Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 7
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 5 juni 2018

N-åpen

1 640 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Karoline EikebergHedrum OL38:55+38:5523:43
0Kristian EikebergHedrum OL32:01+32:0119:31
0Kristian HaugbergAndebu IL21:22+21:2213:01
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL24:48+24:4815:07
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL24:24+24:2414:52
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK16:46+16:4610:13
0Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK17:55+17:5510:55
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn31:01+31:0118:54
0Oda Huseklepp RustanOL Trollo27:27+27:2716:44
0Joel RöhrsStokke IL30:09+30:0918:23
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL38:23+38:2323:24
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL27:36+27:3616:49
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn27:04+27:0416:30
Christopher David EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegnikke startet
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILikke startet

D11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK27:5013:15
2Annika van RaaijHedrum OL29:22+1:3213:59
3Anne HaugbergAndebu IL31:58+4:0815:13
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnikke startet

D11-12N

1 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maike RöhrsStokke IL21:2513:03

D13-14

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn16:187:50
2Maria GrovanOL Tønsberg og omegn34:31+18:1316:35
Amalie KvernsmyrAndebu ILikke startet

D13-16C

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL27:4913:14
2Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL32:51+5:0215:38
3Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL32:52+5:0315:39
4Louise Bentsen MalmquistHedrum OL40:53+13:0419:28
Karoline FjæreHedrum OLikke startet

D15-16

3 050 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild JohnsenHedrum OL37:0612:09
2Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn37:20+0:1412:14
3Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn37:51+0:4512:24
4Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK53:32+16:2617:33
5Emilie JohansenSandefjord OK55:20+18:1418:08
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Lise StrømSandefjord OKdiskvalifisert

D15B

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JahreAndebu IL27:2013:08

D17

3 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Arentz HagenSandefjord OK29:418:20
2Marthe GløersenBækkelagets SK30:12+0:318:28
3Live Bredholt JørgensenNTNUI32:21+2:409:05
4Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK33:46+4:059:29
5Anne Omholt BerrefjordLardal OL36:09+6:2810:09
6Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn40:42+11:0111:25
7Vilde Eia HoltungOL Trollo47:56+18:1513:27
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Tone StoklandSandefjord OKdiskvalifisert

D17C

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrun GjoneSandefjord OK27:1212:57
2Julie Synnøve BøeStokke IL31:29+4:1714:59
3Else StordalOL Tønsberg og omegn34:38+7:2616:29
4May-Britt SkramdalHedrum OL34:44+7:3216:32
5Astrid FodnæssAndebu IL34:46+7:3416:33
6Pernille MoltebergHedrum OL35:51+8:3917:04
7Heidi EriksenLarvik OK38:52+11:4018:30
8Kari BergLarvik OK44:03+16:5120:58
Sissel BentsenHedrum OLdiskvalifisert
Lill DürbeckHedrum OLikke startet
Inger MørkSandefjord OKikke startet

D17N

1 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line Kaupang LyeLarvik OK1:11:5443:50

D40

3 050 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje IslandOL Tønsberg og omegn32:4410:43
2Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn35:25+2:4111:36
3Anette Kjærås FiringAndebu IL35:57+3:1311:47
4Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK37:43+4:5912:21
5Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL38:45+6:0112:42
6Torill Hynne FjæreHedrum OL50:20+17:3616:30
7Wenche EikåsSandefjord OK50:49+18:0516:39
8Elin BordøyHedrum OL51:14+18:3016:47
9Anita MathisenOL Tønsberg og omegn53:34+20:5017:33
10Katrine van RaaijHedrum OL56:37+23:5318:33
11Anikken Gjein DybvikStokke IL1:01:12+28:2820:03
12Mona JahreAndebu IL1:51:04+1:18:2036:24
Tone Sølie LysnesHedrum OLdiskvalifisert
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Kari Reppesgård HoltHedrum OLikke startet
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegnikke startet

D50

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK34:1511:13
2Hilde KløvstadSandefjord OK36:52+2:3712:05
3Lill-Ann TorpSandefjord OK38:06+3:5112:29
4Ida Vår DirdalLarvik OK38:19+4:0412:33
5Karin EriksenOL Tønsberg og omegn52:01+17:4617:03
Astrid BrevikStokke ILdiskvalifisert

D60

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi Kristin NærumLarvik OK24:4711:54
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn28:23+3:3613:38
3Gro EiaOL Trollo28:33+3:4613:43
4Elisabeth RødAndebu IL39:21+14:3418:55
Randi HansenStokke ILikke startet

D70

2 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd LangsethLarvik OK32:1315:29
2Margareta BrynhildsenStokke IL32:15+0:0215:30
3May Helene HansenSandefjord OK35:28+3:1517:03
4Hjørdis ØvreåsBotne SK39:31+7:1818:59
5Lise LevyLarvik OK57:30+25:1727:38
Eli KlovningPorsgrunn OLikke startet

H11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens G. DybvikStokke IL26:4312:43
2Ludvig SkramdalHedrum OL34:19+7:3616:20

H13-14

2 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK16:448:02
2Gabriel GjoneSandefjord OK17:26+0:428:22
3Anders KlavenesSandefjord OK19:10+2:269:12
4Brage EikåsSandefjord OK20:07+3:239:40
5Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL23:50+7:0611:27
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27:29+10:4513:12
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet

H13-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias JahreAndebu IL37:0917:41
2Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn45:36+8:2721:42

H15-16

3 560 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn29:428:20
2Viljan van RaaijHedrum OL33:30+3:489:24
3Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn34:43+5:019:45
4Jonas EikåsSandefjord OK40:34+10:5211:23
5Benjamin GjoneSandefjord OK49:05+19:2313:47
6Kristoffer FjæreHedrum OL53:39+23:5715:04
Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert
Henrik R HoltHedrum OLikke startet

H15B

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut GjoneSandefjord OK22:0010:34
2Magnus LundAndebu IL37:28+15:2818:00
Trond Olav JahreAndebu ILikke startet

H17

5 440 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL35:556:36
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn39:03+3:087:10
3Trond GjelstadSandefjord OK45:22+9:278:20
4Jørgen FrøydLarvik OK48:29+12:348:54
5Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn52:52+16:579:43
6Lasse KløvstadSandefjord OK53:20+17:259:48
7Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn53:57+18:029:55
8Tom KristensenLarvik OK56:23+20:2810:21
9Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn56:43+20:4810:25
10Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn57:05+21:1010:29
11Jarle LysnesHedrum OL1:14:02+38:0713:36
12Martin AskeAndebu IL1:23:52+47:5715:25
13Hans Olav SkogstadTelenor BIL1:28:55+53:0016:20
14Oliver DraveckyOL Trollo1:36:58+1:01:0317:49
Ludvig JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

H17C

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn19:579:30
2Gunnar RustanOL Trollo20:02+0:059:32
3Kristian Juel JohannessenHedrum OL21:51+1:5410:24
4Børre GrovanOL Tønsberg og omegn23:14+3:1711:03
5Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn31:26+11:2914:58
6Thor Magne MalmquistHedrum OL31:34+11:3715:01
Holger KjærlandHedrum OLdiskvalifisert

H40

3 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune Firing HaugbergAndebu IL28:508:05
2Anders Kristian HoltHedrum OL31:17+2:278:47
3Jo Børre EikåsSandefjord OK31:46+2:568:55
4Stian KvernsmyrAndebu IL36:03+7:1310:07
5Jørgen FjæreHedrum OL36:16+7:2610:11
6Espen JohnsenHedrum OL40:13+11:2311:17
7Øyvind KristiansenOL Trollo43:05+14:1512:06
8Eelco van RaaijHedrum OL45:27+16:3712:46
Ian RingheimOL Trollodiskvalifisert

H50

3 560 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar OlsrødStokke IL30:358:35
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK31:17+0:428:47
3Arne NåtedalOL Trollo32:16+1:419:03
4Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn32:50+2:159:13
5Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn35:02+4:279:50
6Tom AasrumHedrum OL35:56+5:2110:05
7Arne Håkon JørgensenSandefjord OK43:39+13:0412:15
8Magne KløveStokke IL43:57+13:2212:20
9Per Einar StrømHedrum OL58:20+27:4516:23
10Jan Ivar GundersenHedrum OL58:48+28:1316:31
11Trond FossSandefjord OK1:16:54+46:1921:36
12Olav Amund HanaOL Trollo1:18:59+48:2422:11
13Terje B OlsenOL Tønsberg og omegn1:50:01+1:19:2630:54
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnikke startet

H60

3 050 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn31:2210:17
2Øivind FadumSande Sportsklubb33:48+2:2611:04
3Elling AakreAndebu IL34:24+3:0211:16
4Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn35:11+3:4911:32
5Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn35:49+4:2711:44
6Kai MidtskogenBotne SK38:36+7:1412:39
7Ragnar Niemi BergStokke IL40:15+8:5313:11
8Jan BøhleOL Trollo42:02+10:4013:46
9Ove Gunnar JacobsenStokke IL43:02+11:4014:06
10Per Dag NordkveldeHedrum OL52:33+21:1117:13

H70

2 080 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL21:4610:27
2Ragnar HillestadLardal OL23:01+1:1511:03
3Rolf GjølbergLarvik OK25:00+3:1412:01
4Dag Rønning JensenOL Trollo25:05+3:1912:03
5Helge FossheimHedrum OL25:08+3:2212:05
6Tormod FjæreHedrum OL25:15+3:2912:08
7Arne KristensenStokke IL25:39+3:5312:19
8Svein EriksenLarvik OK25:45+3:5912:22
9Per Øystein AndersenLarvik OK26:00+4:1412:30
10Lars Martin GjeinStokke IL26:42+4:5612:50
11Thorolf TrolsrudBotne SK27:06+5:2013:01
12Hans StordalOL Tønsberg og omegn27:46+6:0013:20
13Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn28:28+6:4213:41
14Magne KlovningPorsgrunn OL29:44+7:5814:17
15Kåre ThorbjørnsenLarvik OK30:02+8:1614:26
16Bjørn Willy HansenSandefjord OK30:14+8:2814:32
17Roar LøkenSandefjord OK30:32+8:4614:40
18Magnar ØvreåsBotne SK31:08+9:2214:58
19Bjørn  CeebergHedrum OL34:14+12:2816:27
20Anton LommeHedrum OL36:11+14:2517:23
21Svein Børge HaugbergSandefjord OK40:03+18:1719:15
22Tor Eivind EdvardsenLarvik OK42:51+21:0520:36
23Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn45:03+23:1721:39
Frank EliassenSandefjord OKdiskvalifisert
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKikke startet
Jørgen KvilhaugBotne SKikke startet
Svein ThorsenSandefjord TIFikke startet

H80

2 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK25:4712:23
2Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn30:26+4:3914:37
3Magnar ReppesgårdHedrum OL30:30+4:4314:39
4Frithjof RobersenOL Tønsberg og omegn40:17+14:3019:22
5Helge HalvorsenLarvik OK46:21+20:3422:17
Egil RyghOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Bjørn HaugenSandefjord OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor