Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marummila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marummila
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 14 oktober 2018

Damer - 2,5 km

2 740 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK21:367:52
2Maren Sofie FremstadLarvik OK24:43+3:079:01
3Pernille ZagarLarvik OK25:44+4:089:23
4Marlene SkramdalHedrum OL33:48+12:1212:20
5May-Britt SkramdalHedrum OL34:05+12:2912:26
6Margareta BrynhildsenStokke IL35:45+14:0913:02
7Anikken Gjein DybvikStokke IL36:41+15:0513:23
8Jorunn Brun SagaSkien OK36:48+15:1213:25
9Kaja Barsnes FrøydSogndal IL36:59+15:2313:29
10Eli KlovningPorsgrunn OL37:40+16:0413:44
11Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL42:09+20:3315:22
12Lill BirkelundPorsgrunn OL43:10+21:3415:45
13Kari BergLarvik OK58:15+36:3921:15
14Hjørdis ØvreåsBotne SK1:09:47+48:1125:28
15Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1:09:52+48:1625:29

Damer - 5 km

5 230 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn40:317:44
2Mai Britt BjørkSandefjord OK41:04+0:337:51
3Synne SandvenNotodden OL41:57+1:268:01
4Ella Arentz HagenSandefjord OK44:29+3:588:30
5Emilie JohansenSandefjord OK45:30+4:598:41
6Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL46:04+5:338:48
7Aud Ellen BrevikSturla, IF47:34+7:039:05
8Annette Cecilie ArentzSandefjord OK49:23+8:529:26
9Pernille NaufHedrum OL51:11+10:409:47
10Maria GrovanOL Tønsberg og omegn52:03+11:329:57
11Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL52:05+11:349:57
12Stine ArntzenSandefjord OK54:22+13:5110:23
13Ragne KlavenesSandefjord OK54:53+14:2210:29
14Daniella GjoneSandefjord OK54:54+14:2310:29
15Kristin Sæthre SørensenSturla, IF55:47+15:1610:39
16Tone Sølie LysnesHedrum OL55:53+15:2210:41
17Torill Hynne FjæreHedrum OL56:54+16:2310:52
18Kari Reppesgård HoltHedrum OL57:28+16:5710:59
19Anne Lise AndreassenSandefjord OK1:05:14+24:4312:28
20Rita RaastadSkien OK1:05:25+24:5412:30
21Silje Borge HoviSkien OK1:06:19+25:4812:40
22Kristin Solberg FredheimSandefjord OK1:12:07+31:3613:47
23Elin BordøyHedrum OL1:20:41+40:1015:25
24Gerd LangsethLarvik OK1:29:25+48:5417:05
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Tanja InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Kristine Sparre KnudsenStokke ILdiskvalifisert
Lise StrømSandefjord OKikke startet
Elise StørenBø OLikke startet

Damer - 10 km

9 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK1:24:118:44
2Ingjerd SommerstadKongsberg OL1:25:07+0:568:50
3Kristin Melby JacobsenLardal OL1:33:20+9:099:41
4Kristin SandvenNotodden OL1:50:14+26:0311:26
5Lill-Ann TorpSandefjord OK1:54:46+30:3511:55
6Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK2:01:44+37:3312:38
7Hilde KløvstadSandefjord OK2:09:41+45:3013:27
Wenche EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Grete S B HoviSkien OKikke startet
Tone StoklandSandefjord OKikke startet

Herrer - 2,5 km

2 740 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL20:127:22
2Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn20:28+0:167:28
3Sindre FurlandSandefjord OK22:35+2:238:14
4Niclas GunnerødStokke IL25:10+4:589:11
5Martin DybvikStokke IL28:58+8:4610:34
6Gaute NysæterSkien OK29:10+8:5810:38
7Torstein LyeLarvik OK29:15+9:0310:40
8Diderik Rønning BøeSandefjord OK29:28+9:1610:45
9Jens G. DybvikStokke IL31:39+11:2711:33
10Ludvig SkramdalHedrum OL34:11+13:5912:28
11Helge HalvorsenLarvik OK58:41+38:2921:25

Herrer - 5 km

5 230 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian FrøydSogndal IL36:597:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Gabriel GjoneSandefjord OK40:22+3:237:43
3Kristoffer FjæreHedrum OL41:24+4:257:54
4Henrik R HoltHedrum OL41:57+4:588:01
5Morten HamreIL Hauken42:13+5:148:04
6Torgeir StrandhagenRøyken OL43:49+6:508:22
7Brage EikåsSandefjord OK44:38+7:398:32
8Atle BorgersenHedrum OL44:48+7:498:33
9Espen RaastadSkien OK45:22+8:238:40
10Espen JohnsenHedrum OL47:06+10:079:00
11Tom SagaSkien OK49:38+12:399:29
12Magnus SigurdssonStokke IL50:01+13:029:33
13Kenneth DybvikStokke IL50:18+13:199:37
14Sveinung RekaaNotodden OL50:47+13:489:42
15Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL51:00+14:019:45
16Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb51:05+14:069:46
17Runar KittilsenStokke IL51:17+14:189:48
18Ole JohanssonPorsgrunn OL51:42+14:439:53
19Oskar KaaløySandefjord OK51:44+14:459:53
20Per FuruheimSkien OK51:54+14:559:55
21Helge FossheimHedrum OL52:02+15:039:56
22Martin NaufHedrum OL52:30+15:3110:02
23Atle RemmePorsgrunn OL52:41+15:4210:04
24Øyvind StørenBø OL53:06+16:0710:09
25Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL54:14+17:1510:22
26Elling AakreAndebu IL54:21+17:2210:23
27Einar KlavenesSandefjord OK54:58+17:5910:30
28Jan Erik RøedSandefjord OK55:37+18:3810:38
29Harald OmlandSkien OK55:59+19:0010:42
30Ove Gunnar JacobsenStokke IL56:17+19:1810:45
31Roy GjerdingOK Moss56:31+19:3210:48
32Kay JørgensenPorsgrunn OL56:58+19:5910:53
33Rolf GjølbergLarvik OK57:13+20:1410:56
34Magnar ØvreåsBotne SK57:14+20:1510:56
35Børre GrovanOL Tønsberg og omegn57:35+20:3611:00
36Thorolf TrolsrudBotne SK1:00:28+23:2911:33
37Per Einar StrømHedrum OL1:00:52+23:5311:38
38Knut GjoneSandefjord OK1:01:32+24:3311:45
39Ludvig JohnsenHedrum OL1:04:15+27:1612:17
40Oddvar GjelstadSandefjord OK1:05:29+28:3012:31
41Kjetil JacobsenHamar OK1:07:25+30:2612:53
42Torgeir BrandalKongsberg OL1:08:53+31:5413:10
43Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1:09:00+32:0113:11
44Bjørn Helge CeebergHedrum OL1:09:18+32:1913:15
45Per Øystein AndersenLarvik OK1:10:06+33:0713:24
46Magne KlovningPorsgrunn OL1:13:25+36:2614:02
47Svein Børge HaugbergSandefjord OK1:14:30+37:3114:14
48Jon Harald BøvreStokke IL1:15:15+38:1614:23
49Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1:22:22+45:2315:44
50Svein EriksenLarvik OK1:40:52+1:03:5319:17
Kjetil KarlsenTeam Jeløyikke startet

Herrer - 10 km

9 630 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK1:03:286:35
2Mathias GløersenBækkelagets SK1:08:40+5:127:07
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1:12:07+8:397:29
4Gisle NysæterSkien OK1:12:21+8:537:30
5Roar FjeldboSandefjord OK1:12:39+9:117:32
6Helge GisholtOK Skeidi1:15:19+11:517:49
7Åsmund SlokvikNotodden OL1:15:29+12:017:50
8Espen RøsteKongsberg OL1:16:00+12:327:53
9Iver RingheimLarvik OK1:18:17+14:498:07
10Arve GlittumOK Skeidi1:18:30+15:028:09
11Stein MartinsenSandefjord OK1:19:07+15:398:12
12Henrik Kaupang LyeLarvik OK1:22:40+19:128:35
13Anders KlavenesSandefjord OK1:22:48+19:208:35
14Egil FuruaBerger og Svelvik OL1:22:54+19:268:36
15Eirik LarsenSkien OK1:23:07+19:398:37
16Martin Mehlum HasleSandefjord OK1:23:57+20:298:43
17Jørgen FjæreHedrum OL1:24:03+20:358:43
18Jo Børre EikåsSandefjord OK1:24:25+20:578:45
19Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1:25:02+21:348:49
20Asgeir FremstadLarvik OK1:25:49+22:218:54
21Tom KristensenLarvik OK1:26:05+22:378:56
22Morten TangenOK Moss1:30:23+26:559:23
23Robert FredriksenNotodden OL1:30:35+27:079:24
24Morten DueMåren OK1:32:32+29:049:36
25Martin AskeAndebu IL1:34:56+31:289:51
26Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:40:26+36:5810:25
27Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1:54:46+51:1811:55
28Kjetil KløvstadSandefjord OK2:09:41+1:06:1313:27
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Lars Hasle RønningenSandefjord OKdiskvalifisert
Theodor BjørkSandefjord OKikke startet
Knut Ivar JohansenSandefjord OKikke startet

N-åpen

2 440 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingeborg AngeltveitSandefjord OK33:3813:47
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK1:02:5525:47
0Alexander DybvikStokke IL27:2711:15
0Guro Grønhaug FranckSandefjord OK43:2717:48
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK24:4710:09
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK21:488:56
0Mia HasleSandefjord OK1:05:3526:52
0Eva Larsen HoviSkien OK59:5524:33
0Amund Johansson HendenHedrum OL43:5117:58
0Gaute Johansson HendenHedrum OL43:3117:50
0Malin Johansson HendenHedrum OL44:5118:22
0Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK25:0010:14
0Hanna SlaattenSandefjord OK28:3611:43
0Ingebord SlaattenSandefjord OK44:5518:24
0Torjus SlaattenSandefjord OK50:0320:30
0Erik SundeSandefjord OK50:1220:34
0Ida SundeSandefjord OK45:2618:37
0Oscar SundeSandefjord OK45:4618:45
0Sam SwainSandefjord OK39:3216:12
0Ida WabøSandefjord OK33:3213:44
0Marcus WindvikSandefjord OK32:5913:31
0Erik ZagarLarvik OK48:3719:55
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL22:179:07
0Sturla SigurdssonStokke IL22:449:19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor