Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje dag 1
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 28 juli 2018

N-åpen

2 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Markus M. HellandEgersund OK40:5019:55
0Ruben M. HellandEgersund OK40:4219:51
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubbikke startet

D 11-12

3 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie M HellandEgersund OK31:3610:29

D 13-14

5 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering51:479:12
2Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL1:22:07+30:2014:36

D 13-16C

3 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL56:2918:45

D 15-16

7 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elza KuzeOK Alnis-JNSC1:12:479:33
2Une HoltermannPorsgrunn OL1:13:27+0:409:38
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-A kort

7 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jane M HellandEgersund OK1:12:589:34
2Anne OettliOLG Saeuliamt1:32:34+19:3612:08
3Alise KløvstadSandefjord OK1:49:48+36:5014:24
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D 17-C

3 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL34:1311:22
2Ingunn GåsoddenSkien OK39:18+5:0513:03
3Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag42:40+8:2714:10
4Elisabeth RødAndebu IL45:11+10:5815:00
5Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL50:58+16:4516:55
6Jorunn Brun SagaSkien OK52:54+18:4117:34
7May-Britt SkramdalHedrum OL54:22+20:0918:03
Ellen Sofie RuudEiker OLdiskvalifisert

D 17-N

2 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aileen RundeKristiansand OK50:2924:37

D 17-20

10 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL1:34:389:16
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:36:13+1:359:25
3Signe SirmaOK Alnis-JNSC1:42:34+7:5610:02
4Malin HaugeHisøy OK1:44:53+10:1510:16
5Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:49:37+14:5910:44
6Kristina VollHaugesund IL Orientering1:50:02+15:2410:46
7Solveig Moen LetmolieEiker OL2:04:12+29:3412:09
8Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL2:35:00+1:00:2215:10

D 21-

10 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marjo LiikanenGanddal IL1:26:098:26
2Lisbeth VollHaugesund IL Orientering1:31:41+5:328:58
3Guro VassendPorsgrunn OL1:38:33+12:249:39
4Ulrika TofteredIF Rigor1:53:32+27:2311:07
5Trine BolstadGanddal IL1:59:33+33:2411:42
Krista StrautnieceOK Alnis-JNSCdiskvalifisert
Sigrun TytlandsvikÅs ILbrutt
Helene OmdalNTNUIbrutt

D 40-

7 620 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara MathisenPorsgrunn OL1:20:1110:31
2Hilde HetlandEgersund OK1:23:08+2:5710:54
3Maria Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering1:25:39+5:2811:14
4Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL1:26:12+6:0111:18
5Marit EgnerAsker Skiklubb1:31:05+10:5411:57
6Linda FredhOK Moss1:43:29+23:1813:34
7Marianne HaugeHisøy OK1:45:25+25:1413:50

D 50-

7 620 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde VassendPorsgrunn OL1:28:4911:39
2Marianne NjåsteinIL Tyrving1:29:11+0:2211:42
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1:32:45+3:5612:10
4Vera AndersOLG Saeuliamt1:34:27+5:3812:23
5Eli Marie WiigPorsgrunn OL1:38:48+9:5912:57
6Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:39:22+10:3313:02
7Hilde KløvstadSandefjord OK1:52:13+23:2414:43
8Mai Helen LingaIL Gular1:56:20+27:3115:16
9Eli SæterdalSkien OK2:11:25+42:3617:14
Sigrun NygårdAsker Skiklubbikke startet

D 60-

5 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK1:04:0311:23
2Hanne HerumOK Skeidi1:04:19+0:1611:26
3Aud KjemperudEiker OL1:21:41+17:3814:32

D 70-

5 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering1:15:4313:28
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1:27:11+11:2815:30
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1:40:14+24:3117:50
Tirill Liby SeipOK Skeidiikke startet

H 11-12

3 010 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering31:0410:19
2Øystein TveitSuldal Orienteringslag49:20+18:1616:23
3Sondre KornmoPorsgrunn OL59:06+28:0219:38
4Ludvig SkramdalHedrum OL1:02:13+31:0920:40

H 15-16

10 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ralfs Janis EizvertinsOK Alnis-JNSC1:32:429:04
2Tobias MathisenPorsgrunn OL1:38:23+5:419:38
3Kristoffer FjæreHedrum OL1:43:20+10:3810:07
4Halvard KornmoPorsgrunn OL1:45:51+13:0910:22
5Gaute BerganNydalens SK1:53:20+20:3811:06
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 17-A kort

10 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik LimaGanddal IL1:25:458:23
John Olav RundeKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-C

3 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar FrøytlogEgersund OK26:208:44
2Arild SvihusGanddal IL1:18:49+52:2926:11
3Sten Øivind BjerkeHedrum OL1:22:53+56:3327:32

H 17-20

13 290 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius PyttenKristiansand OK1:25:106:24
2Tobias KristensenNTNUI1:33:40+8:307:02
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:36:17+11:077:14
4Rihards KruminsOK Alnis-JNSC1:48:05+22:558:07
5David RundeKristiansand OK1:53:31+28:218:32
6Audun BerganNydalens SK1:54:29+29:198:36
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

13 290 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart1:16:475:46
2Vegard DanielsenKristiansand OK1:18:41+1:545:55
3Ståle GjelstenKristiansand OK1:25:33+8:466:26
4Jonas Klausen EspedalNTNUI1:30:08+13:216:46
5Petter Marki ErichsenKristiansand OK1:32:12+15:256:56
6Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1:32:38+15:516:58
7Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering1:34:19+17:327:05
8Dag Steinar RagvinBø OL1:44:23+27:367:51
9Jostein MoeTorridal IL1:46:22+29:358:00
10Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1:50:49+34:028:20
11Gaute FriestadKristiansand OK1:52:23+35:368:27
12Mathias NipenBækkelagets SK1:52:43+35:568:28
13Fredrik KarlssonGöteborg Majorna OK1:55:36+38:498:41
14Aivis SilinsOK Alnis-JNSC1:55:40+38:538:42
15Sigve BotnenBø OL1:56:02+39:158:43
16Kenneth MydlandEgersund OK2:05:01+48:149:24
17Fredrik SandalGanddal IL2:09:04+52:179:42
18Morten TangenOK Moss2:17:12+1:00:2510:19
Eivind Romberg KvaaleBø OLikke startet
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 40-

10 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1:20:097:51
2Lars Erik GjeinFossum IF1:23:14+3:058:09
3Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1:26:42+6:338:29
4Tom KristensenLarvik OK1:29:17+9:088:44
5Asbjørn BygglandHøydalsmo IL1:31:05+10:568:55
6Ulrik StaugaardFIF Hillerød Orientering1:35:15+15:069:19
7Jørgen FjæreHedrum OL1:44:23+24:1410:13
8Steinar LandeBø OL1:57:25+37:1611:30

H 50-

10 210 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaspar OettliOLG Saeuliamt1:31:298:57
2Svein GranerudAsker Skiklubb1:35:56+4:279:23
3Tore Voss FagervoldBærums Skiklub1:40:14+8:459:49
4Geir FrøytlogEgersund OK1:40:52+9:239:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1:42:45+11:1610:03
6Svein-Erik KvameGanddal IL1:45:48+14:1910:21
7Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1:47:14+15:4510:30
8Helge EspelandNOTEAM1:49:59+18:3010:46
9Kjetil KløvstadSandefjord OK2:05:50+34:2112:19
10Jan SteffensenHaugesund IL Orientering2:40:32+1:09:0315:43
Nils BerganNydalens SKikke startet

H 60-

7 620 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi59:597:52
2Arvid MydlandEgersund OK1:04:23+4:248:26
3Magnar HillesdalStord Orientering1:06:33+6:348:44
4Tor TrøanHadeland OL1:10:06+10:079:11
5Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1:11:02+11:039:19
6Dag MoeKristiansand OK1:11:59+12:009:26
7Rune LaurantsenSkien OK1:12:15+12:169:28
8Petter NæssOppsal Orientering1:13:44+13:459:40
9Dag KristensenOK Skeidi1:15:52+15:539:57
10Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1:19:24+19:2510:25
11Jarle BotnenBø OL1:22:50+22:5110:52
12Martin NaufHedrum OL1:27:59+28:0011:32
13Atle RemmePorsgrunn OL1:37:31+37:3212:47
14Elling AakreAndebu IL1:39:03+39:0412:59
15Olav NipenIL Tyrving1:45:19+45:2013:49
16Johan SøftelandFredrikstad SK1:55:22+55:2315:08

H 70-

5 620 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir ArnesenBærums Skiklub54:039:37
2Asbjørn HeggemHalsa IL55:57+1:549:57
3Ragnar HillestadLardal OL57:08+3:0510:09
4Leif BokerødIdd Sportsklubb57:43+3:4010:16
5Sigvald RobberstadStord Orientering58:30+4:2710:24
6Helge FossheimHedrum OL59:00+4:5710:29
7Kjell SvihusGanddal IL1:00:26+6:2310:45
8Dag Rønning JensenOL Trollo1:03:26+9:2311:17
9Carl Ove BergOK Skeidi1:06:35+12:3211:50
10Tormod FjæreHedrum OL1:10:37+16:3412:33
11Ingolf DybvikStord Orientering1:15:24+21:2113:24
12Gunnar MosevollSkien OK1:15:48+21:4513:29
13Lars Martin GjeinStokke IL1:18:24+24:2113:57
14Jiri UrvalekPorsgrunn OL1:26:56+32:5315:28
15Magnar ReppesgårdHedrum OL1:30:01+35:5816:01
16Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1:38:34+44:3117:32
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert

D 40-A kort

5 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig BerganNydalens SK1:17:4013:49
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:18:10+0:3013:54
3Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1:18:42+1:0214:00
Inguna CakureOK Alnis-JNSCdiskvalifisert

H 40-A kort

7 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom SagaSkien OK1:29:0511:41
2Reidar StensengKonnerud IL1:30:30+1:2511:52
3Are NjåsteinIL Tyrving1:37:25+8:2012:47
4Harald OmlandSkien OK1:41:16+12:1113:17
Inge HaugeHisøy OKdiskvalifisert

H 60-A kort

5 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole JohanssonPorsgrunn OL1:08:3612:12
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL1:09:01+0:2512:16
3Rolf LundeEiker OL1:12:26+3:5012:53
4Roy GjerdingOK Moss1:13:33+4:5713:05

Direkte-lang

10 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag BlandkjennKristiansand OK1:11:036:57
2Anton ErikssonNOTEAM1:28:09+17:068:38
3Erling FredriksenIF Trauma1:29:32+18:298:46
4Morten JørgensenKristiansand OK1:30:29+19:268:51
5Bjørn Idar SætranIF Trauma1:33:43+22:409:10

Direkte-kort

5 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune KittelsenKristiansand OK56:019:58
2Pål RundeKristiansand OK1:00:58+4:5710:50
3Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1:01:20+5:1910:54
4Olav HellandEgersund OK1:06:24+10:2311:48
5Frode SørensenOK Alehof1:07:36+11:3512:01
6Per B. MyhreHaugesund IL Orientering1:07:48+11:4712:03
7Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar1:10:20+14:1912:30
8Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb1:12:53+16:5212:58
9Ulf WallinGöteborg Majorna OK1:18:11+22:1013:54
10Gunilla GjedinGöteborg Majorna OK1:18:16+22:1513:55
11Jonas KittelsenNTNUI1:19:53+23:5214:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor