Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 22 april 2018

N-åpen

2 120 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn25:0111:48
0Kari BjaadalOK Skeidi17:20+-7:418:10
0Tuva Dahl BorkamoNotodden OL38:55+13:5418:21
0Elvira DalseggSkien OK24:14+-0:4711:25
0Hermine GrønnebergHedrum OL39:57+14:5618:50
0Jon Arne HagenDrangedal OL27:31+2:3012:58
0Eldar Torpe LienPorsgrunn OL31:38+6:3714:55
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn20:54+-4:079:51
0Hedda RognliLarvik OK17:15+-7:468:08
0Jonatan RollefsenSkien OK49:42+24:4123:26
0Albert WeiserSkien OK49:24+24:2323:18
Magnus Buchacz EieNotodden OLikke startet

D -10

2 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK28:2610:41

D 11-12

2 660 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Aakre LeistadSkien OK19:267:18
2Annika van RaaijHedrum OL24:53+5:279:21
3Emilie Holtskog-FeremansSkien OK26:24+6:589:55
4Thelma BrathagenLarvik OK26:55+7:2910:07
5Julie KristensenPorsgrunn OL36:59+17:3313:54
6Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL39:04+19:3814:41
Ingvild Buchacz EieNotodden OLdiskvalifisert

D 11-12N

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria StørenBø OL36:1417:05

D 13-14

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn20:066:32
2Synne SandvenNotodden OL23:04+2:587:30
3Iril RingheimLarvik OK29:06+9:009:28
4Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi29:14+9:089:31
5Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL44:04+23:5814:21
6Line Borgejordet SimonesNotodden OL58:21+38:1519:00
7Sigrid Buchacz EieNotodden OL1:13:23+53:1723:54

D 13-16C

2 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL26:179:52
2Silje HagenDrangedal OL28:45+2:2810:48

D 15-16

3 060 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL21:026:52
2Mina SchjervenLardal OL21:58+0:567:10
3Ida Sofie HjortlandLarvik OK25:03+4:018:11
4Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL25:50+4:488:26
5Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL26:20+5:188:36
6Eline SchjervenLardal OL26:58+5:568:48
7Ingrid MobråthenBotne SK27:13+6:118:53
8Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK28:03+7:019:10
9Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn29:50+8:489:44

D 17-B

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn35:1211:27
2Linda BrathagenLarvik OK37:14+2:0212:07
3Hilde Gunn HellenesOK Skeidi46:17+11:0515:04
4Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1:00:36+25:2419:44
Kristin JohanssonHedrum OLikke startet

D 17-C

2 660 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti GullordGjø-Vard OL22:248:25
2Gro HagenDrangedal OL28:59+6:3510:53
3Ingunn GåsoddenSkien OK29:16+6:5211:00
4Inger-Lene FlatinSkien OK37:54+15:3014:14
5Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL39:23+16:5914:48
6Else StordalOL Tønsberg og omegn40:55+18:3115:22
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-N

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Brith NordkveldeHedrum OL27:5011:56

D 17-20

3 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Arentz HagenSandefjord OK25:196:51
2Hanne VassendPorsgrunn OL25:58+0:397:02
3Elise AusenPorsgrunn OL30:13+4:548:11
4Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL31:57+6:388:39
5Julie EikelandOL Tønsberg og omegn40:49+15:3011:03
Elise StørenBø OLikke startet

D 21-

3 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK27:507:32
2Silje Borge HoviSkien OK37:06+9:1610:03

D 40-

3 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SchjervenLardal OL25:388:22
2Gry AakreSkien OK31:21+5:4310:14
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL32:26+6:4810:35

D 45-

3 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara MathisenPorsgrunn OL24:197:56
2Kristin SandvenNotodden OL27:32+3:138:59
3Kristin HjortlandLarvik OK28:44+4:259:23
4Tone Sølie LysnesHedrum OL29:38+5:199:41
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL30:39+6:2010:00
6Janne LarsenPorsgrunn OL32:17+7:5810:33
7Wenche EikåsSandefjord OK32:21+8:0210:34
8Elin BordøyHedrum OL36:19+12:0011:52
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet

D 50-

3 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL24:067:52
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL27:11+3:058:53
3Ida Vår DirdalLarvik OK30:53+6:4710:05

D 55-

3 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK28:199:15
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL31:05+2:4610:09
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL41:47+13:2813:39

D 60-

2 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK24:219:17

D 65-

2 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise SagaKjose IL28:3310:53
2Grethe Lill RyengSturla, IF36:36+8:0313:58
3Elisabeth RødAndebu IL1:01:00+32:2723:16
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 70-

2 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL35:1713:28
2Astrid LundeDrangedal OL42:50+7:3316:20
3Thorunn Aamodt OvesenLardal OL43:15+7:5816:30
4May Helene HansenSandefjord OK46:22+11:0517:41
5Astrid GjelstadSandefjord OK51:03+15:4619:29
Gerd LangsethLarvik OKdiskvalifisert

D 80-

2 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi57:1521:51

H -10

2 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob KristensenPorsgrunn OL35:3313:21
2Sondre Dahl BorkamoNotodden OL45:21+9:4817:02
Sindre FurlandSandefjord OKikke startet

H 11-12

2 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK20:337:43
2Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi24:43+4:109:17
3Kristian Kaupang LyeLarvik OK25:45+5:129:40
4Ole Magnus StoremyrIL Hauken58:11+37:3821:52

H 11-12N

2 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Flatin ErichsenSkien OK17:218:11
2Leo RollefsenSkien OK19:40+2:199:16
3Ludvig SkramdalHedrum OL20:30+3:099:40
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OKdiskvalifisert

H 13-14

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK22:597:29
2Benjamin GjoneSandefjord OK24:44+1:458:03
3Brage EikåsSandefjord OK29:02+6:039:27
4Hallvard TjentlandLardal OL29:24+6:259:34
5Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn30:33+7:349:57
6Ola MeenPorsgrunn OL31:19+8:2010:12
7Henrik Repstad StoremyrIL Hauken36:07+13:0811:45
Gabriel GjoneSandefjord OKikke startet
Bendik Schia LøeNotodden OLikke startet

H 15-16

3 690 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL22:556:12
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn23:28+0:336:21
3Viljan van RaaijHedrum OL23:37+0:426:24
4Halvard KornmoPorsgrunn OL24:56+2:016:45
5Iver RingheimLarvik OK25:34+2:396:55
6Henrik R HoltHedrum OL25:57+3:027:01
7Kristoffer FjæreHedrum OL26:40+3:457:13
8Åsmund SlokvikNotodden OL27:08+4:137:21
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL29:00+6:057:51
10Jonas EikåsSandefjord OK29:39+6:448:02
11Snorre SlokvikNotodden OL32:36+9:418:50

H 17-B

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David SolliSkien OK33:3810:57
2Asbjørn BrathagenLarvik OK41:25+7:4713:29
3Morten AndresenOK Skeidi42:18+8:4013:46
4Knut GjoneSandefjord OK43:43+10:0514:14
5Per Anders RemmePorsgrunn OL45:37+11:5914:51

H 17-C

2 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn23:068:41
2Per Dag NordkveldeHedrum OL27:16+4:1010:15
3Torstein LyeLarvik OK32:00+8:5412:01
Arnfinn SørumSkien OKdiskvalifisert

H 17-20

3 920 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL21:595:36
2Mathias GløersenBækkelagets SK23:32+1:336:00
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn23:45+1:466:03
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL25:43+3:446:33
5Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn26:05+4:066:39
6Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL26:15+4:166:41
7Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn27:18+5:196:57
8Ole FlaattenOK Skeidi28:01+6:027:08
9Jakob Schia LøeNotodden OL30:43+8:447:50
10Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL30:54+8:557:52
11Ludvig JohnsenHedrum OL32:24+10:258:15

H 21-

3 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar Torpe LienPorsgrunn OL23:215:57
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi26:10+2:496:40
3Trond GjelstadSandefjord OK26:59+3:386:53
4Eirik LarsenSkien OK27:42+4:217:03
5Åsmund HasaasOK Skeidi28:00+4:397:08
6Robert FredriksenNotodden OL28:34+5:137:17
7Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK30:26+7:057:45
8Kjetil DahlSkien OK30:33+7:127:47
Jørn SundbyLarvik OKikke startet

H 40-

3 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FjæreHedrum OL29:187:28
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL32:48+3:308:22
3Thomas BrodinPorsgrunn OL36:26+7:089:17
4Lars Rune LieOK Skeidi36:30+7:129:18
5Sigurd HoltskogSkien OK38:46+9:289:53
6Jesper FlogstadIL Hauken41:12+11:5410:30

H 45-

3 920 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode NysæterSkien OK25:436:33
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL27:05+1:226:54
3Anders Kristian HoltHedrum OL27:15+1:326:57
4Gisle NysæterSkien OK27:26+1:436:59
5Harald HoviSkien OK29:11+3:287:26
6Tom KristensenLarvik OK29:55+4:127:37
7Pål WinbergOK Skeidi31:03+5:207:55
8Jens TjentlandLardal OL32:02+6:198:10
9Espen JohnsenHedrum OL33:52+8:098:38
10Øyvind StørenBø OL35:19+9:369:00
11Bjørn LiePorsgrunn OL35:53+10:109:09
12Jo Børre EikåsSandefjord OK35:58+10:159:10
13Jørn LangerudPorsgrunn OL39:41+13:5810:07
14Kent Morgan StoremyrIL Hauken1:02:20+36:3715:54
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet

H 50-

3 690 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind FlaattenOK Skeidi25:366:56
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK26:35+0:597:12
3Petter LøeNotodden OL27:39+2:037:29
4Roger LysnesHedrum OL28:40+3:047:46
5Jørn MyrlandNotodden OL28:55+3:197:50
6Bjørn Richard KirsteSkien OK29:01+3:257:51
7Terje BakkePorsgrunn OL29:36+4:008:01
8Bjørn PollandOK Skeidi29:40+4:048:02
9Morten HamreIL Hauken30:27+4:518:15
10Per Einar StrømHedrum OL42:17+16:4111:27
11Yngve MobråthenBotne SK59:42+34:0616:10
Tom AasrumHedrum OLikke startet

H 55-

3 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald OmlandSkien OK34:189:17
2Jan Ivar GundersenHedrum OL37:27+3:0910:08
Inge GlittumOK Skeidiikke startet

H 60-

3 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune LaurantsenSkien OK25:328:20

H 65-

3 060 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb24:408:03
2Sveinung RekaaNotodden OL26:46+2:068:44
3Ole JohanssonPorsgrunn OL27:54+3:149:07
4Atle RemmePorsgrunn OL28:52+4:129:26
5Elling AakreAndebu IL29:28+4:489:37
6Per Chr. HagenBø OL29:31+4:519:38
7Paul SkjakerHadeland OL30:25+5:459:56
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL34:12+9:3211:10
9Dag KristensenOK Skeidi36:56+12:1612:04
10Martin NaufHedrum OL37:27+12:4712:14
11Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL37:50+13:1012:21
12Olav FlogstadIL Hauken42:52+18:1214:00
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

H 70-

2 620 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL24:459:26
2Jiri UrvalekPorsgrunn OL29:20+4:3511:11
3Hans StordalOL Tønsberg og omegn29:22+4:3711:12
4Rolf GjølbergLarvik OK31:17+6:3211:56
5Kay JørgensenPorsgrunn OL33:20+8:3512:43
6Kjell MeenPorsgrunn OL33:26+8:4112:45
7Carl Ove BergOK Skeidi33:43+8:5812:52
8Kåre ThorbjørnsenLarvik OK34:15+9:3013:04
9Rolf LyePorsgrunn OL34:37+9:5213:12
10Lars Martin GjeinStokke IL37:32+12:4714:19

H 75-

2 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Øystein AndersenLarvik OK31:4712:07
2Odd AureDrangedal OL34:23+2:3613:07
3Magne KlovningPorsgrunn OL35:12+3:2513:26
4Anton LommeHedrum OL37:42+5:5514:23
Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert

H 80-

2 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK41:2815:49
2Magnar ReppesgårdHedrum OL43:36+2:0816:38

Direkte A

3 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katrine TalmoNOTEAM52:1914:10
Kristine FlaatenNOTEAMdiskvalifisert

Direkte B

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agathe BrathagenLarvik OK27:068:49
2Eli SæterdalSkien OK34:20+7:1411:11
3Cathrine HoltermannPorsgrunn OL38:25+11:1912:30
4Elin SlokvikNotodden OL42:02+14:5613:41

Direkte C

2 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Bøgeberg LilleåsPorsgrunn OL39:0714:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor