Helge FossheimHedrum OL50:52+7:2111:41
7Bjørn SandelienHeming Orientering51:00+7:2911:43
8Ragnar HillestadLardal OL51:05+7:3411:44
9Tormod FjæreHedrum OL53:49+10:1812:22
10Gunnar MosevollSkien OK53:59+10:2812:24
11Ingolf DybvikStord Orientering57:22+13:5113:11
12Lars Martin GjeinStokke IL1:00:05+16:3413:48
13Steinar SlettemarkStord Orientering1:04:12+20:4114:45
14Magnar ReppesgårdHedrum OL1:05:49+22:1815:07
15Rolf LyePorsgrunn OL1:09:14+25:4315:54
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKikke startet

D 40-A kort

4 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig BerganNydalens SK52:2712:03
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering53:01+0:3412:11
3Martina JenzerOLG Suhr54:24+1:5712:30
4Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)55:48+3:2112:49

H 40-A kort

5 810 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL46:398:01
2Tom SagaSkien OK1:00:07+13:2810:20
3Harald OmlandSkien OK1:02:09+15:3010:41
4Reidar StensengKonnerud IL1:03:46+17:0710:58
5Are NjåsteinIL Tyrving1:04:39+18:0011:07
6Stéphane BieriOLG Suhr1:10:41+24:0212:09

H 60-A kort

4 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole JohanssonPorsgrunn OL55:3512:46
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL55:38+0:0312:47
3Roy GjerdingOK Moss56:01+0:2612:52
4Rolf LundeEiker OL1:00:56+5:2114:00

Direkte-lang

8 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Idar SætranIF Trauma1:16:489:18
2Sigrid Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering1:27:52+11:0410:39
3Torbjørn Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering1:35:33+18:4511:34
Maria Høyer StaugaardFIF Hillerød Orienteringbrutt

Direkte-kort

4 350 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)41:259:31
2Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL44:19+2:5410:11
3Per B. MyhreHaugesund IL Orientering52:20+10:5512:01
4Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar58:13+16:4813:22
5Olav HellandEgersund OK1:00:37+19:1213:56
6Krista StrautnieceOK Alnis-JNSC1:25:08+43:4319:34
7Pål RundeKristiansand OK1:30:45+49:2020:51
8Inguna CakureOK Alnis-JNSC1:33:36+52:1121:31
9Cato MaltheStavanger Orienteringsklubb1:35:04+53:3921:51
Frode SørensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor