Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 20 januar 2018

Damer - kort løype

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lotte Otilie StrømstadNOTEAM49:4822:38
2Anne Marie GauselGanddal IL50:00+0:1222:43
3Tone M. Seglem GiskeGanddal IL53:15+3:2724:12

Damer - mellomlang løype

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann SveinsvollGanddal IL52:3115:54
2Kristin SkadsemGanddal IL55:10+2:3916:43
3Inger Skretting OpstadEgersund OK55:57+3:2616:57
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb58:31+6:0017:43
5Helga KlausenKlepp Kommune BIL1:08:09+15:3820:39
6Torunn LaugalandÅlgård Orientering1:11:49+19:1821:45

Damer - lang løype

4 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb38:538:50
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL40:29+1:369:12
3Inger Tone NygårdEgersund OK42:23+3:309:37
4Vibeke LamarkGanddal IL45:43+6:5010:23
5Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL45:54+7:0110:25
6Trine BolstadGanddal IL46:48+7:5510:38
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb49:47+10:5411:18
8Ingrid LamarkGanddal IL50:05+11:1211:22
9Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:05:59+27:0614:59
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb30:239:12
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb33:49+3:2610:14
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL34:02+3:3910:18
4Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb34:29+4:0610:26
5Per Ingar HadlandGanddal IL36:12+5:4910:58
6Ole Kristian TaksdalGanddal IL38:29+8:0611:39
7Øyvind LamarkGanddal IL39:14+8:5111:53
8Raymond B PettersenÅlgård Orientering40:37+10:1412:18
9Bjarne GimreGanddal IL40:49+10:2612:22
10Knut SkjævelandGanddal IL44:10+13:4713:23
11Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb47:15+16:5214:19
12Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)47:22+16:5914:21
13Jan Inge LundeGanddal IL49:59+19:3615:08
14Jonas Lye ScheieNOTEAM52:01+21:3815:45
15Jan VærpSøgne og Songdalen OK52:29+22:0615:54
16Ole AuklendSkattesport BIL55:11+24:4816:43
17Hans KlausenKlepp Kommune BIL1:00:29+30:0618:19
18Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1:07:34+37:1120:28
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - lang løype

4 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb33:597:43
2Morten Bjerga SundliGanddal IL37:01+3:028:24
3Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb38:10+4:118:40
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb38:32+4:338:45
5Trond LamarkGanddal IL39:47+5:489:02
6Per Olav HaarrGanddal IL41:35+7:369:27
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb43:56+9:579:59
8Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46:55+12:5610:39
9Roger NysethAibel47:41+13:4210:50
10Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb52:31+18:3211:56
11Paul Terje HaarrGanddal IL54:41+20:4212:25
12Aksel VoldsundGanddal IL1:01:30+27:3113:58
13Ove OalandGanddal IL1:01:57+27:5814:04
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jan Einar ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Herrer - Ny

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)35:5727:39
2Brage LaugalandÅlgård Orientering37:13+1:1628:37
3Vetle LaugalandÅlgård Orientering37:18+1:2128:41
Stig Adrian G. AlbrechtGanddal ILdiskvalifisert

Damer - Ny

1 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eiril LaugalandÅlgård Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor